Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Daemon666 4. 11. 2012 20:41

Před pár dny jsem dohrál a znovu rozehrál Zaklínače 2 na Xku (po hodně dlouhé době jsem opět pustil Xbox). Tohle je prostě pecka jako hrom. :love:
Včera jsem dohrál dvě příběhová DLC k RE5.
+ ještě občas vložím do mechaniky Legend of Guardians (celkem pohodová hra, která neurazí) a Star Wars TCWRH (za to skákání bych někoho nakopal do...).
Nemám teď chuť a ani moc času rozjíždět něco impozantnějšího. :oops:
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 11. 2012 20:49

Daemon: Jak ten Witcher na xku vypadá? Asi nemáš možnost srovnat to s pc verzí že? Jinak by mně ještě zajímalo jestli nevíš jaké to je s doskakováním textur pokud hra není nainstalovaná, mám jen 4gb Slimku :D Dlouho se tu hru chystám koupit, do Vánoc ji musím mít.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 4. 11. 2012 21:14

Vypadá skvělě, na možnosti Xka určitě parádní. Doskakování textur tam nějaké je i když je hra nainstalovaná, ale není to nic hrozného a rozhodně to nijak nezhoršuje hratelnost (nenainstalovanou jsem nehrál). Na PC již delší čas nehraji a ani bych to na té mojí šunce nerozjel. :D PC hraní už mě neláká.
Rozhodně doporučuji Zaklínače koupit. Je to jedna z nejlepších, možná i nejlepší hra, kterou jsem na Xboxu hrál. Jestli vyjde časem na PS3, tak ji beru i tam. :-))
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 7. 11. 2012 19:45

Řekl jsem si, že s příchodem zimy, dlouhých nocí a nudy do té doby než napadne sníh dohraju svoje rozehrané, zakoupené jRPG. Na listu jsou Final Fantasy VI, Final Fantasy VIII, Final Fantasy XII, Xenoblade: Chronicles, Eternal Sonata, Dragon Quest VIII, Kingdom Hearts 2 a v podstatě ještě pár dalších :D No každopádně začal jsem Xenoblade:Chronicles a vůbec nevím proč jsem to přestal hrát, ta hra je totální masterpiece, svět je prostě nádhernej, příběh skvělej, hudba nádherná a gameplay boží, navíc hra opravuje všechny věci co mně u FF XII kdy štvaly. Po letech zase něco co mně donutí sedět do noci u televize a zuřivě bušit do ovladače, kdo nehrál tak okamžitě pořídit, zvlášť fanoušci jRPG!
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 7. 11. 2012 19:45

Řekl jsem si, že s příchodem zimy, dlouhých nocí a nudy do té doby než napadne sníh dohraju svoje rozehrané, zakoupené jRPG. Na listu jsou Final Fantasy VI, Final Fantasy VIII, Final Fantasy XII, Xenoblade: Chronicles, Eternal Sonata, Dragon Quest VIII, Kingdom Hearts 2 a v podstatě ještě pár dalších :D No každopádně začal jsem Xenoblade:Chronicles a vůbec nevím proč jsem to přestal hrát, ta hra je totální masterpiece, svět je prostě nádhernej, příběh skvělej, hudba nádherná a gameplay boží, navíc hra opravuje všechny věci co mně u FF XII kdy štvaly. Po letech zase něco co mně donutí sedět do noci u televize a zuřivě bušit do ovladače, kdo nehrál tak okamžitě pořídit, zvlášť fanoušci jRPG!
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2012 20:04

Má Xenoblades něco společného s Xenosaga? :) Hádám, že ne, co? :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 7. 11. 2012 20:24

Je to od stejných tvůrců :) A je to duševně spojené asi jako jednotlivé díly Final Fantasy. ( jako kdyby v rámci jedné série )
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 11. 2012 12:35

Stále Rocksmith. Konečně jsem se dostal na sedmý level a už mi tam dávají písničky, na které člověk potřebuje ukrutný bodový limit aby ho to pustilo na pódium. Ale jinak jo, jsem vcelku spokojen. Sice ještě neumím hrát na kytaru jaksi sám od sebe, ale s notama co mi tam naskakují na obrazovce si už docela poradím. Takže gut. :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 17. 11. 2012 11:08

Akorát hraju NFS Most Wanted, a nevím, ten jízdní model je pěkně na *****... :oboze: strašně špatně se rychle mění směr a pomalu se vrací kola do roviny takže člověk zatočí většinou Víc než chce :hm
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 11. 2012 11:12

To je škoda. Demo jsem ještě nezkoušel, ale bez rychlých reakcí ta hra moc cenu nemá. Je to u všech aut?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 17. 11. 2012 11:26

jo u všech aut... největší mínus je podle mě to, že ono to nezávisle na rychlosti je schopbný vytočit kola do pravýho úhlu, když člověk v rychlosti dá analog na plno.. a pak se to pomalu vrací doroviny tykola, takže v praxi je analog už třeba na druhou stranu, ale kola se ještě vrací z opačného směru do roviny a na druhou stranu... :hm

-- 17. 11. 2012 11:27 --

musí se člověk naučit zatáčet jen malinko analogem, kterej je hooodně citlivej třeba oproti GT5 a nejde jeho citlivost nastavit ( :oboze )

-- 17. 11. 2012 11:27 --

řekl bych že criterion gamem to domrvili už The RUN jsem nedohrál kvůli jízdnímu modelu...
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 11. 2012 11:32

Zkusím demo a dám vědět. Problém s pomalou odezvou jsem ale měl u Midnight club LA. Hra dobrá a docela těžká, ale bez přesných reakcí k ničemu. Když mám analog někde, tak chci přece, aby na stejné pozici byla i kola :D A ne abych čekal, než se jako řidič uráčí otočit volantem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 17. 11. 2012 12:03

Podle recenzí se na to dá rychle zvyknout :) ono je ale docela logický, že se kola nevrátí v setině směrem dopředu... To nemá s pomalou reakcí nic společnýho, ale nehrál jsem, tak nemůžu soudit.
Pro MW jsem si taky šel, ale pak jsem tam viděl Ridge Racer:unbounded "limited" edition za třetinu ceny, tak jsem vzal to. Jízdní model v pohodě, drifty jsou zábavný, jen mě hrozně štve AI protivníků, respektivě jejich arkádový ježdění, kdy protivníci často na rovince s pomalejším autě zrychlujou rychleji než já, rychle předjedou a zůstanou přede mnou, pak je člověk musí pomalu předjet. Navíc je to sakra těžký a nemilosrdný, na cílové rovince vás klidně ještě 2-3 auta předjedou, což by mi nevadilo, kdyby jezdili pořád reálně, ale takhle...
Pak mě ještě štve zvuk motoru, kterej řadí a postupně se vytáčí do nekonečna. Stejně jako v Burnout:Paradise.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 11. 2012 12:13

Tak jsem to zkusil a je to pravda :( Na to se moc zvyknout nedá. Je to něco jako input lag. Ty chceš jet někam, ale hra čeká a ty už dávno chceš jinam. Přitom to vypadá skvěle. Nebo nedá zvyknout... u KZ2 si na to také lidé zvykli, i když je to příšerné. U MCLA to při nastavené obtížnosti bylo ale dost náročné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 17. 11. 2012 12:14

.soul: ale tady jde o to že se kola za každý rychlosti natáčí do maximálního rejdu, ne jako v GT5 nebo Forza 4 kde dle rychlosti se mění i maximální úhel vytočení kol, takže často lítá člověk v nedotáčivim smyku ven a když se vrací pomalu zpět, tak se chytnou a zatočí do zdi.. :hm nevím já si za jeden večer nezvykl :hm

-- 17. 11. 2012 12:15 --

.soul: no ty protivníci na ***** taky... s ARIEL ATOM V8 mi v zatáčkách ujíždí FOCUS RS nebo Delta integrale :oboze

-- 17. 11. 2012 12:16 --

tdjohn: tak vidíš.. hlavě kdyby se kola nenatáčela do max úhlu ale dle rychlosti jen do maximálního úhlu vzhledem k přilnavosti

-- 17. 11. 2012 12:18 --

jo Midnight club mě taky sral ale tam i fyzika aut byla *****á... jo a ještě mi přijde že když chce člověk zastavit na nulu tak to auto strááášně dlouho brzdí a nulu :hm
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků