Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 12. 2012 17:03

Přesně to mě napadlo. Proto se tu ptám. Takové hry mě fakt neberou a nic zjišťovat nebudu. Tím neříkám, že je špatné, ale určitě ne pro mě. Dík za info. I když jsem to odhadl poměrně dobře a SotC ani nezkusil, protože jsem tušil, že to asi bude podobné :D

A neříká se tomu vodění za ručičku, ale mám rád hry s jasnými pravidly.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 12. 2012 17:07

Tak pravidla jsou jasná :) Jen si na ně prostě musíš sám přijít...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 12. 2012 17:09

Jako spíše předem jasnými :D Věřím, že jsou pak jasná, ale teď pro mě moc ne a nemám čas zkoumat, co jako zabere a co ne. Není náhodou v tomhle Daemon's souls podobné? Protože to je jediný důvod, proč jsem to nikdy nezkusil.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 12. 2012 17:14

předem jasná pravidla ´vodění za ručičku.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 12. 2012 17:15

Já si vždycky říkal, že ty šachy jsou k ničemu :D
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 12. 2012 17:23

To musíš ale zůstat u stolních her ;-) Každá hra má svoje pravidla, na která si musíš přijít. Jen u některých už je znáš, protože jsi jejich odbobu hrál někdy dřív. Teď jsi jen línej si zvykat na nový typ her...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 12. 2012 17:33

Já například na nová a nová pravidla/varianty pravidel/výjimek atd. ve Valkyrii, Tekkenu, nebo Gran Turismu přicházím pořád i po letech a fakt si nestěžuji, protože ta hra alespoň neustále překvapuje a když je dobrá - o to lépe.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 12. 2012 17:51

Je asi rozdíl, když nenamícháš správný lektvar, který by ti pomohl, nebo jestli se nedostaneš dál, protože základní pravidla zřejmá nejsou.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 12. 2012 17:59

Prostě to přiznej - ta hra je na tebe moc obtížná, než abys ji zvládl hrát :) S pravidly to nijak nesouvisí (ostatně je znáš - musíš stíny mlátit klackem/mečem nebo co to je, případně jim utéct) :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 12. 2012 18:14

Obtížná není, jen je trochu o ničem. Nemám náladu hrát hru, kerá ti neřekne, co máš dělat. To je efektivnější ji rovnou vyhodit.

Když jsem je mlátil, tak jich tam bylo pořád stejně. Protože je to logická hra, tak jsem usoudil, že mlácení asi nefunguje. Nic dalšího mě nenapadlo, protože v tý hře moc prvků celkově není.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 12. 2012 18:25

O tom ale hry jsou, aby se hrály :) Ne aby ti pořád říkaly, co máš dělat :) Buď na to časem přijdeš sám a nebo ne. Ale problém není ve hře - pokud je někdo jiný ji schopný dohrát, pak je problém v tobě :)

Je to spíš skákačka než logická hra...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 12. 2012 19:07

Jen taková poznámka na okraj: V ICU není jediné místo s nekonečným respawnem nepřátel. Vždy jich je limitované množství a dají se vymlátit.

Jinými slovy - tdojhn si jako vždy stěžuje na pro jiné očividnou věc, kterou není sto pochopit. prostě normál.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 18. 12. 2012 19:28

Pravidla jsou jasná.

1) Mlať stíny dokud nezemřou, i když se zdá, že jich je nekonečno.
2) Nenech stíny unést Yordu

Horší už jsou logické hádanky.

Abychom popojeli. Rozehrál jsem Batman Arkham City na New Game +. Všechny získané schopnosti z konce normální hry se přenesly do nové, ALE nepřátelé jsou daleko tužší a nedají se snadno zneškodnit. Všechny části, kde jsem mohl situaci vyřešit útokem rovnou na nepřátele, tak teď musím plánovat v kterém pořadí a jak je zneškodnit, abych nevyvolal poplach. Prostě úplně jiná hra.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 12. 2012 19:50

Aha, takže špatně ovladatelná mlátička. To jsem na to přišel poměrně brzy a je dobře, že jsem se tu zeptal.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 18. 12. 2012 20:03

Ano prisel jsi na to, ICO je mlaticka ... :roll:

Ta hra je v prvni rade o atmosfere, pokud ji tam nevidis, tak to zbytecne nehraj ...
SPY
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka