Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 10. 2012 10:25

.soul píše:Tak to jsme na tom stejně +- 2 side questy :-) . Sniper nebo melee strom?

Jak jsi zabil doktora Mercyho? Jsem na něm zařval snad 5x... :D

A jinak se zdá, že questy jsou občas trochu zabugované - dal jsem šerifce eridium a úkol se mi hlásil pořád aktivní. Až když jsem hru vypnul a znovu zapnul, tak se splnil. Nicméně třeba tyhle chyby opravili v patchi s Mechromancerkou :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 10. 2012 11:38

Pillowrecker píše:Aktuálně na PS3 také RE6 a na PC Amnesia - Pád do temntoty CZ.

Co se RE6 týká, mám dohráno za Leona - celkem fajn atmosféra a celkově velmi dobré. Aktuálně hraji za Chrise a to už je vyloženě zombie Call of Duty či spíše Gears of War. Jsem zvědavý na Jakea. Na FB profilu RE6 se píše, že hra má celkem 4 kampanš, já ale vidím jenom 3 - další se odemkne po dohrání?

Ano, po dohrání se ti odemkne kampaň za Adu, která jde sice hrát jen v singlu, ale už se chystá DLC zdarma, kde dají k Adě parťáka at můžeš hrát v coopu.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod .soul 11. 10. 2012 12:56

SCobra: toho jsem dal asi na potřetí, díky deception a brokovnici do hlavy myslim. :-)

JInak na PS3 jsem s bugama problém neměl, akorát mi jednou zmizel upgrade granátu, ale to jsem možná omylem prodal.

Jinak jsem na lvlu 20 a side questy jsou pořád excelentní :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 10. 2012 13:14

Jsem byl na levelu 9 a pokaždé mě sejmul tím jeho granátem... Tak jsem si před jeden vchod postavil auto, nalákal jsem ho k němu a rozstřílel ho kulomety :D
Jinak jsem na lvlu 11 :)

Blbý je, že ta hra postrádá jakoukoliv motivaci pro hraní za další postavu - do 5 lvl nedostáváš žádné skill body (dostat se na lvl 5 trvá přes hodinu) a svět se taky negeneruje náhodně... Škoda no.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 11. 10. 2012 14:05

Taky jsem si řikal, no. Prvních 5 hodin hry budou pro každýho stejný .. A ani potom se to nebude tolik lišit. Na druhou stranu jedno dohrání zabere řekl bych aspoň 60 hodin, takže pohoda.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 10. 2012 15:00

Jenže mě právě přestanou takovýhle hry bavit, než se vůbec dostanu na konec a jedinou záchranu představuje právě hraní za jiné postavy. I když je fakt, že tady ty ostatní postavy ani nic zásadního nenabízí, jestli se tedy nevynoří v průběhu hry nějaké unikátní zbraně pro jednotlivé třídy.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 10. 2012 19:43

Stále Rocksmith
Takhle s odstupem nacházím ve hře několik věcí, jež mě dovedou rozpálit do běla. Jsou to povětšinou maličkosti, jakože vaše dosažené skóre se neuloží ihned po dohrání skladby, ale až když vlezete do hlavního menu (což znamená, že pokud si dáte skladbu hned znovu, tak vám podle předchozího úspěchu nenaskočí složitější notová linka, ale zůstane to hezky na nule, takže se prostě nedostanete k vyššímu skóre jinak, než že přetrpíte spousty úplně pitomých loadingů, jež ještě ke všemu trvají fakt dlouho, protože hra nepochopitelně ignoruje HDD), nebo fail v sekci učení, kdy vám ukážou jeden akord, řeknou "no a nyní jste uspěli a můžete si to zkusit", načež pokud se vám povede zahrát čtyřikrát za sebou ten první akord, který vám ukázali, tak vám tam prsknou hned nějaký úplně nový, na který nevíte jak klást prsty a vám samozřejmě okamžitě spadne skóre... Každopádně Rocksmith je v takovýchto věcech neskutečně zprasený, na hlavu postavený a uživatelsky pohnojený. Dost dobře nechápu jak je možné, že když hra vyšla už před rokem v USA, že ji nebyly doposud schopni jaksi doladit :/

Na druhou stranu, stále mě to i přes divně kolísavou obtížnost a otravné špeky baví. Sice pomalu, ale zato jistě se učím.

Obecně bych takhle soudil, že hra je vlastně určená už pokročilejším hráčům, kteří jaksi vědí co a jak, kdežto pro úplné začátečníky je skoro až nepřátelská :hm
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 10. 2012 22:40

Pillowrecker píše:Aktuálně na PS3 také RE6 a na PC Amnesia - Pád do temntoty CZ.

Co se RE6 týká, mám dohráno za Leona - celkem fajn atmosféra a celkově velmi dobré. Aktuálně hraji za Chrise a to už je vyloženě zombie Call of Duty či spíše Gears of War. Jsem zvědavý na Jakea. Na FB profilu RE6 se píše, že hra má celkem 4 kampanš, já ale vidím jenom 3 - další se odemkne po dohrání?

Za mě je hodnocení 6ky dost rozporuplné (zatím). Už je to spíše střílečka, než RE a nemohu se zbavit dojmu, že jak jsem 5ku dohrál skoro jedním dechem, 6ka se mi nějak "vleče". Za mě zatím 8/10. 3/10 a podobné jsou vážně mimo.

Presne jak pises, taky mi to prijde takove rozvlekle a ty levely jsou vic designovane na opetovne hrani (coz je tady nutnost). Mne se zatim 6ka libi taky na tech 8/10. Ale ono je to tezko - nejake veci mela lepsi 5ka a v necem zase vynika 6ka. 6ka ma podle mne takovy vic "hardcore" feel (nevim proc ale napada mne jista podobnost s Demons Souls).
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 10. 2012 08:56

3/10 jsou za to, že už to není ten jediný pravý Resident :D
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 10. 2012 10:49

Jenže to nebyla už ani 4 a 5 ;)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 10. 2012 11:06

No právě...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 10. 2012 11:34

Nevim jak ostatnim ale mne tohle pojeti Residenta vubec nevadi. Nevim jestli bych mel jeste cas a chut hrat znovu napriklad RE2 se zafixovanou kamerou. I kdyz je RE2 super, tak dneska uz tohle pojeti netahne.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 10. 2012 12:20

Takový moderní remake RE2 by mohl být super a nezlobil bych se za něho. Něco ve stylu remaku RE1 na gamecube, to byla lahůdka. Ale RE6 mi taky nevadí, hlavně za Leona jsem to hltal, mohla být v tom stylu celá šestka.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 10. 2012 12:31

Ja bych bral spis remaky RE1,2,3 ve stylu 4,5,6. :)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 10. 2012 14:23

Lo!Zza: A byl by to ještě remake? Mě to pak přijde jako spíš restart (krom toho by se mi v kapse otevřela kudla, ale to je osobní, takže bych si to prostě nekoupil), protože 4,5 a 6 je už fakt spíš akce, než horor a z toho survivalu zbylo jen že ti občas dojde munice. :hm
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka