Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod .soul 24. 6. 2013 12:56

Taky to vidim tak. Prostě si nahradil svoji dceru, však v poslední pasáži ji neustále zmiňoval... Ale jak jí pak lhal do očí, to mě přeběh mráz po zádech. Na druhou stranu je fakt, že jí zachránil život, mno, sice kvůli tomu dalších 100 nevinných zabil, ale co už.

Každopádně Ellie for Character of the year :-)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 6. 2013 23:08

Lol na prvni zatah: 15:33h a sesbiral jsem 95 veci, celkem cumim. Beztak bych mel i vsechny dvere, kdybych nemel nuz na ty posledni.. :(

No psal jsem tu uz o tom dost. Jen dodam ze osobne to od lehciho prumeru zachranily az ty posledni 2 kapitoly, kde se aspon neco zacalo dit. konec byl sice fajn, ale imho az moc uspechanej a v podstate tam nic negradovalo. I pres to, ze jsem to jel pres 15 hodin, tak jsem si k postavam proste vztah nevytvoril...

"spoiler":
V nemocnici jsem tajne doufal ze Joela s Ellie v naruci zastreli. To by byl konec podle meho gusta. Takhle jenom zkopirovali myslenku napriklad z Prince z Persie


Jinak hratelnostne celkem prumer. Nic next gen jsem si nevsiml. Zanr(y) ktere jsou v TLOU zakomponovoany jsou zvladnute v jinych hrach a lepe. Obtiznostne, bych rekl ze na normal to bylo dost jednoduche (kombo hrebikovy bomby a luk jsem jel po vetsinu hry), protoze prakticky neexistuje zadna penalizace za prostrileni si cesty dopredu, coz je skoda. Vedet to, tak to dam rovnou na hard.

Co je ale naprosto excelentni tak je technicke zpracovani, to zas jo. Lokace vypadaji fakt nadherne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 24. 6. 2013 23:16

Lo!Zza >:
Prince z Persie, wtf? Princ z Persie se rozhodl zachranit princeznu, pritom zabil desitky nevinejch, a zavrhl velkou nadeji (v podstate jedinou) na zachranu lidstva? Pritom bezmilosti odkragloval cloveka kterej princeznu vychoval od detstvi? A ve finale prisahal princezne, ze nic takoyvho neudelal.
Asi si budu muset dat znova PoP, protoze mi tam rada veci asi unikla.
Jako nechci ti brat tvuj nazor na hru, ale co je moc to je moc ...
Naposledy upravil SPY dne 24. 6. 2013 23:23, celkově upraveno 1
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 6. 2013 23:22

SPY:
Asi bys mel. V tom "restartu" (nebo co to bylo) z roku 2008 mel na konci ozivit princeznu, ale to vratilo zpatky tu temnotu. Protoze ji miloval, tak ji ozivil a prakticky cela cesta napric hrou byla naprosto zbytecna. Sice Princ nebyl takova sobecka svine jako Joel, ale pointu snad chapes.

//trochu jsem to zmotal, ale ten zaklad je tam stejny: Hlavni hrdina radeji necha svet zaniknout, nez aby ztratil toho koho miluje.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 24. 6. 2013 23:42

Lo!Zza >:
Svet zaniknout? Svet kterej v ty hre neni ani poradne zminenej, na kolik je a bude zasazen temnotou. Svet ve kterym jsi nevidel lidstvo (az na par strazcu) co by eventualne zaniklo, natoz jak by vubec vypadala postava ovlivnena temnotou - co by to vubec znamenalo.
Navic potom co ji ozivis, uz zase jdes po Ahrimanovy (DLC), coz je uplnej rozpor s TLOU, jelikoz tam zadna druha cesta neni.
Ale jo, budiz. Jestli ti to prijde jako ta sama myslenka jak pres kopirak, tak to tak ber ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 6. 2013 07:43

SPY:
Svet, mesto, kralovstvi....je to uplne jedno, staci jenom predpokladat, ze Princ a princezna nebyli jedinni dva lidi v tom svem svete.

Nevim jak moc mas problem se ctenim, ale uz po druhe ti tu pisu, ze pointa, kde hlavni hrdina nesplni to, co se od nej ocekava, je stejna. (aby si se tu se mnou zase nesnazil hadat, ze jsou to dve uplne jine hry protoze Princ nema houbove zombie a vojaky)

DLC jsem nehral.(u obou her)

A uprimne, uz mne dost unavuje jak se snazis napadnout vsechno co napisu.

SPY píše:Svet ve kterym jsi nevidel lidstvo (az na par strazcu) co by eventualne zaniklo, natoz jak by vubec vypadala postava ovlivnena temnotou - co by to vubec znamenalo.

Pise clovek co mi pred par dny napsal, ze hry radeji hraje, nez aby se v nich stoural. :lol:
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 27. 6. 2013 11:18

Po dohrani LoU sa pustam do niektorych z mnoha nedohranych hier.
na PS3:Resident evil 6,GOW 3,Dragons dogma:dark Arisen,Vanquish
na X360:Red dead redemption,Enslaved,Castlevania:LOS,
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 7. 7. 2013 09:32

Resident Evil 6 - dohrál jsem příběh za Leona, Chrise a Jakea. Mile mě to překvapilo. Z dema jsem teda nadšený nebyl a čekal jsem opravdu blbost první třídy. Dokonce je tam plno pasáží, scén a situací kopírující předchozí díly, takže ani nevadí, že už tam nejsou jenom klasičtí zombíci. Nejhorší kampaň měl zatím Chris. Kapitoly v Číně za něj se dost těžko hrají. Všude někdo střílí a ještě k tomu v úzkých prostorách. V tu chvíli se dá těžko orientovat, kde jsou nepřátelé. Hlavně když kamera zabírá na půl obrazovky hlavní postavu. Ještě mí zbývá Ada a pak to asi projedu ještě jednou na hard.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 9. 7. 2013 22:46

U RE6 som zacal s kampanou za Leona.Pred pol rokom som odohral asi tak 2-3 hod. teraz som sa skusal k tomu vratit ale nejako extra ma to nebavi.Momentalne som v pasazi kde sa plava pod vodou-rad by som vedel ci je to este daleko do konca tejto kampane.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 10. 7. 2013 17:23

To jsi asi tak v půlce. Leonova kampaň mi přišla asi jako nejdelší. První dvě kapitoly jsem hrál něco před dvě hodiny každou. Pak už je to něco přes hodinu. Navíc v závěru to dost zakční a začne to opravdu rychle odsýpat.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 17. 7. 2013 22:17

Po dohrani TLOU jsem se nemohl do niceho poradne zahrat, tak jsem si znovu sehnal BF Bad Company 1 a dohral tu vybornou kampan. Vubec nechapu, proc BF serie nezustala u taoveho "open world" FPS se sarkastickym nadechem. Ty blbosti co tam vyvadi ta dvojka, fakt k popukani. Misto toho se vrhli do naskriptovaneho beckoveho tunelu a la COD... Velka skoda, z Battlefieldů urcite nejlepsi SP...MP dvojky je taky neprekonany, ackoliv u BC2 jsem se bavil kralovsky, trojka byla pro me jako velkeho fanouska obrovske zklamani... Takovy vsechno a nic. Boring. Mozna to jeste prubnu na PC
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 19. 7. 2013 10:40

Tak jsem se konečně po letech prokousal k Lost Odyssey, jsem u Grand Staff ale netuším, jestli to tu vůbec někdo hrál :D Zatím to ale vypadá parádně, takový zajímavější FF X. Jen se bojím, že to budu hrát zase 2 roky, protože je to prý dlouhý 60+ hodin.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 19. 7. 2013 10:59

Málem bych zapomněl, jak je Lara narvaná - Tomb Raider: Anniversary - pěknej návrat k prvnímu dílu, osamělá archeoložka, parádní akrobatické parádičky, jen občas nějaké to zvíře ... hned jsem se do toho dostal a jde to jak po másle.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 7. 2013 11:52

Mahorero píše:Málem bych zapomněl, jak je Lara narvaná - Tomb Raider: Anniversary - pěknej návrat k prvnímu dílu, osamělá archeoložka, parádní akrobatické parádičky, jen občas nějaké to zvíře ... hned jsem se do toho dostal a jde to jak po másle.
Souhlasím. Až na pár drobností perfektní pocta originálu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 19. 7. 2013 19:58

Trosku som pokrocil v RE6,dost som pokrocil v RDR a prave som presiel Deadpoola.V pohode zabava obcas som sa pousmial-naj cast utoky zo sentinelovou topankou.Koniec mi dal zabrat-dost vela vln nepriatelov ale po par nadavkach som to nakoniec presiel.Naj zbrane sai a pasce na medvedov.Dal by som tomu tak 7\10
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků