Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod papucek 19. 11. 2012 18:20

Scobra- tak 60 hodin asi ne, to vim urcite...ale dat dva kolosy na prvni hrani za pul hodky, to je hodne dobry vykon.
N.Marko- jj, boss byl slusne tuhej.
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 11. 2012 23:15

No ja jsem v podstate jenom vahal jen u toho prvniho. Tam jsem kolem nej behal asi 10 minut a nevedel jsem co mam sakra delat. Az pak jsem na nej vysplhal a to uz pak byla hracka. Uz to mam natrenovany z Castlevanie:LOS. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 11. 2012 22:13

Bulletstorm dohrán.
Naprosto dementní střílečka bez hlavy a paty, popírající jednak skoro všechny zákony fyziky, tak i fyziologii lidského těla, vypravěčská pravidla, spousty gamedesignových základů a tak dále. Na druhou stranu to je příjemně dlouhé a pokud člověk opravdu ani na sekundu nepoužije vyšší mozkové funkce, tak se i bude bavit. Dost možná ještě víc výplachová hra, než série CoD.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 24. 11. 2012 23:08

Nejosvezujici fps poslednich let a ty s tim mas problem, ze nesmis zhavit mozkovy zavity. No priste si vyber nejaky skladani puzzlu :)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 11. 2012 23:52

..................................................................ne, nenašel jsem to. Můžeš mi prosím tě laskavě říci, kam jsem podle tebe napsal, že s tím mám nějaký problém? Já bych spíš řekl, že problém máš ty.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 11. 2012 23:59

N.Marko píše:Naprosto dementní střílečka bez hlavy a paty, popírající jednak skoro všechny zákony fyziky, tak i fyziologii lidského těla, vypravěčská pravidla, spousty gamedesignových základů a tak dále.

Just saying...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 24. 11. 2012 23:59

Naprosto dementní střílečka bez hlavy a paty, popírající jednak skoro všechny zákony fyziky, tak i fyziologii lidského těla, vypravěčská pravidla, spousty gamedesignových základů a tak dále. Na druhou stranu to je příjemně dlouhé a pokud člověk opravdu ani na sekundu nepoužije vyšší mozkové funkce, tak se i bude bavit. Dost možná ještě víc výplachová hra, než série CoD.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 11. 2012 00:09

SPY píše:Na druhou stranu to je příjemně dlouhé a pokud člověk opravdu ani na sekundu nepoužije vyšší mozkové funkce, tak se i bude bavit.

Lo!Zza: Just saying... :pozor
Jinak stále tam jaksi nenacházím ono "mám s tím problém". Tohle je suché konstatování faktu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 25. 11. 2012 00:20

Slovickarit tu s tebou nehodlam. Zrejme tvuj prispevek pro me a Lo!Zzu, vyznel jinak nez jsi zamyslel, jestli je to tim, ze jsi to divne sepsal nebo jsme (nebo alespon ja, abych ho do toho automaticky nezatahoval) nechapavi, tak to tu taky resit neplanuju.

Peace :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod muftu 25. 11. 2012 01:03

Po velmi dlhej dobe som opat zapol wii a pokracujem so super mario galaxy 2, uz mam 90 hviezd nazbieranych, este je tam asi 10, ktore by nemuseli byt prilis tazke a po par pokusoch by som ich mohol pozbierat, ale pri pokuse dosiahnut vsetkych 120 asi osediviem
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 25. 11. 2012 19:58

Konečně jsem upgradoval HDD v PS3. Ze 40 GB alespoň na 160 GB :D (se mi doma jeden válel a kvůli Ratchetovi z PS+ jsem musel, jinak by nebyla potřeba).

Dohrál jsem Infamous 2 s dobrým koncem a chystám se ho rozjet za zlouna. :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 11. 2012 20:04

Jak se líbilo Infamous?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 25. 11. 2012 20:23

Určitě více než první díl. Jednička byla ok, ale nějak moc mě to nevzalo (i když platinka padla).
Dvojka mě baví o dost více. Řekl bych taková velice slušná osmičová hra. Grafika od prvního dílu pobrala o něco více steroidů, hratelnost je velice slušná a hlavně je chuť to kvůli jinému konci rozjet znovu.
Vedlejší mise jsou sice časem trochu stereotypní, ale nudit nezačnout, já se tedy nenudil + nečekané finále (jsem zvědavý na ten špatný konec...).
Jo, bavil jsem se opravdu dobře. :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 25. 11. 2012 20:50

Mně bavila zase jednička asi víc než dvojka ale na druhou stranu mně konec dvojky docela dostal :) Každopádně pro mně jedny z nejlepších, současných značek Playstationu a obojí bych skoro na 9/10 viděl.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 11. 2012 21:08

Tak to máme pánové +- stejně :)
Btw: Už dlouho jsem to nehrál, tak by mě zajímalo, jak na tom jsou komunitní levely. Hned ze startu se daly najít ledasjaké zajímavosti, ale jestli se na to lidi a SuckerPunch nevykašlali, tak k dnešku to musí být paráda (něco jako u LBP)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků