Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 7. 12. 2013 14:40

já mám tu krabicovku Kill Zone 3 - se 3D podporou to bych moh taky vyzkoušet, včera jsem čuměl na 3D trailer Uncharted 3 a to bylo boží :love:

ale jako první zkusím ty autíčka big planet - tvl jestli to bude čápina - po 15GB sosání.. :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 12. 2013 14:43

Neboj, jsou dobré. Tedy jestli máš rád zrovna tenhle druh her.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2013 14:44

Trojka je už opravená, ale třeba MP nejde moc hrát. Dvojka má fakt strašnej lag.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 8. 12. 2013 20:14

Už jsem tu říkal několikrát, že Halo sérku moc nemusím ale sakra.. rozehrál jsem 4ku a hodně mě to baví, rozhodně mnohem, mnohem víc než 3ka a vlastně i víc než Bioshock: Infinite co jsem dohrál naposled. Grafika krásná, ovládání mi taky sedlo, což se u FPS na xboxu stane jednou za světelnej rok a vůbec.. fakt dobrý. Jenom si pořád nemůžu zvyknout, že s každou zbraní nejde mířit přes mířidla.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 12. 2013 20:19

Fakt? Dohrál jsem dvě Halo a nějak jsem viděl, že je to docela *****, tak jsem 4 moc neriskoval. Je tam zase cítit to extrémní autozaměřování? Zase ale chápu, že po 3 a Bioshocku by tě asi bavilo cokoli :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 8. 12. 2013 21:22

:D Hele jako B: Infinite mě docela bavil, setsakra víc než 1/2 který jsem do dnes nedohrál. Halo 3 na druhou stranu moc ne.. to mě nudilo skoro celou kampaň ale líbily se mi některý outdoor mise, každopádně 4ka se mi zatím líbí komplet. I když do teď nechápu co tam dělá to dementní ovládání vozidel.. je to myslím i v Borderlands, jeden stick plyn, druhej stick zatáčení.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 12. 2013 21:59

Ok, asi zkusím, hlavně když to není od Sony. Nj, Halo ovládání aut :D Dá se na to zvyknout, ale pořád si člověk říká, co je k tomu vede.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 11. 12. 2013 10:50

Spec Ops: The Line - Takhle dlouho jsem si už neužil cover shooting mechaniku. Asi od dob Killzone 2. Některé pasáže jsem musel opakovat snad víc jak desetkrát. Palec rozhodně nahoru. Konečně pořádná hra, co se nebojí být obtížná. Nemít debilní systém vylepšování zbraní a hlavně docela drsný příběh.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 15. 12. 2013 03:20

myslím že BRAID nebo BRAIN.. prostě takový vytuněný mário, kde už člověk musí koumat nad tou scénou, sbírá se tam puzzle z těch místností.. já nevím, jsem na začátku :-)

// je to těžký jako prase, někdy na skákání (už se mně jedna věc nepovadla na 40 pokusů, a někdy hlavně s tím hyper časem - na to čumím zas 10 minut než na něco přijdu :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 16. 12. 2013 11:29

Mám tu docela hodně restů , aktuálně Call of Duty Classic.
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 17. 12. 2013 16:26

Prave hram MGR:R.Hram na normal a momentalne som v 6-tej kapitole.Je to paradna hack n slash a moze to zniet trochu zvratene,ale hrozne ma bavi porcovanie nepriatelov a suboje obecne.K tomu este vyborny soundtrack,ktory len podciarkuje dynamiku subojov.Najviac mi davaju zabrat suboje s bosmi.Obcas si pri nich uz necitim palec a nadavky tiez padaju casto.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 21. 12. 2013 11:34

Matt Hazard Blood Bath and Beyond na prostřední obtížnost v co-op modu. Obtížná ale hodně zábavná arkáda ve stylu Contry.
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 12. 2013 10:24

zkusil jsem Silent Hill 1 HD pro PS3 a.. když jsem se naučil chodit asi po dvou hodinách při té psycho kameře, tak jsem došel do bistra, získal bouchačku, mapu atd. zastřelil jsem prvního netopejra, potom na ulici psa + netopejra a došly náboje, no a třetí netopejr mně utrh hlavu a game over - parádní hráčský zážitek :D

jinak jsem rozjel Last of US s cz titlema - vypadá to dobře! a pořád si smažím procesor u BRAIDu :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 12. 2013 12:20

SH1 HD? Ani nevím že existuje.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 12. 2013 12:39

Neexistuje. Koupil normální PSX digitál verzi.

Musíš šetřit, používat meele zbraně, utíkat a samozřejmě nezapomeň si pravidelně ukládat hru.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků