Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod epilepticfish 7. 4. 2014 09:39

Guacamelee! je parádní taky mám už nějakej patek platinu doma :) Jaké trofeje ti chybí ?
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Daemon666 7. 4. 2014 11:37

Teď už je na za dohrání na Hard. :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod epilepticfish 7. 4. 2014 12:12

Tak to je pohoda, to už je otázka chviličky - člověk se nemusí nikde zdržovat když už máš vše hotové :-))
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree

Odeslat příspěvekod boonno 8. 4. 2014 13:09

Teď mám aktuálně rozehranou the last of us a musím říct, že mě to opravdu uchvátilo. Není to sice vlastně ničím převratná hra, ale kombinace herních technik, grafiky a příběhu, který aspoň na mě umí přenášet emoce, je prostě ideální mix a dělá z toho pro mě desítkovou hru. Se mi to včera ani nechtělo večer vypnout a jít spát;) a to se mi jen tak nestává;)
za posledních deset let už jenom borderlands 2 v coopu.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Daemon666 10. 4. 2014 09:30

Guacamelee! před 2 dny dohráno na platinu a teď si asi konečně zahraji GTAV. :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod real.Medojed 10. 4. 2014 11:32

Titanfall, Age of Wonders a Diablo Reaper of Souls všechno super pářky můžu doporučit.
real.Medojed
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 4. 2014 21:02

Vzal jsem Playstation All Stars. To intro nema chybu!

"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod nox111 13. 4. 2014 21:30

PS4:Infamous:SS-druhy prechod hrou-na expert a za evil.Dufam ze to dokoncim a ziskam svoju prvu platinu
PS3:Tales of Xillia-zatial som to len natukol ale vyzera to dobre.Sly Cooper:TiT a Bioshock:I
PsVita:Moto GP13-nic som od toho necakal,ale ked to je v ps+ tak som to vyskusal.Grafika sice slabsia ale inak je to zabavne a na par 10-tok minut denne to staci
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 4. 2014 11:28

Na platinovku Infamous mi už chybí taky jen projetí na expert a evil karmu. Takže to taky rozjedu. Nevíš, jestli se mi to bude počítat, když jsem ten expert přepnul v době, kdy jsem přeskákal ty úvodní překážky?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nox111 14. 4. 2014 14:39

Peter S. Kenedy píše:Na platinovku Infamous mi už chybí taky jen projetí na expert a evil karmu. Takže to taky rozjedu. Nevíš, jestli se mi to bude počítat, když jsem ten expert přepnul v době, kdy jsem přeskákal ty úvodní překážky?

To neviem ,ja som to naprv tiez zabudol prepnut na experta a pre istotu som to rozohral este raz od zaciatku.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 4. 2014 19:48

No pokud si pamatuji dobře, tak v minulém díle pokud jsi si snížil obtížnost, nedostal jsi příslušnou trofej.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 4. 2014 09:41

Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod boonno 17. 4. 2014 16:57

mastím teď nhl14 a musím říct, že je to docela těžká záležitost pro mě. Naposledy jsem hrál ještě na pc ještě za doby, kdy se to dalo hrát na obyčeným gamepadu s pár tlačítkama (2004-2005?). To jsem vyhrával jak nic na nejvyšší obtížnost a teď se babrám na druhou nejlehčí a sem rád, že vůbec vyhraju;) Na nějaký složitější strategie nebo kličkování zatím nemám, protože jak se o něco začnu snažit, tak sem hned bez puku. A o bránění ani nemluvim :-)
Ale užívám si to i tak. Jenom ovládání je možná trochu krkolomný (hlavně teda sprint na stisknutí levýho analogu je teda výmysl) a ještě mi nepřešlo úplně do krve.

No rozehraju sezónu a uvidím za jak dlouho budu schopen hrát na nejtěžší obtížnost. S lidma po síti, to zatím nebudu ani zkoušet;)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 4. 2014 10:59

Zrovna jsem dojel GTA5. Jak jsem se nudil u čtyřky (kteroužto jsem kvůli nudě ani nedohrál), tak u pětky jsem se bavil královsky. Vysoce uspokojivý zážitek.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 4. 2014 10:23

Tak jsem včera dohrál Aliens: Collonial Marines na PS3 v coopu s kámošem a náhodou se mi ta hra líbila. Možná proto, že jsem od ní čekal naprostý odpad. Hratelnostně jsem se fakt bavil od začátku až do konce. Hlavně se mi líbilo, že se tam objevila i dost hororová pasáž beze zbraní a s pomalým plížením. Samozřejmě je hra plná bugů a špatné umělé inteligence, ale já si střílení alienů prostě užil :) Navíc za těch 120 Kč jsem fakt rád, že jsem se nakonec přemluvil a koupil. No a MP taky nevypadá špatně, navíc ho ještě lidi dost hrají, což mě teda překvapilo.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka