Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 12. 2011 13:19

To si nemyslim. Ono stejne, pokud to nepodporuji hry, tak je to celkem na nic. PC ma alespon tu vyhodu, ze existuji ruzne drivery, ktere hru vcelku pekne prekonvertuji za 2D na 3D. Samozrejme to neni uplne 100% jak jsem psal, nicmene chci tim rict, ze PC ma v tomhle vic moznosti.

Ale ta cena je vazne pekna. Kdyz si vzpomenu, ze jsem pred pul rokem kupoval 36" TV za stejnou cenu za kterou koupim 27" 3D, tak musim uznat ze ceny ted prijemne spadly.
Kazdopadne kupovat to jen kvuli 3D asi nedoporucim. Pokud ale fakt potrebujes a chces koupit novou TV, tak si myslim, ze to za ten priplatek stoji.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 12. 2011 13:47

Hledám ideální zobrazovadlo pro mě. Potřebuju vynikající odezvu a klidně i dobré barvy. To má pouze plazma, jenže se dělají jen od metru a více. Chtěl bych to i pro PC. I když na něm moc nedělám, tak mi metrová úhlopříčka přijde trochu moc. Že to bere asi 10x více než menší monitor, je jen detail. Pak je tu 3D a Sony monitor. Vypadá to ale, že 3D má zatím smůlu, protože se to moc nechytlo a i ty říkáš, že žádný zázrak. Stále nevím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 2. 1. 2012 12:59

Nevim ted kde ste to presne resili , ale uncharted 3 je za mnou.

Hra byla baječna a mam z cele trilogie asi nejlepši pocity prave u 3 dilu.

Hra byla akčni o dost mene ! nez dvojka a byla spise adventurni s filmovymi wow efekty .

Stale je ale hre co vytknout . Predevsim animace pohybu. Obcas trhana a spatne navazuje ! imho kazila dojem .

Obcas spatna kamera .
A nejvetsi chyba ? Proc ***** zmenili vzhled elen ???? Najednou z ni byla vylestena blondyna a ne takova radoby obyčejna holčina jako v 1 a 2 dilu.

A jeste male minus - konec. Atlantida pouste mohla byt o neco propracovanejsi a domyslenejši. Konec byl asi uspechanej, ale uz sem stejnak dostaval pocit , ze chci aby se hra ukončila , takze byla zrejme vyvazena tak akorat.

Rozhodne 9 zalezitost ! A to proto , ze je to spise datadisk ke dvojce a te bych dal 10 za revoluci radobyfilmove hry. Jinak 3 dil me prijde asi lepsi jak dvojka a asi nejlepši ze serie.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 1. 2012 18:32

Teď sem se konečně dostal ke Xenoblade Chronicles. No zrovna dnes sem nahrál zhruba 7h vkuse a nejde se od teho odtrhnout :D Takové hry mám rád..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 1. 2012 19:06

Xenoblade je totálně boží, jediný jRPG téhle generace u kterýho si připadám jako za dob ps1/2.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Daemon666 3. 1. 2012 12:33

Ufff, právě padla platinka za Motorstorm: Apocalypse O:-) Skvělá hra.

Obrázek

Teď se asi pustím do MOH: Frontline HD.
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 3. 1. 2012 12:36

vcera se se pustil do batmana : AC
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod portapro 3. 1. 2012 15:20

Chci se zeptat, vím,že to nesouvisí s hrami, ale objednal jsem hry na netu, které jsem nepřevzal, může po mě prodejce požadovat peníze na poštovné a balné? Prý paragraf 588, ale podle mě nevznikla kupní smlouva, když jsem zboží nepřevzal, nebo ano?
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 3. 1. 2012 16:26

taky sem parkrat neprevzal a nikdy se nic nestalo, ale u jinych firem zejmena s elektronikou si uctovat usle skody muzou a budou

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod HALI32 5. 1. 2012 21:19

Den tu nikdo nic nenapsal. Už si nemáme co říct :mrgreen:

Hraju inFamous jedničku, není to úplně pecka, ale hraje se to dobře, vůbec se nenudím, úkol za úkolem i když se to opakuje, not bad, ale víc jak osmičku bych tomu asi nedal. Mám 20% zatím po dvou dnech dopoledního hraní.
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 1. 2012 21:54

S tím bych asi taky ztotožnil. Hra se mi líbila, město pěkné, námět taky, příběh... no, příběh by ušel a dobrá atmosféra. Celkem jak říkáš 80%
Dvojka je lepší.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 5. 1. 2012 22:15

ja sem asi ve 30 % batmana AC . Uz ted me je jasne , ze je to naprosto ultimatni zalezitost , stejne jako jednička :D

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod papucek 6. 1. 2012 07:41

Dohral jsem Crysis, hodne dobra FPS. Jeste jsem nevidel Killzone 3, ale presto si troufam rict, ze Crysis je nejlepe vypadajici fps na playstationu.
Jinak cekam az konecne pridaji na ceske stores Trine 2.
Ted parim:
papucek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 1. 2012 13:30

Já dohrál Crysis i Killzone a říkám, že Killzone je prostě graficky lepší. Už jenom proto, že je mnohem lépe optimalizovaný.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod HALI32 6. 1. 2012 15:20

Hlavně Killzone je ušitý na míru PS3.
HALI32
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka