Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 8. 2016 16:39

Tak a je o venku - slíbená recka na Deuse
http://www.czexperience.cz/deus-ex-mank ... d-recenze/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 9. 2016 16:59

Tak co říkáte na nový Battlefield? Zatím mi to přijde hratelnostně ještě lepší než 4, což je dobré. Celkově je to trochu pomalejší a přijde mi, že i více na skill. I když ne jako COD, ale spíše na taktiku a poznání všeho. Trochu je tam přidaný "input lag" jako u GTA IV, tak je to docela náročné na ovládání, ale kdo ví, jestli to tak nechají. GTA IV jsem měl hodně rád, takže by to vadit nemělo a naopak to oddělí zrna od plev!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 9. 2016 19:22

Tak jsem po letech s BF zjistil, že pronájem serverů pro BF3 a 4 byl placený :D Jsem myslel, že si to člověk objedná a prostě na tom s kamarády hraje. Tohle neni možný... Jsem měl rád soukromé servery a už chápu, proč občas vyhazovali, když za to platili takové strašné prachy. Neskutečné, co si EA dovoluje. To asi nemá vůbec konkurenci :D Mně to přišlo tak absurdní, že jsem s takovou možností vůbec nepočítal.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 9. 2016 16:54

Mně se ten nový BF nějak nezdá. Taktické to sice je, ale asi až moc. Letos to vidím na Modern warfare remaster :D To byla vždy pecka. Hlavně EA nějak moc rejžuje na všem, co to jde. To Activision jsou slušní pánové :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 9. 2016 19:04

Assetto Corsa
Já tak nějak nevím. Nechápu, co je tak sakra složitého na tom, udělat alespoň základně zajímavou kariéru v závodní hře, protože stejně jako Project Cars, tak ani Assetto ji zkrátka nemá. Jasně, pokud máte rádi multiplayer, tak se asi vyřádíte (kdyby samozřejmě fungoval), ale prostě v singlu to je o ničem, protože byť jednotlivé závody jsou uzamčené za levelovací bránou a postupem času se vám otevírají různé třídy závodů, tak vražedná kombinace jen několika tratí, málo vozů a faktu, že to všechno máte už dopředu odemčené ve free ride, tak tím to je kompletně zabité.
Plus oněch drsných 30fps - to je úplná vražda, protože se hra dost nepříjemně zakuckává a to je u závodů zločin.
No, devítka to určitě nebude.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 9. 2016 00:08

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 9. 2016 13:12

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 10. 2016 12:32

Na FPS přece nezáleží a dřív to stejně nikdo neřešil :D

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 11. 2016 15:50

Dojmy z her na PS VR:
Tak jako Valkyria zklamání. Jenom 4 (!!!!!!!!) příběhové mise - cca dvě hodiny hraní a pak už jenom multiplayer na 5 (!!!!!!!!!!!!!!) mapách ve dvou režimech. To si snad jako dělají ***** ne? Za tohle chtěli plnou pálku! Twe to bude zase recenze! Ale hlavně, že mikrotransakce z free2play PC verze zůstaly. Lahoda ta jahoda, jako fakt.

Driveclub na druhou stranu tuna obsahu ááááááááááááááááááááále - vypadá to jako *****, z nějakého důvodu systém ignoruje, že nesedím naprosto kolmo na kameru, nejde se přepnout do pohledu z venku (což je už jen taková maličkost) a nemáte tělo - vidíte jen rukavice, takže pocit neukotvení v prostoru je ještě horší. Krom toho ta hra je tak nějak šedivo-tmavá. Je tam prd vidět a detaily jsou jen něco, o čem si vývojáři jenom povídali.

To nám ta VR revoluce pěkně začíná, jen co je pravda :/

EDIT// Milestone pro jednou mile překvapili a kromě obvyklých megakopanců jako jsou dvojíté extra dlouhé loadingy na každý prd, nudné okolí tratí a trochu divná fizika, jejich RIde vypadá k světu! Já jako fakt docela čumím!

-- 1. 11. 2016 16:54 --

tdohn: Tohle jsem viděl už dávno a jako jo, záleží a podle mne závodní hra, která nemá 60fps tady nemá co dělat, ale taky říkám, že rock solid 30fps u TPS hry třeba až tak nevadí. Samozřejmě vůbec bych se nezlobil, kdyby všechny hry měli 60, ale toho se už nedočkám.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 11. 2016 23:00

Dishonored 2
Pěkné, moc pěkné - více toho samého, ale pěkné.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 11. 2016 15:25

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OZuna 15. 11. 2016 23:47

Zdravím všechny kdo si chtějí zaprokrastinovat nebo zasoutěžit o 500, 1000, nebo 2000 korun, pomocí mého dotazníku k diiplmoce na téma PS4 versus Xbox One zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform
OZuna
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 11. 2016 23:38

Moje recka na Dishonored 2 http://www.czexperience.cz/dishonored-2-recenze/
ta hra se fakt povedla.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 11. 2016 18:01

Kurňa, natáhnul jsem nový struny na kytaru a hned se ten Rocksmith hraje mnohem lépe :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 12. 2016 13:43

Pomalu jsem se dostal ke Skyrimu na PS4 a zatím fajn. Začátek mě chytnul víc než Zaklínač 3, což je trochu zvláštní. Ale líbí se mi, že tě každý TES prostě hodí do světa a dělej si, co chceš. Nikdo ti nic necpe. Možná je to tím, že jsem chvíli hrál Morrowind i Oblivion, tak je mi to blíž. Ale těch 30 FPS je dost opruz. Zaklínač 3 to má také, ale je to škoda. Tak zatím fajn a nevypadá to vůbec zle.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků