Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 11. 2013 23:04

To ne, jde o to, že příběh tam právě nehledej. Pokud vím, tak tam není.

Máš pravdu, také jsem si pak vzpomněl, že vyšlo asi 20 dílů :D MW1 je pro mě také top. MW2 je pořád super a BO se mi líbilo celkově.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 11. 2013 00:11

The Last of Us
Mám najeto zatím osum a půl hodiny a skončil jsem u přehrady - luxusní hra.

Tak předně prostě čumím na grafiku. Není dokonalá, chyby se najdou, ale PS3 vytěžuje na max. Co je ale mnohem důležitější je ztvárnění post-apo světa. Co tu hru ale opravdu dostává na vrchol, jsou herci, jejich mimika, zvuk a doprovodná hudba. V zásadě to je prostě Uncharted, ale Uncharted byla popkornovka. Tohle je smrtelně vážné a chlapci z Naugty Dog to předvedli na jedničku. Zatím to hodnotím fakt vysoko.

Jen jedno mě nemile překvapilo. Netušil jsem, že multiplayer je zatížený online passem. Teď jsem to chtěl zkusit, ale protože mám bazarovku, tak mám samozřejmě smolíka.Asi si ho kupovat nebudu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 11. 2013 00:16

N.Marko píše:The Last of Us
V zásadě to je prostě Uncharted, ale Uncharted byla popkornovka. Tohle je smrtelně vážné a chlapci z Naugty Dog to předvedli na jedničku.

Právě proto se toho bojím :D Ale jestli se ti to bude líbit, tak třeba se ND jednou za čas něco povede. Líbí se mi to hodnocením, líbí se mi to krabičkou, ale jinak vůbec.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod nox111 26. 11. 2013 09:12

Znovu som si po dlhej dobe zahral Uncharted 1.Musim povedat ze ta hra vyzera stale paradne a ani dnesne hry na PS3 by sa nemuseli hambit za taku graficku stranku.Hru hram na hard a velmi dobre sa bavim.Po dohrani to asi skusim aj na crushing obtiaznost.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 26. 11. 2013 18:39

Na ten crushing si priprav nahradni ovladac, protoze ten bude litat vzduchem :D
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 11. 2013 22:31

Dojel jsem The Last of Us...
Pro mne jeden z několika mála vrcholů roku.Z hlediska vyprávění, hereckých výkonů, grafiky, ovládání, gameplaye, zvuku, hudby - naprostá božárna.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 11. 2013 02:40

Předem chci osvětlit, že nemám moc v lásce demíčka. Tedy, ono to není přesné. Mám prostě za to, že demíčka hrám většinou spíš ublíží, než pomůžou a skoro nikdy jsem po zahrání dema nechtěl vytáhnout šrajtofli a utíkat do krámu. Spíš naopak.

Demo Terravay.

Úžasné. Epesní. Luxusní. Skvělé. Žrádlo.
Asi tak bych to popsal. Na plošinovky mě moc neužije a ještě tak skousnu Little Big Planet, ale Terravay je něco hodně jiného. Ta hra si doslova se mnou hraje! Stylová grafika, strašně pěkně využité vlastnosti Vity (tohle by asi fakt nešlo jen tak převést na jiný stroj), roztomilý humor... jo, do toho jdu!
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 11. 2013 09:31

N.Marko píše:Dojel jsem The Last of Us...
Pro mne jeden z několika mála vrcholů roku.Z hlediska vyprávění, hereckých výkonů, grafiky, ovládání, gameplaye, zvuku, hudby - naprostá božárna.

Souhlas, jen mně trochu zklamaly první hodiny hraní, kdy to bylo jen prohledej, vybij a běž dál, ale tak v polovině hry se to neskutečně rozjelo, že jsem tenhle styl ani nevnímal a hltal hru co se dalo. Už se strašně těším na příběhové DLC v příštím roce. Tady jsem ochotný zaplatit, protože vidím, že autoři na něm pracují docela dlouho a dají si na tom záležet. Nebude to jen klíč k odemknutí něčeho, co už bylo na disku.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 11. 2013 13:00

Pro mne se to rozjelo v okamžiku, kdy Tess naprosto věcně zastřelila Richarda. Ta chladná brutalita přeživších mne odrovnala. To že skončila jak skončila a že si i přes to v čem a jak žila zachovala nějakou páteř a důstojnost, to už byla jen třešnička na dortu. Od toho okamžiku to šlo už jenom nahoru - byť vlastně celou hru to bylo " jen prohledej, vybij a běž dál", plus asi tři druhy puzzle. Ten příběh to neskutečně táhne nahoru.

Ještě furt nevím, jestli mám zaplatit za ten online pass. Problém je v tom, že MP patrně jen ozkouším a půjdu dál. U žádného jsem nikdy dlouho nevydržel :(
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 11. 2013 15:57

Jako MP je zajímavý, o tom žádná, ale mám to stejně jako ty. U žádného jsem nevydržel moc dlouho. Ale je to hodně zajímavé tím survival prvkem a hledáním zásob.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SPY 27. 11. 2013 16:01

N.Marko > Jestli je to naprosta bozarna, tak jim neco zaplatit muzes, ne? Zatim od tebe nemaji nic :-)

Kazdopadne je to MP, kterej je zcela jedinecnej, za zkousku to myslim stoji.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod papucek 1. 12. 2013 20:01

RE: Revelations HD- po dlouhe dobe Resident, ktery me zaujal. Dycha na me atmosfera z prvnich dilu, takze mi nevadi ani slabsi technicka stranka.
Ted parim:
papucek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 12. 2013 12:04

Revelations je skvělý díl, projel jsem ho na 3DS a velmi mě potěšil. Jak říkáš, dýchá tam atmosféra ze starších dílů. Určitě lepší než šestka.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 12. 2013 15:00

Jo Revelations je super, jenom podle mě na domácích konzolích dost ztratil atmosféru a grafika bez 3D režimu a na velké obrazovce taky tak neohromí.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 12. 2013 18:00

MGS: VR Mision
Jsem v 50% :)
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka