Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 3. 12. 2013 06:38

DEHR: DC - Dostal jsem se do mista, kde se slepuje DLC do hry, a fakt nevim co si o tom celkove myslet. Osobni hodnoceni: horsi herni zazitek si nevybavim.

Proste hraju, hraju, buduju si nejakej styl, augmentuju si postavu podle svych predstav, abych mohl vyuzivat skytejch zkratek, stealthu, rychlyho zabijeni a vseho ostatniho, a najednou mi z niceho nic vsechno vezmou a nutej me hrat to bez niceho jak na uplnym zacatku? To ma byt zabava, ta vylepsena verze? Nechat me hrat podle svyho a pak mi vsecko zakazat? Takhle ne, proste ne ... Trapim se, umiram jak na bezicim pase, vubec me to nebavi, chcu to po*rany DLC mit za sebou :-S
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 12. 2013 18:05

Vždyť to dostaneš víceméně hned zpátky...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 3. 12. 2013 19:07

Ne. Praxisy a vetsinu svyho vybaveni dostanes az na uplnym konci DLC, tvoje veci a postup maji realny vyuziti v 2+ hodinovym DLC naprosto nulovy.

Proste tomu nerozumim, jediny co se jim povedlo, je te donutit hrat DLC v dobe kdy se odehrava, to ze te to naprosto odtrhne, pokud to uz teda nemas nekolikrat dojety, jim je zrejme uplne sumafuk.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 12. 2013 19:20

Jo, ale praxisů jenom na lodi je spousta, dá se tam do půl hodiny získat dost na to, aby se dal Adam rozumně upravit.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 12. 2013 19:25

Takže v té vylepšené verzi to tedy integrovali dohromady jo? V té normální to bylo separátně a nemělo to vliv na hlavní hru.

Jinak k tomu "v polovině hry mi všecko sebrali" - tohle svinstvo dělá většina příběhových FPS. Myslím, že poprvé jsem to viděl v Half-Life 1, kde Freemana chytli, všechno mu sebrali a hodili do drtičky na odpad. Podle mne to má být něco jako "dramatický zvrat"- No, mě to spíš vždy "dramaticky nase*e". :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 3. 12. 2013 19:32

Proc bych mel pul hodiny od nuly upravavot to, co mam uz 15 hodin rozehrany?

Jestli to maji jako standalone DLC, s tim, ze je na lodi 20 praxisu, at jsi si schopnej zahrat od nuly, tak at to nechaji jako standalone DLC.

Jestli to chcou zapasovat do hry, tak at to zapasuji do MOJI hry, jestli to vidis jinak budiz, dobre pro tebe, pro me osobne nejhorsi herni zazitek v singlu co si vybavim.

N.Marko > S HL1 bych to nesrovnaval, tady byl problem, ze jsem musel z niceho nic extreme downgradovat svuj herni styl. Jit do otevreny prestrelky jak jsem byl zvyklej - bez sance. Hrat stealth - cekani pokazdy pres minutu nez se dobijou baterky. Otevirani vsech dveri? Nope. Odsunuti tezkyho itemu co zakryva sachtu? Nope ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 12. 2013 19:41

Btw: Dojel jsem MGS: VR. Bomba hra i po tolika letech.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 12. 2013 09:13

Tohle ve hrách taky nesnáším...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 12. 2013 13:58

To a mlčenlivého hrdinu. Se můžu vždy pos*at, když mi autoři naservírujou takového panáka. Prej abych se lépe ztotožnil... proboha a s kým jako?!?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 6. 12. 2013 21:34

Dneska jsem si dal oddych, nikam nešel a řekl si, že bych mohl konečně dohrát Bioshock: Infinite. No.. jako jo, nebylo to špatný, první Bioshock co jsem dohrál, rozhodně lepší než většina FPS poslední doby ( teda až na poslední Far Cry ) Jenom mi teda unikl ten výborně sepsanej příběh plnej zvratů, kterej popisují snad všechny recenze. Jedinej zvrat kterej jsem zaznamenal, přišel asi 10 sekund před koncem hry. No.. někomu stačí málo :D Každopádně v té konkurenci sterilních Battlefieldů, Killzonů a CODů to vlastně nebylo vůbec špatný. Ale zbytek série nechám asi být i když se mi mini výlet do Rapture v závěru líbil.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 7. 12. 2013 12:52

GTA V, AMY, Teken Revolutions a dotahuju autíčka LittleB.Planet - to bych nevěřil že jakési motokárky budou mít 15GB :D

jinak ještě jsem si nezvyk na ovladač dualšok 3.. chvíli to ještě potrvá ale už teď vím že FPSka budu hrát zásadně na PC s myší - pokud to bude FPS multiplatformní tak vždy beru PC verzi prostě.. O:-)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2013 13:11

Ona většina FPS ti zaměřuje, takže to není úplně chyba u tebe :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 12. 2013 14:09

Fuck8r: Otázka zvyku. Pár FPS co nejsou jinde než na konzolích a pokud se ti budou líbit jako takové a najednou zjistíš, že to má něco do sebe.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2013 14:13

Třeba Killzone 2 s největším input lagem, který je kde možné vidět. Ještě lepší než Gran tearismo 6.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 12. 2013 14:36

tdjohn je jediný člověk na světě, který má v Killzone 2 input lag :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků