Série Resident evil

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 6. 4. 2007 07:03

vzdyt ted jsem ti dal odkaz na IGN. chces rict ze i IGN je neduveryhodny?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 4. 2007 07:52

->Paar: jo, vidis, to jsem prehledl.
Nicmene z clanku na IGN vyplyva jen, ze se omlouva, ze RE 4 vysel multiformatove a ze to nebylo oznameno driv, tudiz si kvuli tomu spousta lidi koupila GC (coz vypada spis jako omluva za to, ze si chudaci museli koupit neco od Nintenda).

"Mikami was bold enough to offer an apology for Resident Evil 4 going multi-platform! He feels especially bad because he believes some went so far as to buy a GameCube just to play the game, only to find that it would be available for the PlayStation 2 as well."

A co z toho vydestilovalo gonintendo? "Mikami se omlouva za PS2 verzi RE 4"
No ty vole, Joe hadr :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 4. 2007 07:57

mas stesti, ze nemam po ruce atomovku...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 4. 2007 07:58

->Paar: delaji se i prirucni (hral jsi MGS 3?) :D
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod albert_wesker 6. 4. 2007 08:16

Paar píše:Shinji Mikami se omlouva za port na PS2 a omlouva se, ze se neomluvil driv. zajimave.

Skôr by sa mal ospravedlniť za PC verziu.
"You have no idea how much I HATE YOU!"
albert_wesker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 4. 2007 09:27

Paar píše:Dark: PS2 verze je graficky hnusne orezana. normlane bych to nerekl, jenze pro toho, kdo hral GC verzi, je PS2 verze neuplna. Separate Ways je sice super, ale radeji bych to videl v GC grafice.

Ostatni: vy me nechapete. da se rozhlizet i mimo zamerovani, pomoci druhe analogove packy. je to sice omezene, ale jde to vyuzit i za chuze. hodne jsem to pouzival.

Promin fakt jsem tě prvně nepochopil...ale já tohle třeba vůbec nepoužíval

Tady zas musím říct že má Dark vlastně pravdu...když tohle napsali na IGN že se omlouvá že neřekl dřív že hra vyjde i na PS2 a lidi si kvůli tomu koupili GC a gonintendo si to upraví podle sebe tak je to přinejmenším divné
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 6. 4. 2007 09:51

Paar píše: vy me nechapete. da se rozhlizet i mimo zamerovani, pomoci druhe analogove packy. je to sice omezene, ale jde to vyuzit i za chuze. hodne jsem to pouzival.

Tak to se dá udělat pomocí směrového kříže na wiimotu, taky dost používám, teď když jsem se nad tím zamyslel :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 4. 2007 10:35

WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 4. 2007 10:37

vsechny tyhle obrazky jsou z tech scanu

update: prvni opravdove video z UC. nutno podotknout, ze prostredi je plne polygonove, zadne rendery

http://www.capcom.co.jp/bio_uc/
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 6. 4. 2007 22:14

můžu se zeptat, jaký zásadní příběhový zvrat je ukázán v Separate ways, slyšel jsem, že dovysvětluje nějaké nejasnosti normálního příběhu, ale já nechci kvůli jednomu bonusovému materiálu kupovat novou hru :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 6. 4. 2007 22:17

Vidím to na KILLER titul..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 4. 2007 22:31

Alcil píše:můžu se zeptat, jaký zásadní příběhový zvrat je ukázán v Separate ways, slyšel jsem, že dovysvětluje nějaké nejasnosti normálního příběhu, ale já nechci kvůli jednomu bonusovému materiálu kupovat novou hru :-)e/quote]

ukazuje to hlavně, kde se celou dobu Ada toulala a že vlastně Leonovi neustále pomáhala (zazvonila na zvon a tím upoutala pozornost vesničanů...), je tam jedna nová pasáž v "docích", zásadní příběhový zvrat žádný
Krausera nezabil Leon a před finálním soubojem Leona s dědkem v kápi (nemůžu si vzpomenout, jak se jmenuje) s ním bojovala Ada, a pak ji vlastně uvěznil a Leon ji vysvobodí
nic, bez čeho bys příběhu nerozuměl, za 4 hodiny dohráno,
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 6. 4. 2007 23:55

tak díky
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod albert_wesker 7. 4. 2007 01:52

To video vyzerá bozsky, další "must have" titul. 8)
Ale ak toto vedia spravit na Wii, tak som zvedaví čo vykuzlia z PS3 pri Resident Evil 5.
"You have no idea how much I HATE YOU!"
albert_wesker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 7. 4. 2007 09:16

To prostredi je trochu povedome...nebylo to tady uz jednou...eh, dvakrat...eh, vlastne trikrat?
A navic jako strilecka? Doufam, ze si jeste vsichni vzpominate jak dopadla serie Gun Survivor, az na lepsi grafiku mi to pripada uplne stejne...
Mozna ze z toho nakonec bude dobra hra, nicmene nesmite se na me zlobit, kdyz z toho zrovna nadseny nejsem (a nejen proto, ze je to na Wii, prostredi RE 1 uz mi proste leze krkem, co je moc, to je moc) :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků