Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 3. 2014 11:10

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod boonno 5. 3. 2014 12:50

tdjohn píše:To záleží na tom, jestli máš rád kvalitu. Bioshock byl vždycky o ničem, takže to srovnání tam moc nepatří.

no tak jestli u GTA IV kvalita znamená nic moc grafika, otřesný ovládání aut. Dle mě i nic moc ovládání při praní nebo střílení a příběh napínavej asi jak další díl ordinace, tak asi kvalitu zkrátka ocenit nedokážu ;-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 3. 2014 14:14

boonno píše:... tak asi kvalitu zkrátka ocenit nedokážu ;-)

Přesně tak. Podle toho tvého popisu by to asi těžko mohla být nejlépe hodnocená hra posledních 14 let.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 6. 3. 2014 20:55

TLoU: Left Behind: Yop, bylo to dobry, nejlepsi herni prozitek od doby co mam PS4 ... :nenapadne

No alespon, ze v tom breznu vychazeji 2 nadejny kousky.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 3. 2014 18:26

Dohrál jsem zrovna Thiefa.
S hrou jako takovou jsem naprosto spokojen. Příběh mě nechal docela chladným, ale nenaštval mne, takže OK.Hlavní na celé té hře je kleptománie a prostorové puzzle. V tomto směru Thief exceluje a strašně se mi líbil důraz na stealth - hrál jsem hned ze startu na hard. Takže milovníkům pomalé hratelnosti doporučuji. Recenze bude.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod dave134579 14. 3. 2014 19:12

GTA 5 Online, rank 200
dave134579
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 3. 2014 22:37

Tak sem dohral killzone SF , nakonec me hra dost prijemne prekvapila a dost me bavila. Po opravdu HROZNE chapter 2 , me hra chytla treti kapitolou a nakonec sem dost ocenil mistni atmosferu a old school design lokaci .)

Silnejch 7/10
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 20. 3. 2014 01:59

Hm, Chapter 2 se mi libil ze vsech nejvic, treti uz zacal naopak opruz nejvetsi ... zero gravity bs, zastrkavani elektro koliku do direk ...

No, holt kazdymu smakuje neco jinyho.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 20. 3. 2014 15:16

Byl to muj prvni killzone a FPS hry nejak na konzoli nehraju. Jenze , kdyz sem ho mel v baleni s PS4 , tak sem mu šanci dal a u chapter 2 znechucene odložil.

X krat sem tam umrel, nevedel kam jit :D Hloupe ukoly atd. Potom co sem se to naučil hrat a začal nasavat super atmosferu , ktera byla od 3 chapteru az do konce hry , tak se me naopak svet killzone dost libi
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 3. 2014 14:14

Mnjo, takze MGS:GZ a jsem zklamán a *****án. Za ty prachy jsem cekal fakt víc. Pro vsechny kdo se rozhodují - kupujte z bazaru.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 3. 2014 14:50

Jsem spíše na ty kompletní hry :D Dost mě ale překvapuje, že i od fandy to získalo kritiku :( Stejně jsem to chtěl vzít až komplet, ale lákalo mě to.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 3. 2014 14:56

N.Marko, tak ono bylo předem jasné jaké to bude ne?

Jinak hraju toho ted více. Infamous SS, Thief a South Park.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SPY 22. 3. 2014 15:38

N.Marko > Hech, no doufam, ze to v bazaru ani moc nebude, tyhle Konami praktiky, tfuj - ignorovat a doufat, ze se to nerozsiri.

Jinak dneska vyslo review od Angry Joe, hned jsem mel jasno, ze jsem se rozhodl dobre :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 3. 2014 18:00

Ja MGS vemu asi az taky komplet. Do te doby mozna vyjde i neco slusnejsiho kvuli cemu koupim PS4.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 3. 2014 10:41

Ale tak já věděl. že tam je jen jedno prostředí, to samo o sobě není problém, jenže... já nevím jak to popsat, Zkrátka jsem *****, že za devět stovek jsem dostal DOSLOVA demo, přičemž na plnou hru budu muset čekat bůh ví jak dlouho a zase vysolím plnou palbu! Tohle je zrovna ten případ, kdy délka hry a její cena je rozhodující při hodnocení. Za tři kilča bych nic neřekl, ale za devět? To přepískli. Zlaté GT: Prologue.
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka