Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 26. 2. 2014 09:23

Battlefield 4 - 2x jsem dojel prvni misi v kampani, ani jednou se mi to neulozilo 8-S
Jestli tohle nebyli schopni opravit za 3 mesice, tak to se pak nedivim toho divadla kolem EA/DICE ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2014 13:39

Hustý no. Kdyby to bylo na PSX/PS2, tak bych se škodolibě zeptal, jestli máš paměťovou kartu, ale takhle... :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 26. 2. 2014 14:13

Nejsem sam, blbne to hodne lidem, nejlepsi je, ze se to deje na vsech platformach, a DICE na to se*e ve velkym :-)
http://battlelog.battlefield.com/bf4/fo ... 540167/24/ (24 stranek :shock: )

Jedina rada, co dokonale funguje, je projet kampan na jeden zatah :tleskani
(ono ale stejne i tak se pak muzou smazat bonusy do MP, ktery ziskas za dohrani singlu)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2014 20:21

No, že BF4 je bugfest jsem věděl, že na to EA/DICE kašlou taky, ale tohle je přeci jenom trochu moc.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 2. 2014 23:15

Ale co. Decka kvuli multaku nakoupi, ne? :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 27. 2. 2014 00:22

Tak to vis ze jo, kvalita hru neprodava, ale znacka a reklamni masaz, ja to bral vzdycky s nadhledem koupil jsem to na aukru a brzy to tam zase prodam. Kdyby byla k dispozici lepsi volba, tak to ani netestuju.

Ono me ten single u BF vubec netankuje, BF3 byla tragedie, ale tak kdyz uz me ani MP neoslovil, tak jsem doufal, ze bude alespon neco, ted abych se premlouvat na dojeti prvni nudny mise po treti, pfff ...


AC4 jsem nakonec taky koupil, a dlouho se to u me taky neohreje :-l
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 3. 2014 11:12

jednoho člověka tady určitě potěším - no teď jsem rozehrál naplno GTA V a fajné to je, využívám tedy to automíření, pač když se pokouším sám na někoho namířit tak mě mezitím asi tak 5x střelí.. :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 3. 2014 12:31

Automíření je u 30 FPS her základ, jinak bys nic netrefil. Začal jsi ale dost pozdě a mezitím ztrácel čas u špatných věcí :D GTA V je minimálně nejlepší hra všech dob.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 3. 2014 15:58

to jo, jsem dost pozadu - základní prachy jsem tam utratil v bordelu a nevím jak se tam vydělává, zkopal jsem nějakýho zloděje prchajícího a měl jsem +2000 , no ale pak jsem šel k modrý tečce na mapě a ten blbec to vrátil :lol: ... potom jsem vykrad s bandou klenotnictví, mise kompletní a rozdělilo se tam asi 2,5 mega mezi bandu tak si jdu koupit nový hadry konečně a hlásí mi to 20 dollars v kapse - takže ta hra mně okradla :-l
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 3. 2014 16:04

Musíš po večerech objíždět večerky a benzínky. A nemyslím kvůli nákupu baget.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 3. 2014 15:34

Zrovna jedu Thiefa, protože ho chci zrecenzovat. Ale dal jsem si minulý týden pár hodinek na otestování GTA 5 a byl jsem dost překvapený, jak veliké problémy mi dělá řídit auto v pravé polovině silnice :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 3. 2014 22:58

Fuck8r píše:jednoho člověka tady určitě potěším - no teď jsem rozehrál naplno GTA V a fajné to je, využívám tedy to automíření, pač když se pokouším sám na někoho namířit tak mě mezitím asi tak 5x střelí.. :D

A co Red dead redemption? Jsem sotva v půlce a nechápu, proč hrát obyčejné hry, když existují ty od R*.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 4. 3. 2014 23:12

možná proto, že každýho nebaví. Já jsem nedávno doma rozehrál GTA IV, protože jsem na pc skončil u san andreas a musím říct, že mě to vůbec nechytlo a jsou to asi nejvíc vyhozený peníze, za hru pro ps3. Ale u mě to má spousta proflálkých her asi blbý. Rozehrál jsem i Bioshock infinite a zatím děsná nuda. Grafika moc pěkná a je vidět, že si s tím městem fakt vyhráli. Ale bavilo mě to jen do té doby, než se začalo střílet. Najednou zmizela atmosféra a je to tupá nudná hra. Tak nevim jestli jí dám ještě šanci a nebo půjde rovnou z disku.

Btw: má smysl kupovat rozšíření do borderlands? Koukal jsem na season pass, ale nevím jestli to za to pětikilčo stojí. Ale docela mě to láká, protože základní hra je fakt super a coopu naprostá bomba.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 3. 2014 23:15

To záleží na tom, jestli máš rád kvalitu. Bioshock byl vždycky o ničem, takže to srovnání tam moc nepatří.

Myslím, že nemá smysl kupovat ani původní Borderlands :D Možná jedině na ten coop, no.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 5. 3. 2014 07:22

boonno píše:Btw: má smysl kupovat rozšíření do borderlands? Koukal jsem na season pass, ale nevím jestli to za to pětikilčo stojí. Ale docela mě to láká, protože základní hra je fakt super a coopu naprostá bomba.

v coopu jsem dohrál všechny dlcčka, co vyšly a bavil jsem se stejně jako u původní hry
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků