Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2011 15:13

Ne, tady opravdu ne.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2011 22:24

DX3: Prvních deset sekund v (řekněme) druhé kapitole a dojem jež by se dal vyjádřit snad jen "no kur-va, Midgar!" :-] :love:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 28. 8. 2011 18:41

Parasite Eve dohraný. Smekám klobouk před grafikou. Něco takového v 98 musel být kumšt. Každá předrendrovaná oprazovka je plná malých detailů a vypadá přirozeně. Škoda jen samotné hratelnosti. Není to moc hra, ale interaktivní novela s trochou rpg prvků. Jdu zkusit druhý díl.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 28. 8. 2011 19:07

Eternal Darkness...fakt paráda..jedna z mála her co se dají hrát i s rukou mimo provoz..dík
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 8. 2011 19:21

Rick: Tak jestli se ti jak říkáš líbila grafika jedničky, tak ze dvojky budeš valit oči :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2011 16:54

Takže páni a dámové - Deus Ex: Human Revolution dohrán.
Budu stručný. Pro mne jednoznačně jeden z vrcholů roku. Pokud jste jedničku nehráli, zažijete něco totálně neočekávaného, skvělého, monstrózního a až maniakálně propracovaného. Ovšem jako veterán jedničky i dvojky tu zase vidím až příliš mnoho podobného a to trochu zklame. Ale to je jako vyčítat Kojimovi, že dělá Metal Gear. :D

Dovětek: Závěrečný souboj byl myslím až příliš snadný na to, že jsem to hrál na hard.

P.S. Recenze bude.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 8. 2011 19:11

Marko: Ma cenu dnes hrat jednicku nebo dvojku? Obe dve mam na svem ,,wish listu,, :D jen nevim jestli pro ps2 nebo pc. Trochu se ale bojim ze dneska by me to uz moc nebavilo. Mam si je i tak poridit nebo se vrhnout rovnou na trojku?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2011 19:20

To zní moc dobře. Jedničku jsem nehrál a ani zatím nebudu, takže snad mě to o to víc překvapí. Kolik hodin by to mělo mít?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2011 19:21

No jedničku bych si být tebou zahrál rozhodně. Je ale otázkou, jestli by jsi zkousl dnes už opravdu archaickou grafiku a který systém ti je bližší. Pro PS2 verzi mluví jednoznačně uživatelská přívětivost při instalaci, vcelku povedené ovládání na gamepadu (ale trojka má rozhodně lepší, to je bez debaty) a renderované intro :)
No ale na PC se dá zase sehnat grafický update na vcelku přijatelnou úroveň - jen jeho instalace a rozběhnutí je práce pro IT nadstandardně vzdělaného člověka (já to nedal :( ) a samozřejmě klavír & krysa. Tady záleží co preferuješ.

Jednička má trochu pomalý rozjezd a do začátku umíš leda tak prd, ale o to větší máš pak radost z každého vylepšení. Dvojka... no, já osobně ji moc rád nemám. Dohrál jsem ji jednou, ale jaksi to nebylo ono. S tou ti neporadím. Já byl zklamán.

tdjohn: Hodně přes třicet hodin. Ale na druhou stranu já prolezl co šlo a jelikož jsem hrál na hard, tak jsem i občas chcípal.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 8. 2011 19:23

Slysel jsem ze 3ka je vlastne prequel ke zbytku serie, takze teoreticky bych mohl zkusit 3ku a kdyz me chytne dohrat si zbytek? Nebo se tim o neco ochudim?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2011 19:47

Klidně si dej tu trojku. Je to prequel a o nic nepřijdeš. Spíše naopak :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2011 20:35

Klávesnice a myš není na hraní, takže je to komplikované. DE1 na PC jsem zkoušel na gamepadu, ale nebylo to ono kvůli častému klikání. Graficky je to úplně v pohodě, jen ty postavy nevypadají moc dobře. To ani v HR :D Zatím dám 3, stejně to vidím tak na 2 měsíce při mém tempu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 30. 8. 2011 23:59

N.Marko píše:Klidně si dej tu trojku. Je to prequel a o nic nepřijdeš. Spíše naopak :)

Nesouhlasím. V DEHR je spousta narážek na první díl, který bez zkušenosti s ním úplně neoceníš. Je to podobný jako s filmovou sérií Star Wars. Taky se na to můžeš dívat chronologicky, ale lepší je, když to shlídneš v pořadí 4, 5, 6, 1, 2, 3.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 8. 2011 08:01

USER47: Jo, narážek to je plné, ale vem si to tak, že si dáš trojku, a pak při hraní jedničky si řekneš "JO AHÁÁÁÁ :D " Ono to je v zásadě jedno. Zahraješ trojku, ta navnadí a jedničku skousneš aby jsi se dozvěděl, kam to vlastně vedlo.

EDIT// SW není nejlepší příklad. Ono je mnohem lepší vidět 4,5,6 a dál už radši nic :--
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 8. 2011 11:24

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků