Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2012 18:30

Speciální edice Assassins Creed 3 pro konzole za 899 Kč! :)
http://www.muve.cz/pages/search?query=ac3akce
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Daemon666 30. 11. 2012 10:06

Včera padla za Infamous 2. Ten špatný konec byl snad ještě "lepší" než ten dobrý. Možná bych i tu devítku dal. :-)

Obrázek

Hm, a do čeho se pustit teď... :hm Možná Ratchet.
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 11. 2012 13:11

Far Cry 3
Takhle ze startu mi to přijde hodně dobré. Trochu mix Just Cause 2 s jeho velmi rozlehlým světem naplněným akcí a úkoly. Trochu FC2 stylem grafiky a hratelností, špetku Elder Srcolls protože tu je lehké RPG vylepšování a trochu Dishonored, protože ač se tu neskáče po střechách, tak stealth má smysl (konečně).

Barevné až oči bolí (což je v té kose co teď venku řádí fajn), rozmáchlé a graficky docela fajn. Ovšem oproti dvojce se trochu víc doskakují objekty a framerate je myslím slabší - daň za větší rozhled, protože ve FC2 výhled dost vegetace zakrývala. Jinak je tu zlepšení ohledně tearingu. Ten tu sice stále je, ale ne tak znatelný jako minule.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 12. 2012 12:48

Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod srato 3. 12. 2012 05:31

nasel jsem v policce Singularity kterou mne kdysi kdosi dal zadarmo, jen tak pro legraci jsem vyzkousel a ... a proste neslo skoncit :) Ta hra je opravdu slusna. Multak se uz asi nehraje takze na lov trofeji to uz nebude, ale slusne zabavila
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 4. 12. 2012 20:04

N.Marko > Nejdriv tady do diskuze napises 8.6/10 a pak napises recenzi s 7.5/10 ... ehm ...

Taky jsem dojel Dishonored a hned na to The Walking Dead ... Kua tak dobry herni obdobi jsem dlouho nemel.

Dishonored mi naprosto sednul, pro me jedna z nejlepsich her tyhle generace, krasa, krasa - zabijeni nikdy nebylo tak zabavne :-))
Stealth prujezd dam taky co nevidet

The Walking Dead - Oh sh*t, adventury moc nemusim, ale tohle neslo nehrat, po pribehovy strance dokonalost a ten konec ... ten to posunul jeste o latku vys ... wau. Jestli za ten hereckej vykon nebude cena na VGA, tak je neco spatne ....
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 12. 2012 20:44

SPY: No jo, ale víc než týden jsem to nehrál a prostě se mi to rozleželo v hlavě. V diskuzi byl okamžitý dojem hned po dohrání, kdežto při psaní recky jsem si to všechno jedno podruhém srovnal a vyšlo mi tohle číslo. Jinak si samozřejmě stále stojím za tím, že to je skvělá hra.

Btw: 7.5/10 je stále rozhodně nadprůměr ne? ;)
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 5. 12. 2012 22:42

SPY: Fakt je ten WD tak dobrej? Dost uvažuju, teď to vyšlo(jde?) na disku všechny epizody že? Mám celkem rád seriál a vůbec ten filmovej styl mi docela sedí. Podle všecho má být i season 2, no uvažuju o tom a to dost.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 6. 12. 2012 02:24

Je to interaktivni serial s hodne povedenym pribehem, zalozenym na osobnim rozhodovani. Treba 2 osoby se tam hadaj kde kazdej ma svuj pohled na vec, a kdyz ty jedno z nich podporis, tak naseres toho druhyho a pak ti to pak da dobre najevo tim, ze neni v rozhovorech zrovna 2x pratelskej, a to se tahne, dokud si to u nej pak nejak neudobris - Teda jestli si to u nej neposeres jeste vic tim, ze se zase rozhodnes proti nemu :)
Tezkejch rozhodnuti je tam taky dost, kdy musis volit z moznosti, kde jedna je vetsinou spatna a druha jeste horsi ... dobry jsou pak statistiky na konci kazdy epizody, kde vidis jak se rozhodovali ostatni :-))

Vyslo demo, pocatek prvni epizody, si to muzes osahat, samozrejme ten kousek pribehu v ty uvodni fazi je celkem o nicem, ale alespon zjistis o co tam jde ... v podstate v ty hre nic jinyho delat nebudes, nejaky ciste akcni sekvence (jestli se to tak da vubec nazvat) tam jsou zcela minimalne a nejsou ani moc povedeny. Proste je to cely zalozeny na pribehu, pokud ti jde o dobrej pribeh, tak nemuzes udelat chybu.

Jo druha rada by mela vyjit, uz se tesim :love:
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 6. 12. 2012 19:30

Walking taky doporučuju. Jestli se ti líbilo Heavy Rain, tohle se ti bude určitě taky líbit. Mě se to dokonce líbilo ještě víc. Vlastně to už SPY napsal. Každá rozhodnutí má svoje zápory a žádné není ideální. Vybíráš neustále mezi "menším" zlem. Do každého dílu jsem byl tak zažraný, že jsem ho dohrál hned ten den, co vyšel.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Daemon666 9. 12. 2012 13:27

Dnes padla za Ratchet & Clank: All 4 One. Bavil jsem se parádně. :-)

Obrázek
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 9. 12. 2012 13:46

Hustý :-)

Jinak zmiňoval tady už někdo demo DMC na Storu (a Xbox Live předpokládám)? S předešlýma DMC to už němá nic moc společnýho, ale nemyslim si, že je to na škodu. On byl každej díl trochu jinej a příběh už skončil ve trojce (jestli si dobře vzpomínám) a veškerej příběh předtim byl v 1,2 a 4, tak ledaže by pětku zařadili ještě před to..
Každopádně mě to demo bavilo a soubojovej systém vypadá zajímavě :-)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod xb0x 10. 12. 2012 00:46

hitman absolution.. zkousel jsem i Farcry3 ale je fakt ze me to prijde az moc rozvlacne.. coz me osobne moc nelaka.. vtom se mi vic libi hitman.. ze je dost primej. Skoda ze FC3 neni vic jako crysis.. Nebo resp nemuset zabijet zver a zbirat kytky.. to zere dost casu a tolik tomu venovat proste nechci.. jinak to vypada hodne pekne
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 12. 2012 16:50

Když jsou ty Vánoce, tak jsem chtěl dát šanci ICO, ale moc mě to nepotěšilo. Minule jsem skončil v části Graveyard. Když to začnu, tak se na mě sesype asi 10 stínů nebo co to je. Neměla to být logická hra? Takže kdy logicky zmizí? Když jsem je mlátil tou tyčí (logika, ne?), tak tam pořád byly (to už moc logické není). Na YT mu ale po chvíli zmizely a ještě tam psal, že je to "most frustrating part of game" (to by logicky sedělo). To je sice hezké, ale nechápu, jak to někdo může hrát, když pravidla ti nikdo neřekne. Co tam mám jako dělat? A jak často budu v logické hře mlátit věci tyčí?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 12. 2012 16:59

Potřebuješ vodit pořád jen za ručičku? :) To je součást hry, že na pravidla si musíš přijít sám - stejné je to i u SotC.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka