Série Resident evil

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 2. 2009 14:37

Sakra všichni to budou pařit na X360 :-) škoda..vy za to hraní online musíte platit...na PS3 se to více vyplatí...za kolik ho kupujete a kde?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 26. 2. 2009 14:38

Xzone,mel sem tam 259kreditu z koupy X360,takze me to vyslo na 1180,- A treba vyhraju nejakou tu cetku v soutezi o veci z RE5 :mrgreen:
Placeni moc neresim,gold mam na pul roku dopredu ;-]
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 2. 2009 14:39

Gaspyk píše:Lo!Zza:Nick mas stejny jako na doupeti?

Bohuzel vsechny byly zadany :-D Jsem tam jeko LogicalLojza...to je vic cool. :D :D

PSK: Ja to jeste predobjednane nemam, nejradsi bych si pro to zasel sam do obchodu, ale myslim ze poptavka bude asi velika. Takze budu objednavat asi pristi tyden.. :) Na amazonu jsem to videl za £39
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 2. 2009 14:39

Aha...no já ho mám z jednoho těšínského obchodu za 1236 a navíc si to tam vyzvednu sám, takže myslím že pěkná cena ne? No půl roku dopředu máš, ale i tak si to musel platit, nebo jsi to měl zdarma?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 26. 2. 2009 14:42

Lo!Zza píše:Na amazonu jsem to videl za £39
Krasna cena za limitku,na novy release.... :tleskani
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 26. 2. 2009 14:44

Peter S. Kenedy píše:Aha...no já ho mám z jednoho těšínského obchodu za 1236 a navíc si to tam vyzvednu sám, takže myslím že pěkná cena ne? No půl roku dopředu máš, ale i tak si to musel platit, nebo jsi to měl zdarma?
Moc hezka cena, :tleskani jinde v kamenych maji kolem 1600,- to ja budu muset zdrhat na postu nebo se snazit chytit postacku za pacesy,oni ted totiz vubec nezvoni! >:-( Gold si platim sam,snazim se najit slusnou cenu,mel sem 1/2 roku za 590,- ;-]
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 26. 2. 2009 14:46

code veronica ma nechava chladnym, dohral som ju 1x a aj to som sa musel k tomu dokopat

PSK - ja si kupim PS3 RE5, ale kedy to ani netusim
Naposledy upravil AlienX dne 26. 2. 2009 14:47, celkově upraveno 1
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 2. 2009 14:47

no vidíš takže jsem třeba ušetřil dalších 590 Kč když je PSN zdarma :-)

jestli chceš klidně ti do SZ napíšu adresu toho obchodu...ale není to limitka...stejně v té EU limitce je snad jen plechový obal a knížka s artworky ne?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 26. 2. 2009 14:52

Peter S. Kenedy píše:no vidíš takže jsem třeba ušetřil dalších 590 Kč když je PSN zdarma :-)
Njn ja si koupil 6 mesicnich kuponu a rikal sem si,ze prodlouzim az bude RE5 nebo nejaka poradna multakova rubanice no a do toho prisel FC2 a zatim ne a ne pustit mrska.... :roll:
Jinak co si myslite o Gamecube verzich RE? Mam RE4,jeste puvodni RE1 vypada slusne asi koupim ale zbytek bida....RE2 vypada uplne jako na N64 :-l

PSK:The Resident Evil 5 Xbox 360 Steelbook Edition contains a Making of Resident Evil 5 DVD,takze plechovka a DVD...slabe... 8-S
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 2. 2009 15:15

RE 2 a 3 na GC jsou totožné verze jako ostatní, akrorát s trochu vyšším rozlišením takže je to na tobě

No právě...ta speciálka je dost o ničem u RE5...pouze US verze má hodně dobré dárky ve special edition
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 26. 2. 2009 15:24

Gaspyk: proti americke limitce celkem hodne chude ... co objednat tu? :-)
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 26. 2. 2009 15:30

PSK: asi aj ja kupim RE5 na PS3,ale netusim kedy :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 26. 2. 2009 15:31

uzivatel:Srdce rika ano,penezenka rika ze bych se mel mirnit :-! ,i kdyz RE je RE....hlavne sem ale chtel hrat co nejdriv,to mi snad snad xzone zajisti.... :oboze :oboze
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2009 16:02

Gaspik: RE1Remake BER VŠEMA DESETI!!! Tahle hra je naprosto vinikající, má nejlepší hororovou atmosféru ze všech RE co kdy vyšli. Jak to uvidíš někde- ani nepřemíšlej, tohle ti potvrdí každý kdo to hrál.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 2. 2009 16:10

Gaspyk píše:The Resident Evil 5 Xbox 360 Steelbook Edition contains a Making of Resident Evil 5 DVD,takze plechovka a DVD...slabe... 8-S

Sakra, a ja myslel ze je tu taky v tom ta figurka :-( :-( No nic. Ale furt si radsi tech £5 priplatim a dostanu hezkej steelbox s DVDckem.


OT: Jak se vubec resi ten gold? Tam si musis koupit nejky kupony? Myslel jsem ze do XBL zadas kreditku a jedes.. :-l Ja s tim nemam zadny zkusenosti.

AlienX píše:code veronica ma nechava chladnym, dohral som ju 1x a aj to som sa musel k tomu dokopat

Taky to nemam na hrani. ;-)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků