Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 6. 2018 19:37

Tak MGS IV jsem už psal, že nejlepší rozhodně V a že to ani po projeté celé hlavní linky nechápu a že je to blbost :D Ale dobře se to hraje, no.
HR žádná pecka, Beyond má být ještě horší, ale stejně jsem do toho šel. Byť asi hlavně kvůli Page a Defoeovi.
Uncharted hodně dobré. Jednička rozhodně nejslabší po všech stránkách, ale co z té krabičky vymáčkli ve dvojce a trojce, to klobou dolů. Taková oddychová popcornová zábava. Trochu mi vadili zombie, elixíry apod., ale naštěstí vždy až v závěru her. To mě bavilo.
Říkám, teď RDR, ICO, SoC a B:TW a pak nevím. Chci jen exkluzívní hry, multiplatformní si můžu zahrát na PC a v lepší kvalitě. Když vynechám japonské hry, závodní, rubačky (Heavenly Sword, God of War apod.), tak už mi toho moc nezbyde, co by mělo smysl kupovat a hrát. Last of Us, ale to bych si chtěl spíš nechat někdy v budoucnu na PS4.
Mezitím třeba odchytnu nějaké akce třeba na Prey, Dishonored 2 atd. a přejdu plynule na PC.
Hlavně mě překvapilo, kolik jsem toho za ty tři měsíce nahrál (i když to nejsou žádné dlouhé hry). To jsem nečekal.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 6. 2018 19:56

S HR souhlasím. Mně přijde všechno od Quanticu jako blbost. Svoje fandy to určitě má, ale já to nejsem.

Uncharted je fajn hlavně s 60 FPS. Jen mi tam vadí, jak je vše dementní. Strašně nereálný, ale hraje se to dobře, to jo. Jedničku mám pořád rád asi proto, že prostě ve svý době to bylo dobrý, takže vzpomínky.

RDR je super na PS3. Jsem ho asi dohrál jen tam. Jen v některých částech to má 15 až 20 FPS. Prostě jako GTA IV a i rozlišení je nějakých těch 680p nebo kolik.

Dej pak vědět, jak tě bavilo ICO. Mně to přišlo dost o ničem, ale SoC mám ten nový na PS4, tak ho snad někdy zahraju.

Co já bych doporučil podle paměti, tak Resistance 3 je super. Přišlo mi to částečně jako vykrádačka HL2. Littlebigplanet je super a měl bys zkusit alespoň jednu.

-- 11. 6. 2018 20:57 --

Pak ještě Killzone má něco do sebe. Já byl hotový z dvojky ve své době. Ale dnes nevím.

-- 11. 6. 2018 20:58 --

A Infamous :) Jednička pro mě byla super, ale dvojka je prý lepší. Mě nebavila.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 6. 2018 20:14

Tak ono se to nebere vážně, takže proč ne. Spíš bych se obešel bez těch nadpřirozených věcí, jinak ať si Drake skáče, padá, zabíjí po stovkách či objevuje místa tisíce let opuštěná, ale s hořícími loučemi, jak chce.
Chtěl jsem primárně SoC, ICO je jako bonus, nevím moc, co od toho čekat.
O Little big planet vím, ale přešel jsem to, možná tomu dám šanci. To samé Infamous.
S Resistance a Killzone mám problém, že to jsou fps a já jsem na míření s ovladačem strašně levý. Poslední 3 roky je ovladač:myš cca 80:20 a s ovladačem jsem projel GTA, Watch Dogs 1,2, Deus Ex, Witchery, Batmany atd., ale míření v fps je žalostné...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2018 20:57

To asi jo, no. Mně ta demence strašně vadila. Jako když Drake skočí 50 metrů, tak to je prostě pro mě utrpení. V TLOU nic takového není.

LBP je pecka. Super hudba, hratelnost a i MP. Jen to má 30 FPS, což je velké mínus.

Pokud jsi dal Uncharted, tak dáš jakoukoli střílečku. Uncharted je něco jako COD na PC. Nikde jinde víc střílení není. A skoro všechny hry mají auto aim, aby ti to mířilo. Já si to pak nějakou dobu vypínal, když to šlo, ale dnes zase hraju s tím. V MP je to dost rozdíl :D Ještě nedávno jsem hrál BF1 bez toho a jako nic moc. U singlu si radši užiju příběh.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 6. 2018 10:47

Zkus Journey. Das to v pohode za jedno odpoledne ale artisticky je to jedna z nejhezcich her co jsem na PS3 hral.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 6. 2018 22:40

LPB rozhodně ano. Jedničku i dvojku. K tomu asi všechny možná Ratchet & Clank - tohle není můj šálek kávy, ale všichni si to pochvalovali.
God of War - jednička a dvojka vyšly remasterované na PS3, takže graficky to je ještě starší, ale hratelnostně to jde. No a trojka je nativní, tady není co řešit.
Škoda, že ti nejdou ty FPS, protože Killzone vcelku stojí za to.
Valkyria Chronicles - ale ta jde sehnat i na PS4 v remasteru - na druhou stranu, vzhledem k tomu, jak je dělaná grafika (jakoby kreslená), tak to vypadá vcelku dobře i na PS3.
Zkus ještě Yakuzu. O moc víc Japonskou hru asi neseženeš. Teď vychází na PS4 remaky, ale pokud ti jde o peníze a nechce se ti čekat... (byť nedávno vyšlo Zero, šestka a jednička, takže dost věcí na dohrání).
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 2. 2019 23:55

Dorazil jsem remake Resident Evil 2 a začal Pillars of Eternity a.... hell yeah!
Sakra ta hra po pár hodinách mi neskutečně přirůstá k srdci. Vypadá moc pěkně a vůbec nevadí, že jde jen o isometrickou 2D věc, souboják je zajímavý, spousta vedlejších questů, tvorba postavy. lore světa, hudba... Skvělé.
Jediné co mi přijde trochu blbý, je fakt, že hra je designována na PC. To znamená, že když u toho člověk sedí dva metry od televize, tak ani tak to HD rozlišení televize nestačí a dojem je tak trochu "zrnitý".

Zatím jsem tomu dal jen několik hodin a prolezl sotva první dungeon, ale už teď se těším na druhý díl :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vello 22. 2. 2019 13:59

Já dávám už roky Overwatch :D A před pár dny jsem začal Star wars Battlefront 2, zatím mě to baví. Jsem zvědavý, jak to optimalizovali. A už asi rok se chystám na Kingdom Come :D
Vello
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 11. 2020 03:21

Her mam rozehranych vice, ale posledni dny hraju:

Obrázek

Pohadkova gamesa :love: Mam ji uz skoro rok, tak jsem rad, ze jsem se v ni konecne pohnul.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 11. 2020 13:13

Jedu zase Witcher 3
Před lety jsem koupil k téhle hře obě DLC, ale prostě jsem se nedokopal k tomu to hrát. Ale protože mi odložili Cyberpunk.... A víte co? Furt skvělý :D
Naposledy upravil N.Marko dne 21. 11. 2020 13:49, celkově upraveno 1
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2020 13:20

Mám k tomu ty super karty, ale hra mě nějak nebere. Nevím, nějak mi nesedí ten styl. Občas je úkol failed, protože ta hra je prostě blbá a není tam restart. To by mi pomohlo. Takhle load jak v roce 95 :D Ale měl by vyjít patch na nové konzole, tak je další příležitost. Už teď to jelo v 60 na X1X, ale ani to mi nestačilo. Podle mě to chce tomu dát jen víc času. A hraješ v ČJ? To by mi možná také pomohlo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 11. 2020 14:04

Cyberkpunk 2077 a Witchera az pristi rok s nextgen patchem 8-) Geralta jsem zkousel chvili hrat, ale do te hry se to chce plne ponorit jinak je docela tezka.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 11. 2020 14:06

Jako promiň, ale mision failed tam je jen u několika málo vedlejších questů. Obvykle se spíš jen dobereš různých konců a zrovna nemožnost si dát quest znovu mi přijde lepší z hlediska imerze - na ničem nezáleží, když tvoje rozhodnutí nemá následky ne? ;) Krom toho, tu je save a NG+ funkce :D

Jo, hraji to s českými titulky (a v Polštině, jinak to ani nejde :D ). AJ mi nevadí, žiji v Anglánii, takže by to bylo blbý, kdybych nevěděl :) ale protože české titulky jsou u her, které mě zajímají všeobecně vzácná věc, tak si to dopřávám jako jakýsi komfort a luxus :D

Gwent je další věc. Říkal jsem to už mnohokrát, ale řeknu to ještě jednou, je mi opravdu líto, že CDPR nevydali originální Gwent jako nějakou stand alone aplikaci na Vitu, možná s trochou více karet, lokálním multiplayerem a nějakým "rádoby-příběhem-RPG" a byl bych šťastný. Místo toho se s tím crcali tak dlouho, až jsem ztratil zájem a když to konečně vyšlo na konzole, tak jsem to zapnul doslova a do písmene jen jednou na dvacet minut, pak mi to kvasilo na HDD několik měsíců, až nedostatek místa mě přinutil to smazat a už se nikdy nezajímat. Škoda.

-- 21. 11. 2020 14:08 --

sega.maniac píše:Cyberkpunk 2077 a Witchera az pristi rok s nextgen patchem 8-) Geralta jsem zkousel chvili hrat, ale do te hry se to chce plne ponorit jinak je docela tezka.

Nah, ani ne. Stačí to brát jako trochu komplexnější akční rubačku. Jsem to nehrál přes rok a stačilo mi půl hodiny a zase jsem do toho vklouzl. Věř mi, ta hra ti odpustí docela dost.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2020 14:15

Jak píše Sega, není to tak lehké. Asi ten žánr úplně nehraju :D A zrovna rozhodování u her nemám vůbec rád. Miluju skvělé scénáře, které tě hrou provedou. Také u knihy nemám na výběr. Ale chápu, že u hry je dobrý nápad mít na výběr, jen já to nemám rád - nikdy :D Nemám rád hry s více konci, protože je to nesmysl pro mě.

Anglicky rozumím dobře, ale říkám si, že ČJ by tomu něco možná přidala. Těžko říct. To je jako Mafie 1, také jsem ji tenkrát nehrál v AJ a možná by to bylo úplně jiné. Dvojku jsem hrál pro jistotu v AJ a byla úžasná.

Gwent jsem dodnes nepochopil, takže mám mezery :D Ale ty karty k DLC vypadají skvěle.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 11. 2020 14:26

Jak se do hry neponorim a neosaham herni mechanismy jsem marnej, ale chapu ze u Zaklinace to asi takovej problem nebude. Kingdom Come: Deliverance jsem pak zkousel uplnou chvilku (kdyz byl v Game Passu), casem vezmu kompletni edici, prodava se po internet. aukcich levne i nova.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků