Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 27. 1. 2012 17:32

jim trva večnost nez te zameri , Nejtešši me na hard prisel asi , posledni soubojv kostele . Ale tam sem stejnak wajpnul jen jednou
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 28. 1. 2012 02:41

Uncharted chytne a až do konce nepustí :)
Kromě druhý čtvrtiny teda, ta byla trochu nudnější.

Jinak mi přijde normální, že ti po proběhnutí dvojky na hard přijde jednička lehčí, kdybys to udělal naopak, tak ti podle mě přijde lehčí dvojka ;)

No nic, jdu spát, zítra mám plno práce s Uncharted 2...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 1. 2012 12:31

Jednička je pecka, u žádného pokračování jsem se tak nebavil jako u ní. Je to sice samé střílení, ale to vyprávění příběhu a celkové dobrodružství nepustí. Jsem zvědavý, jak se ti bude líbit dvojka.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 1. 2012 14:32

tdjohn :

ja zpocatku dohral dily poporade - 1,2,3

tudiz sem mel skvely vzpominky na jedničku.

Po skvele trojce sem prubnul dvojku , ktera je sice skvela , ale trojka je zabavnejši (dvojka ma stale dost prestrelek nudnejch?? bavili me)

Pak sem dal jedničku a hrat ji po dvojce a trojce je blbost ! Je to nejnudnejši dil.

Soul: druha ctvrtina byla vazne hrozna .) Posledni 1/4 byla awesome
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 1. 2012 14:34

Já to hrál jak to vycházelo a spokojenost, protože tam je krásně vidět ten vývoj.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 1. 2012 14:36

ale jako jedinej dil ma uncharted 1 aspon poradne dotazenej a neuspechanej konec : ))

-- 28. 1. 2012 14:38 --

.soul píše:
Jinak mi přijde normální, že ti po proběhnutí dvojky na hard přijde jednička lehčí, kdybys to udělal naopak, tak ti podle mě přijde lehčí dvojka ;)


tim to nebude, jednička ma pouze 3 typy vojaku a zadnej jinej challenge ve hre neni , kdyz nepočitam ,,ty,, nakonci , ktery staci porazit jen autoatackem a ani te neskrabnou.

Nebudu ti spoilovat dvojku , ale dvojka ma nepratel o mnoho vic a spoustu obtiznejch casti . Vsak uvidis sam :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 28. 1. 2012 14:50

Arkham City - 308 z 400 hlavolamů. To jsem zvedavý jak to nakonec dopadne s Riddlerem. Snad tam zase bude po vyřešení všech hádanek nějaká vtipná scéna, jako v jedničce. "What? You're nearly done? Are you cheating? Looking them up on the internet? Tell me." :D Jinak je super, že po vyřešení určitých trofejí se otevírají audio pásky a textové příběhy dalších postav. Je v nich i pár narážek na pravděpodobné záporáky do třetíhod dílu.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 1. 2012 14:52

doufam , ze treti dil bude .) a neudelaj ty želvy ninja, ty moc nemusim
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 28. 1. 2012 14:56

Želvy bych od nich klidně bral. Třetí Batman je víc než jasný. Je tam plno otevřených věcí a nevyřešených případů než aby to nikam nevedlo. Proč si před finálem nezkusit udělat jinou hru a nabrat zkušenosti v něčem odlišném.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 28. 1. 2012 15:31

Uncharted 1 je hezká hra. To prostředí se mi maximálně líbilo. Protože mám novou TV, tak si to projdu ještě jednou konečně v HD. Hrál jsem to dva roky zpátky na normal a moje hodnocení 7/10. Hezká hra se sice profláklým, ale přesto chytlavým filmovým námětem, ale na můj vkus moc moc bezhlavého střílení.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 1. 2012 17:56

Hrál jsem nejprve jedničku. Střílení bylo utrpení, protože bylo všude a pořád. Ale příběh a atmosféra byla skvělá. Potom jsem hrál dvojku a po recenzích jsem čekal skvělou hru a dostal jsem pouze vylepšenou jedničku se stejným příběhem, který nebyl tak dobře vyprávěný. Potom jsem hrál jedničku a byla pořád dobrá, i když tam bylo moc střílení. Pak zase dvojku a pořád nuda. Začátek má dvojka vynikající, potom už to není ono. Nakonec jsem si dal trojku. Začátek snad nejlepší ze série, ale postupně ta hra byla tak hloupá, že to moc hrát nedalo. Celé to moc nedávalo smysl, protože hráč jen sledoval půlku věcí a druhou nemohl tušit a ani mu ji nikdo neřekl. Trojka je pro mě tedy nejhorší, ale má i světlé chvilky.

Ještě si zahraju ten PSV díl, ale moc se na to netěším. Možná překvapí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 28. 1. 2012 22:06

Rick Deckard: Na youtube je video, můžeš se podívat jak to skončí
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 28. 1. 2012 23:30

A přesně tohle mně štve, internet zabíjí herního ducha :) Dřív by mně nenapadlo hledat návody po internetu, co jsem nevyčetl v magazínech jsem si prostě odehrál. Když to nešlo seděl jsem u hry dokud jsem to neprolomil, když ani to nepomohlo, sešla se nás tu hromada a vždycky jsem to nějak zvládli. Dnes i když jsou hry x krát jednodušší tak každý hned letí na youtube a zjišťujě věci typu jak zabít prvního bosse, jak vyřešit puzzle a podobně. Pozoruju to bohužel často i u sebe a vážně mně to štvě, už to není co to bývalo... :(
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 29. 1. 2012 02:52

Tak jsem v 16 kapitole U2. Přijde mi to mnohem lepší, jak jednička :) Po celou dobu tam je zajímavej příběh, zajímavý lokace a vtipný hlášky. To bylo u jedničky jen na začátku a u konce :)

Přehlížením Unchartedu jsem koukám dost prohloupil...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 1. 2012 02:55

Dvojka je nejlepsi dil serie.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků