Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 4. 2007 08:20

Paar píše:je pravda, ze par pohybu vypada kostrbate (treba skok), ale to nemeni nic na tom, ze je to vyborna hra. graficky je hra ruzna - nektere lokace jsou normalni, ale nektere jsou gorgeous (napr. poust)

Já hrál zrovna na poušti - Aj! :wink: Ale PS2 mám přes RGB, tohle byl klasický Y kabel - možná tam je trochu rozdíl.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 6. 4. 2007 08:25

tak ti to nesedlo, nic se nedeje. poust se mi libi kvuli rozlehlosti a "rozpalenosti" a taky k tomu prispiva dobra hudba. a hraju na obyc AV kabelu (koupil jsem si RGB kabel na PS2 a nevidel jsem rozdil, proto jim neverim).
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 4. 2007 08:31

Paar píše:tak ti to nesedlo, nic se nedeje. poust se mi libi kvuli rozlehlosti a "rozpalenosti" a taky k tomu prispiva dobra hudba. a hraju na obyc AV kabelu (koupil jsem si RGB kabel na PS2 a nevidel jsem rozdil, proto jim neverim).

A přepnul sis v system configuration CABLE na RGB a velikost obrazu na FULL ? A samozřejmě musí tvoje televize RGB podporovat.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tragedy 6. 4. 2007 08:42

Tak zpět k tématu...
Welcome to Motorstoooorm!

Musim uznat, že po prvotní skepsi k týhle hře se jedná o vyjímečný kousek a nejvíc se blíží tomu co od "next konzole" očekávám.
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 6. 4. 2007 09:13

ocelotr: mozna ze nepodporuje... samozrejme jsem si RGB v PS2 nastavil

tragedy: nevidim zadne OT
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Coft 6. 4. 2007 10:11

To já si chechtím prachy na Excite Truck
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod HAck_SG 6. 4. 2007 14:59

Okami, naprosto božská hra :)

Teda až na ty hlasy, které se nepodobají ani japonskému ani žádnému jinému jazyku, je to nějáká hatmatilka, která zní furt stejně a leze mi to na mozek :lol:
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 8. 4. 2007 19:46

Dohral jsem Paper Mario na N64. pokud mate N64, rozhodne vyzkousejte, davam 9/10. zkuste i popripadne dalsi dily (na GC a na Wii) nebo bude mozna k dispozici pres Virtual Console.

skvely barevny svet, jedna polovrazda, zajimavy system odznaku (vylepsovani postavy). takova RPG neRPG. kazdopadne me to chytlo a nepustilo, coz se nedari jen tak vzdycky.

Obrázek
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Arašíd 8. 4. 2007 20:33

pockat, verze pro GC je pokracovani? Ja mel za to, ze je to totozny dil jen v promakanejsi grafice...
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 8. 4. 2007 21:50

kdepak, je to pokracovani. novy pribeh (svete div se, ale pribeh je vyborny - teda pro ten zanr). nove hratelnostni prvky, svety atd.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Cobrax 8. 4. 2007 22:52

Zrovna hraju Sonic and the Secret Rings (horsi nez jsem cekal), vedle toho na GC Need for Speed Underground (prekvapive dobry)
Wii friend code 8714-6838-0977-5469
Mario Strikers Friend code 184784 397113
Cobrax
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 9. 4. 2007 09:02

To vypadá dokonale... Du juknout na allegro, jestli tam jednoho nemaj... :-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Majklbig 9. 4. 2007 10:10

Hrál tady někdo Ultimate spider-man?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 9. 4. 2007 10:57

Hrál jsem to, dávno. Verzi na PS2. Pro mě nejpovedenější Spider-man, ovšem není to tak rozlehlé jako Spider-man 2 na PS2 :wink:
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 10. 4. 2007 08:45

Koupil jsem si LOST PLANET - ty výbuchy jsou fakt TROJROZMĚRNÝ, skvělá je možnost ovládat mechy (zde se jmenují VS), kterých je nespočetně typů, či možnost používat zbraně pro ně určené i hlavní postavou. Pomalejší než GEARS OF WAR, ale zábava to je, vo tom žádná - takže já měl velikonoce na sněhu :-D.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka