Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 1. 2014 14:35

meeeeh, naprosto blbá hra. Zahozený potenciál. Autory pověsit za koule do průvanu za tuhle práci.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 5. 1. 2014 17:57

momentálně mě docela pohltilo borderlands 2. Docela mě ta hra minula a neměl jsem o ni zájem, ale když byla zadarmo v ps+, tak sme ji zkusili a hrajeme to v kooperativním režimu skoro furt :-D Fakt luxusní kousek.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 5. 1. 2014 23:38

Na x360 X men:destiny-uz podla recenzii som vedel ze ta hra nieje bohvie co a musim s tym suhlasit.Uz po par hodinach hrania je to velmi stereotypne a prilis dobry nie je ani subojovy system a specialne schopnosti.Som ale fanusik X-menov a ked ina hra nie je zobral som aj toto.Jedine velke pozitivum zatial zostava cena digitalnej verzie :4,99 libier.Na ps3 GoW:A.A ocakavam prichod Beyond:two souls.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 6. 1. 2014 02:24

Boonno: borderlands 2 je fakt luxusni hra. Kdo nezkusil, tak sup do toho, uz od zacatku je to k popukani :)
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Glock17 10. 1. 2014 21:32

assassins creed black flag na PS4,prostě mazec :-)
Glock17
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 11. 1. 2014 11:15

Borderlands 2 je fakt parádní až mě to překvapilo protože když jsem zkoušel jedničku nějak zvlášť mě nebavila.
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 11. 1. 2014 20:04

Dead Space 3 - Původní Dead Space se v tom hledá vážně těžko. O nějakém boji o přežití nemůže být řeč. Všeho je dostatek. Ze startu jsem se snažil do sejfu schovávat lékárničky na horší časy, ale v jedné třetině jsem s tím přestal. Podařilo se mi jich tak nasbírat snad přes 30. Docela jsem čuměl. Munice a léčivo padá z nepřátel více než jejich končetiny. Posun k akčnímu žánru je taky znatelný. Dokonce přibyla jakási hybridní snaha o systém krytí. Isaac si může dřepnout. :-) Palec nahoru, ale dávám za co-op mód. Celá hra se v něm dá dohrát od začátku do konce. A nabízí i extra co-op příběhové části, které více poodhalují Isaacova parťáka Carvera. Navíc čas od času má Carver v těchto misích halucinace, které zase nevidí Isaac, takže dochází k zábavným situacím, kdy jsem musel kámoše navigovat a říkat mu, co má dělat nebo ho chránit před útoky nekromorfů. Celkově nejde o vyloženě špatnou hru, jen se s ní stalo to samé, co s Resident Evilem. Podstatně zakčněla. Bohužel i příběh je na facku, nasáčkovat milostný trojúhelník mezi Isaacem, jeho bývalou a jejím novým přítelem nebyl dobrý nápad. Samozřejmě většina "dramatických" situací vyvěrá z jejich vzájemné nesnášenlivosti. Což je škoda, protože zasazení na ledovou planetu bylo zjevně inspirované Lovecraftovou povídkou v Horách šílenství. Z toho se dalo vytřískat mnohem víc. Za mě 6/10. Lehce nadprůměrná hra, dobře se hraje, ale původní Dead Space má mnohem lepší atmošku.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 11. 1. 2014 20:39

Hram Beyond:two souls.Mam odohranych zhruba 7hod.Zatial je to pre ma velky zazitok.Aj ked je to viac interaktivny film ako hra,tak mi to vobec nevadi.Pribeh je strhujuci a neviem sa dockat kazdej dalsej jeho casti.Miesaju sa tu kludne pasaze s emotivnimi a obcas ajtrochu hororovymi.Najhororovejsi zazitok bol ,ked matka Jodie poslala do garaze pre olej.Ovladanie bezproblemove,obcas trochu neprehladne uhly kamery ale inak ziadny problem.Nechapem ako mohla hra v niektorych recenziach dostavat priemerne alebo podpriemerne hodnotenia.Ja by som jej dal minimalne 9\10 a urcite patri do mojich top10 hier roku 2013.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 14. 1. 2014 09:36

Beyond dohrany-velka spokojnost.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 25. 1. 2014 04:23

Ni No Kuni - 9h za mnou - co me prijemne prekvapilo je combat system, z dema jsem z toho nemel nejlepsi dojmy, ale jak jsem to dostal do ruky v plny, tak to neni spatny.
Co me ale vadi moc, jen system dialogu - na pul dabing na pul jen textove (no, spis tak 5% dabing). Jak tu nekomu pije krev nemej hrdina, tak tohle zase tezce prekousavam ja.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 1. 2014 09:51

Jo, tohle mi taky děsně vadí. Praštilo mě to do uší už u Valkyria Chronicles 2. Fakt hrozný, zlatej němej hrdina.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 25. 1. 2014 18:23

Ja zase tomu subojaku nemozem prist na chut.Pred casom som par hodin odohral ale potom som to vzdal.Ale dam hre este sancu ked sa mi vala na policke-asi az po dohrani FF XIII-2.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 2. 2014 22:49

Rozehrál jsem Red dead redemption a ne že bych to nečekal, ale zase se jen potvrdila nadvláda R*. Jsem zapomněl, že je to tak skvěle zpracované. Nevýhodou je, že dokud R* nevydá něco na nové konzole, tak je nemá smysl kupovat, když na současných dokázali takové věci :shock:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 2. 2014 00:26

Dohrál jsem Bishock Infinte
První co musím říci, jsem rád, že jsem si tu hru nekoupil. Nelíbí se mi grafika. Moje averze vůči Unreal enginu je obecně známá, ale tady tomu nasadila korunu zvolená paleta barev. Někomu se může líbit, mě nesedla.Za celou hru jsem střílel jen z pušky a samopalu (jen ke konci jsem z důvodu nouze používal ještě brokovnici) - to je ve střílečkách poněkud trestuhodné a až do konce mě nic nemotivovalo zkoušet jiné zbraně. Vlastně tu byl i silný demotivační prvek v tom, že upgradů bylo málo a tak na plný upgrade se mi dostali jen čtyři zbraně, jenže nosit můžete stejně jen dvě a šance že narazíte na ty co si vylepšujete, je všelijaká.

Chválím inteligentní rozhodnutí autorů, že hlavní postava konečně mluví (Joel z Thea Last of Us kdyby to někdo nevěděl). Haním autory, protože hlavní postava zase nemá nohy.

Příběh... jak bych to jenom... no, je rozhodně lepší, než v původním Bioshocku a potěšilo mne zvolené téma alternativních vesmírů. Bohužel samotný konec, respektive vysvětlení, ač mi je jasné a tak nějak se mi líbilo svou jinakostí, ve mě po deseti minutách přemýšlení nechalo docela pachuť, protože v logice celé smyčky jsou obrovitánské díry, až to posléze smysl jaksi ztrácí a vy víte, že by to asi nefungovalo. Chápu o co autorům šlo a chápu celou tu jejich pointu, to ale nemění nic na tom, že z logického hlediska to je dost nakřivo.

Jinak délka více než obstojná, vynechání hackovacích miniher kvituji s povděkem, backtrackingu se autoři také docela vyhnuli. Přesto to není hra pro mne a jsem rád za její zařazení do PSN+. Kdybych si ji koupil za plnou cenu, mlátil bych se týden do hlavy jakej jsem blbec.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 2. 2014 01:09

Já to říkám pořád. Bioshock nebrat :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků