Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 7. 2011 00:21

pokračuji v RE4 . Sem v časti 5-1, kazdopadne regenerator byl pro me infarktovej. :O
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lepusek 28. 7. 2011 07:01

asi jsem na konci god of war 2
kidlím zeuse ale nemužu ho dát vždy ho přetáhnu sloupkem přes makovici ale pak to nezvládám :-/
Trolling is a art
Lepusek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SmartinS 28. 7. 2011 16:02

Už rok se mi doma válí Midnight Club: LA, tok jsem ho znovu vyzkoušel a nějak mě to chytlo.

PS: Nemá ho někdo tady taky? Potřebuju pomoc s trofejí T-Mobile.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod nox111 28. 7. 2011 21:08

Prave hram Castlevania:Lords of shadows.Pred chvilou som zdolal druheho titana.Hram na druhej obtiaznosti a niektore suboje mi daju celkom zabrat.Vsimol som si,ze na market place su aj 2DLC.Kupoval ich niekto z vas?Oplati sa mi za ne dat po 800msp alebo to za to nestoji?
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree

Odeslat příspěvekod laajosh 29. 7. 2011 11:35

asi to spíš patří do kategorie handheldy,ale mám rozehraný Minish Cap,ten je super,hraju ho většinou až v noci,když na to mám klid.Cestou do práce v autobuse hrávám Super Mario Advance 2(Mario World ze SNESu),ale ten mě občas dohání k šílenství.Jedna věc je,že se špatně soustředí na skákání,když s váma cloumá autobus v zatáčkách,taky mi dělá občas problém dělat dlouhé skoky(hraju na DSLite),když mám mačkat obě tlačítka,které mají docela velký zdvih.Teď jsem tak nějak zatuhl v Chocolate Island 2.V tomhle kole záleží na čase,za který projdete level,jinak se pořád vracíte na začátek.Když jsem se díval jak se to hraje na Youtubu,tak to hrajou lidi tak,že buď mají modrého dráčka,nebo létající plášť,pomocí kterého přeletí celý level.Už to hraju snad po dvousté ale bez toho létání to fakt nejde,už je to mírně frustrující.
laajosh
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 30. 7. 2011 11:12

Undead Nightmare po příběhové části za mnou. Na DLC to má hodně obsahu. Obrana měst před hordami nemrtvých, hledání ztracených lidí, nové obleky, vypalování hřbitovů, 4 koně apokolypsy. Jen je trochu škoda, že tam není nějaký co-op. Hned by to bylo zajímavějíší. Nebo aspoň udělat v multiplayeru zombie free roam. Ale jinak jsem se bavil a ještě budu. Pořád nemám hotové některé výzvy, tak u toho zůstanu asi na dalších pár hodin.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 7. 2011 11:13

:shock:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SmartinS 30. 7. 2011 11:54

Při prvním vypalování hřibova, jak se vždy vyhrabe ta poslední zombie, jsem se lek snad jako nikdy v životě.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 30. 7. 2011 12:00

V normálním RDR jsem se vylekal, když jsem sbíral kytky a najednou mě napadla puma. :D Ani jsem nečekal, že tam je takové zvíře. Hlavně tak zákeřné. No a pak ještě kdykoliv projíždím Tall Trees, tak se ohlížím jestli mě nepronásleduje náhodou medvěd. To jsou taky pořádní zákeřňáci.
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SmartinS 30. 7. 2011 12:28

JJ, mědědi jsou hajzlové, o pumě jsem do teď taky nevěděl.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod dr.miša 30. 7. 2011 20:53

Pikmin 2 - snad po stý. Pro mě jedna z nejzásadnějších her vůbec.
Vedle takových pecek jako Wonder Boy in Monster Land(arkáda), Killer Instinct(SNES), Secret of Evermore(SNES), Killer 7(GC), Black (PS2)
Obrázek

Pikmin 3 je pro mě snad nejočekávanější hra. Geniální dílko, kde vše naprosto funguje.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 30. 7. 2011 21:58

Na japonském storu už je Welcome Back. Obsahově docela chudý oproti tomu evropskému/americkému. Jen samé psn hry. Nic velkého. Stáhl jsem si The Last Guy. Docela mi to připomíná klasického hada. Ovládáte panáčka a zachraňujete lidi ve městě před příšerkama. Čím více lidí potkáte, tím za sebou tvoříte zástup lidí, kteří kopírují každý váš pohyb a musíte je doprovodit do bezpečnostní zóny. Ještě jsem si chtěl stáhnout Echochrome, ale nějak mi to hodilo chybu a nemůžu se dostat do menu na stáhnutí druhé hry.
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 7. 2011 22:56

Porad hraju MUA2. Po dlouhe dobe fakt dobra superhero hra.

A ty Deadpoolovy hlasky mne proste zabijej. :D
(kdyz jsem si mel vybrat jestli se registruju nebo ne tak jenom odpovedel: "Dyt je to jedno, stejne si vyberu druhou moznost az tuhle hru budu hrat znovu")
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod dr.miša 31. 7. 2011 04:33

.nad ránem sem trochu přiostřil a hraju Muramasa: The Demon Blade, žraso_O/
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 31. 7. 2011 10:01

PS3 - od rána Darksiders, mazec, na Kratose to sice nemá, ale hraje se skvěle.
DS - Might and Magic:Clash of Heroes, zpočátku rozpačitý pocit, jak ale člověk pochopí principy, je to pecka.
PSP - Disgaea - Afternoon of Darkness, také výborná věc i když mám raději sérii FF:Tactics.
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka