Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2013 22:25

Tak Crysis 3 dohráno. Asi po všech stránkách lepší hra, než dvojka. Grafika vyladěnější, příběh... no, příběh řekněme lépe napsaný (byť mám takové podezření hraničící s jistotou, že autoři prostě sekají jeden díl za druhým a o nějakém ucelenějším obrazu, nebo nedej bože vizi jak se to v tomhle univerzu vlastně má - nemají ani páru. Prostě dělají další díl a doufají, že to nějak sešroubují dohromady), docela pěkné střílení, vylepšování nanoobleku zase o ničem (mluvím o singlu, mulťák mě netankuje). Délka docela fajn, střílení nadprůměrné, prostředí moc pěkné. Za těch pár šlupek co to teď stojí na Store vyloženě dobrý kauf.

Dohráno za jeden den - smazáno.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 26. 12. 2013 11:50

Killzone trilogie nebo Crysis trilogie? Kdo ví jak odpoví O:-) Po delší době bych nějakou FPS prubnul 8-D
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2013 12:28

Bioshock? :D

Nevím, obojí je spíše slabší. Crysis máš více taktický a Killzone je zase takový občas dobrý tunel. Pokud bych si mohl vybrat, nebral bych ani jedno.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 26. 12. 2013 12:34

No jako Bioshock je určitě lepší jak obě tyhle trilogie dohromady, ale stejně mě moc nebavil.. :D Pro mě z FPS na ps3 zatím nej. Portal 2, Far Cry 3, Borderlands 2.. Killzone je podle mě nej 2ka, i když se hodně bídně ovládá a z Crysis jednička ale celkově nic slavnýho, prostě podobnejch her jsou dneska mraky. Každopádně jestli jsi už dlouho z žánru nic nehrál.. tak proč ne no :) Osobně bych volil asi ten killzone.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2013 12:39

Také si říkám, že Killzone je lepší. Má to i společný příběh a celkově to jde. Zase ale od toho moc nečekat :D Ještě mě napadla dobrá SP střílečka - Black ops ;-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 12. 2013 13:19

Bioshock... meh...
Killzone má lepší příběh a i lepší grafiku (na konzolích). Jak píše Stefi, kup Portal 2, Far Cry 3 a možná ještě Riddicka/Dishonored a jsi za vodou.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 26. 12. 2013 18:26

Tak jak tak koukám, nejednoduší řešení bude zkusit Borderlands 2 ty jsou teď na ps+. Bioshock Infinite a jedničku mám za sebou, špatné hry to nejsou ale něco mi tam chybí. Tak mě napadá, má cenu zkoušet dvojku ? Na psn je teď za stovku.

Black ops jsem zkoušel v době kdy vyšla a slušně řečeno mi nesedla :twisted: Far Cry 3 mám taky na ps+ ale nějak jsem se neodhodlal vyzkoušet protože oba dva předchozí díly mě moc nebavili.

Portal 2 ale i jednička jsou pro mě vrcholem FPS žánru :oops: oba už je mám ale dvakrát dohrané na pc(steam).

Crysis a Killzone jsem vybral protože teď se dají obě trilogie pořídit za podobnou cenu (do 400kč), mohl bych pořídit oboje ale 6 FPSek bych asi nedal :-D
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 12. 2013 18:45

Pokud tě nechytl Infinite ani jednička, tak dvojku nemá cenu zkoušet :) Je sice trochu jiná, ale pořád je to Bioshock.

Far Cry 3 je v podstatě hodně vylepšená dvojka...

Mezi Crysis a Killzone bych vybral jednoznačně Killzone. Crysis je dost průměrná střílečka...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 26. 12. 2013 18:52

Ještě k Dishonored. DLCčka koupit/nekoupit ? :hm
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 12. 2013 19:23

Pokud jsou za slušnou cenu, tak rozhodně ano :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 26. 12. 2013 19:43

Obávám se že vyjdou na to co samotná hra 8-D jsou také v cz ? Nějak jsem to nenašel :oops:
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 12. 2013 19:50

Ony taky za samostatnou hru skoro vydají :) Měly by být v češtině.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 12. 2013 20:28

Bishock 2 za kilčo? To je dobrá cena.

Dishonored rozhodně s DLC. Ty tu hru dělají dvakrát lepší.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 26. 12. 2013 21:04

Jj přesně za 125kč. To jsem nevěděl že jsou ty DLCčka tak nebušený, díky za uvedení do obrazu :tleskani
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 12. 2013 21:10

Problém (pro mne) původního Dishonored je,k že Corvo nemluví. Vůbec. Z jinak skvělé hry to ční jako bolavý palec. DLC jsou dohromady jen o něco kratší než původní hra, nabízí zajímavý alternativní pohled na probíhající události a Daud mluví. U mne to boduje. Takže dohromady ti to dá pře stealth postupu nějakých, já nevím, patnáct, možná i víc hodin (pokud to pojedeš jako prase, tak drasticky méně) a má to fakt hutnou atmosféru.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků