Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 6. 2011 17:35

SmartinS píše:L.A. Noire-jedna z nejlepší her, co jsem hrál.


Co ti na tom přišlo tak dobré? Mě to dost nudilo, dávám tomu šanci každou chvíli, ale například u Mafie 2 se teď bavím daleko víc. Možná mi LAN nesedlo, ale ten jízdní model aut mě vždy tak hrozne znechutil, že už se mi to ani hrát nechtělo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 6. 2011 17:48

papucek píše:
Lo!Zza píše:Rikam si, co za matros museli hulit tvurci Katamari. Ocividne dost kvalitni.

Souhlas :D Ta hra je proste unikat.

Hraju to na PSP a to intro byla jedna z nejvic random veci, co jsem videl. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 15. 6. 2011 21:10

tdjohn: Jídní model je tragickej, ale jinak to nemá chybu (pro mě). Baví mě ty všechny rozhovory, hledání stop atd. , je to něco jiného. Uvažuji teď o koupi Heavy Rain, ale tam bude asi až moc málo akce.
Naposledy upravil SmartinS dne 15. 6. 2011 23:30, celkově upraveno 1
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod HALI32 15. 6. 2011 21:27

Heavy Rain, málo akce, ale zase filmovější, silnější atmosféra :)

Hltám god of war, každou sekundu hry, není pasáž, co by mě nebavila. Těším se na každý další souboj. Takhle má vypadat hra.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 6. 2011 21:34

SmartinS píše:tdjohn: Jídní model je tragickej, ale jnak to nemá chybu (pro mě). Baví mě ty všechny rozhovory, hledání stop atd. , je to něco jiného. Uvažuji teď o koui Heavy Rain, ale tam bude asi až moc málo akce.


Mně se to líbí jako dobrý nápad, jen bych u toho vždy usnul. Chybí mi tam příběh. Možná i proto mi přijde Mafie 2 tak dobrá.

V Heavy rain je akce spíše více nebo stejně. Každopádně za mě jedna z těch horších her. Možná tě to bude bavit, ale příběh je hodně jednoduchý a celé se to špatně hraje. Nikdo ti nic neřekne a i po konci hry jsou nevyřešené otázky. Pokus zajímavý, ale pro mě se to dost nepovedlo. Atmosféru to často má, ale to je hlavně hudbou.

HALI32 píše:Heavy Rain, málo akce, ale zase filmovější, silnější atmosféra :)

Hltám god of war, každou sekundu hry, není pasáž, co by mě nebavila. Těším se na každý další souboj. Takhle má vypadat hra.


Takhle jsem to měl s jedničkou. Nedokázal jsem se od toho odlepit. S žádným dalším dílem se to ale už neopakovalo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 16. 6. 2011 08:46

Musím si zahrát celou trilogii God of War. Prostě musím, jak odpadne studium, pustím se do toho.

Svým stylem, hratelností a takovou atmosférou mi hra připomíná Metroid Prime III Coruption, fakt moc. Působí to tak na mě, i když je rozdíl antika a scifi, prostě cítím tam toho Metroida, pořád.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 6. 2011 08:55

tdjohn: Odsoudit LA noire kvůli jízdě autem je trochu blbost podle mě, ta hra na tom nestaví, vždycky se tam můžeš nechat dovést. Já jsem si na to ovládání aut zvykl a na každý případ jsem si dojel sám. Ta hra má právě příběh hodně dobrý a začíná gradovat tak v polovině, všechny vraždy na sebe navazují, začne se do toho promítat osobní život Phelpse a všechno se do sebe proplétá. Ale když tě nebavil ani heavy rain tak ti prostě ten typ her asi nesedí
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 6. 2011 09:39

Neříkám jen kvůli autům. Ještě jsou tam špatné animace občas. Celé to pak působí dost špatně. Na ovládání aut se moc zvyknout nedá, protože se mění podle situace. Někdy auto reaguje rychleji a někdy vůbec. Když k tomu přičtu ten příšerný jízdní model, je to peklo :D Můžu se nechat vozit, to je jasné, ale městské akce mám rád kvůli tomu, že jezdím a poslouchám třeba muziku. Ani jedno tu moc nejde, protože muzika hraje nějak náhodně a jízda je utrpení.

Jestli začne hra gradovat v polovině, tak to je pěkné, ale měla začít dřív. Proč mám první polovinu čekat na to, že jednou se to nějak spojí? Po případu prostě konec a nic nevím. Časem se dozvím, že to nějak navazovalo? Pěkné. Ta Mafie 2 mi přijde skoro ve všem lepší. Sice to není detektivka, ale jízdní model, muzika, atmosféra, příběh a celé město.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 6. 2011 09:41

Prostě LA noire nesmíš brát jako městskou akci, je to detektivní adventura, nic víc a to splnuje na 100%
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 6. 2011 09:55

Je to akce ve městě, takže to tak musím brát. Detektivka je to dobrá, jen nudná. To zase záleží na každém a někoho to může bavit stále stejné. Pořád to má ale "městské" problémy, které z těch kulis dělají nepovedené kulisy a ruší to. Za mě prostě příště věřit jen R*, kteří dělají GTA a RDR, ostatní týmy toho ještě moc nezvládají. Moc jsem od té hry nečekal, ale dostal jsem ještě méně. Není to určitě špatná hra, ale nehraje se mi až tak dobře, jak bych si představoval, kdyby jen pár věcí udělali jinak.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 6. 2011 11:55

tdjohn: NENÍ to akce! Je to adventura ve městě. Že se tam jezdí autem po městě a občas se tam střílí z toho ještě nedělá akci... Jestli nevidíš rozdíl mezi konceptem LAN a GTA nebo RDR, možná by sis v nich měl znovu projít příběhovou linku, protože o ježdění po městě a poslouchání hudby fakt nejsou...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 6. 2011 12:03

Kdyby to nebyla akce, tak po každým třetím případu neběžím přes město a nestřlím po gaunerovi. Nejezdím s příšerným modelem a nemusím násilníka zastavit vlastním autem. Nepospíchám v autě přes město, jen abych něco stihnul. Městská akce není Heavy rain, ale tohle má všechno z města a používá se to téměř pořád.

Nikde jsem nesrovnával GTA/RDR s LAN jen po hratelnostní stránce, ale po stránce technické. Technicky jsou ty starší kousky úplně jinde a ta atmosféra z města/prérie je daleko lepší. Příběhově je to také daleko zajímavější, protože to hezky navazuje. Tady něco vyřešíš a konec a jde se dál. Časem se to asi všechno spojí, ale tam už se ani nedostanu. Ta hra jako celek nedosahuje kvalit GTA/RDR.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 6. 2011 12:41

Ne, městská akce je Mafie nebo GTA... LAN je prostě moderní adventura, protože hlavní náplní není to ježdění ani střílení, ale hledání důkazů a rozhovory. Kdysi existoval takový žánr, říkalo se mu akční adventura a spadal tam Tomb Raider a další akční hry se spoustou hádanek, skákání a hledání. Tak to je přesně LA Noire. Jako městská akce to nemůže být moc dobrý, protože to prostě není a nemá být městská akce a nikdo to za ni ani nikdy nevydával.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 6. 2011 12:50

Není to extra dobré jako žádný žánr, to je ten problém. Kdyby to byla adventura, tak mi tam vadí to špatné vyprávění příběhu, protože tě to nemá jak chytnout. Kdyby to bylo cokoli dalšího, tak pořád je to nudné proto, že to není tak vyladěné jako GTA/RDR. Jestli to ale někoho baví a celé to dohrál, tak to asi má nějakou svoji cílovou skupinu. Tady na fóru to snad nikdo nedohrál a recenzenti v recenzích spíše ocenili nové prvky než hru. Zase si nemyslím, že je to jen špatná hra. Chybí mi tam ta vyladěnost, kdy se to příjemně hraje hlavně proto, že si s tím někdo dal práci, aby se to dobře hrálo. To mi tady chybí. I u Mafie 2 to je.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 6. 2011 13:05

No to je ale zase něco jiného :-) Soudit to jako mizernou městskou akci mi prostě přijde nesmyslný. Ovšem soudit to za špatné zpracování příběhu, to už je jiná :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků