Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 7. 2012 20:05

Bezva. Je to pravděpodobné, ale co kdyby. V manuálu jsem k tomu nic nenašel a ve hře je plno informací, ale jen ze světa ME. O dopravování parťáků tam nic neříkají :D

To mi připomnělo, že jsem rozehrál Fable 2. Hned ty první tutoriálové úkoly jsou ale nějaké divné a bojím se, aby pak nebyla celá hra taková. U posledního úkolu jsem měl donést milostný dopis od chlápka jeho milé. Jenže jeho milá žila doma s matkou, která na něj asi měla svůj názor a celkem vypadala schopně. Chlápek mi nic nezaplatil, že prý milá mi zaplatí. To je jasný lempl. Tak jsem ten dopis dal matce, aby viděla, že si má dávat na lempla pozor. Jenže hra mě odměnila za mé dobráctví tím, že jsem více zlý! To jako proč? Ten chlap byl evidentně špatná partie. Když za ním přišla ta matka, tak místo aby se jí postavil, jen jí řek, že ten dopis byl pro ní :D Je to jen tutoriál, ale aby to později nebylo podobné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 7. 7. 2012 09:51

Medal of Honor - koupil jsem jej vlastně ze zvědavosti. Zajímalo mě, jak na tom jsou moderní FPS. Jediné, co jsem vlastně hrál a dohrál do konce byl Killzone 2/3 a Resistance. Sice stejný žánr, ale zasazení úplně někde jinde. Největší problém jsem měl teda s obtížností a přítomnými skripty. Rozehrál jsem to sice na hard, ale i tak se dala většina hry projít stylem, vpadnout do místnosti a vystřílet všechno co se hýbe. :) Druhá věc, co mě šíleně vytáčela byly všelijaké skripty. Mám za úkol označit nepřátelský bunkr, ale označit ho jde jen ze specificky daného místa předurčeného hrou, i když se to dá udělat z desítky dalších pozic.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Daemon666 7. 7. 2012 10:44

Momentálně jsem dohrál Darksiders, tož dobré to bylo. Asi ještě polechtám nějaké ty trofeje a pustím se do nečeho jiného.
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 7. 2012 15:55

Halo 2/Deus Ex: HR/GT5
průběžně
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 9. 7. 2012 14:04

Dorazilo Lego Star Wars: The Complete Saga :D
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod srato 9. 7. 2012 19:19

konecne jsem se dokopal k Dark Souls a strasne mne to bavi i stve :)
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 7. 2012 11:39

Zrovna jsem dojel Halo 2
Úžasné, takhle useknutý konec jsem teda opravdu nečekal ;)
To bylo od autorů velmi hezké, dospělé a umělecky vyzrálé :D
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 7. 2012 12:40

Taky jsem hral hry, ktere nemam rad, jenom kvuli tomu, abych na ne mohl hazet spinu....ale pak jsem z toho vyrostl.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 7. 2012 19:07

Tak jsem dohrál Modern warfare 3. Po špičkových MW1 a MW2 je to dost zklamání. Je znát, že na tom už dělal někdo jiný. Vůbec jsem tam nepoznával ty kvalitní akční zcény z minulých dílů. Je to škoda, zasloužilo si to zakončit lépe.

Lo!Zza. Pokud někomu vadí konec u hry, tak je to chyba u něj? V půlce hry přece konec ještě neznáš, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod StefiCZ 11. 7. 2012 19:16

tdjohn: Lo!Zza podle mně na něco ale narážel ( o tom se tu ale nesmí mluvit :D ) Jinak MW3 už se mi taky tak nelíbilo no, nejvíc mně štval Soap, toho jsem měl rád :( Každopádně Price je celkem zajímaví postava :D řádí už od druhé světové v prvním Call of Duty a ještě po nějakých cca 80ti letech ,, zachrání ,, svět a to prosím vypadá pořád na chlup stejně staře :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 11. 7. 2012 19:30

nanomachines?

Walking Dead Ep2 - Heavy Rain od Telltale podruhé. Příběh zase vtáhl. Přeživší z první epizody se seznámí se skupinkou farmářů, žijící bezpečně za ohradou elektrického plotu. Jen to bezpečí dlouho nevydrží a poteče krev. Některé scény jsou fakt nechutné a zvedal se mi z nich žaludek.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 7. 2012 19:39

StefiCZ, aha, to je možné, jen mi přišlo, že je trochu zaujatý :D

Celkově to už nebylo ono. I ta změna grafiky se mi nelíbila, protože jsem nic neviděl, přitom všechny předchozí díly měly super grafiku i efekty. Nespletl sis Price s někým jiným? Ten byl snad jen v 4, 6 a 8. Nebo jestli to byl někdo v jedničce, tak to asi nebyl ten stejný :D
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 7. 2012 21:38

Lo!Zza píše:Taky jsem hral hry, ktere nemam rad, jenom kvuli tomu, abych na ne mohl hazet spinu....ale pak jsem z toho vyrostl.

Fffffffffffffffftipné, ukrutně humorné, pokračuj. :tleskani
Obzvláště když vím, že jsi z toho nevyrostl jak avizuješ.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 7. 2012 21:45

O'rly? Kdy jsem tu psal neco o nejake hre ktera mne nabavila ale presto jsem ji dohral? Nebo tu mas nekde u mne schovany stenice? Na jaky cislo ted myslim? Hmm?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 7. 2012 21:52

...a já snad napsal, že mne nebavila? Nebo tu mas nekde u mne schovany stenice? Na jaky cislo ted myslim? Hmm?
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka