Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod HALI32 16. 6. 2011 18:21

Chystám se ke kámošovi na pivka a NHL, NHL ve dvou nikdy nezklame.
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Daemon666 18. 6. 2011 11:37

Dead Nation dohrán na Normal a rovnou jsou ho rozjel na Morbid. Vážně skvělá gameska na odreagování.
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 18. 6. 2011 12:16

Vytřískal jsem platinu z God of War 3. Strašný button mashing, ale co se týče celkové prezentace nemůžu nic vytknout. Prostě ta hra dokáže vizuálně zaujmout a nepustí. Hlavně zpracování jednotlivých částí, nikdy jsem si nepřipadal, že by autoři začali kopírovat strukturu nějaké předešlé lokace, aby si usnadnili práci. Všechno působilo zcela originálně. 4/5
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 6. 2011 22:30

Tak jsem dojel Dead Nation za zenskou (moc dobre teda neskoncila). Dobre to bylo. Hodne dobe. SIce po case uz to zacalo byt hodne repetitivni (podobne jako Doom 3) - ujdes par metru, spawne se vlna zombii ve predu a vzadu a tak porad dokola. Hodne mi to pripominalo Super Stardust HD, az dokud jsem neuvidel ve hre billboard - a pak jsem si vsiml ze je to od stejneho studia. :D

Vylepsene vse na MAX krome dvou zbrani.

Touto cestou hledam partnera na coop.

//OMG??!! Tam nejdou prenaset zbrane do nove hry??
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SmartinS 20. 6. 2011 20:51

L.A. Noire dohráno
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 23. 6. 2011 02:52

Rozehral sem Resident evil 2. Jedu scenar A za claire a sem skoro u konce policejni stanice. Libi se me jak ta hra nevodi za ručičku jak dnešni hry.
A nevim jestli je GC verze nejak graficky vylepšena , ale vypada to vcelku paradne.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 6. 2011 04:21

GC verze má myslím jemnější textury. Koneckonců - víc výkonu než PSX že? :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod markus48 23. 6. 2011 05:19

Dungeon Siege III
konecne nejaka diablovka na PS3, celkom fajn akcna hra s troskou korenia rpg
markus48
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 6. 2011 08:09

Škoda, že to nemá s Dungeon Siege nic moc společného... Jen jméno hry a jméno světa. I když ona už dvojka byla dost mimo...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod markus48 23. 6. 2011 09:04

to ja nejak neriesim, chcem sa u hry bavit a kedze diablovky ma bavia a na PS3 som ziadnu doteraz nehral tak tato mi maximalne vyhovuje
markus48
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 6. 2011 09:25

Tome: Tak hlavně GC verze má vyšší rozlišení
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 23. 6. 2011 14:15

PSK: aha to bude asi tim.

Nmarko: GC ma vykonu vubec vic nez sem cekal .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod SmartinS 23. 6. 2011 20:12

Ještě najít v L.A. Noire 6 aut a mám svou 2. platinu.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 23. 6. 2011 23:49

Pokračuji v RE2. Sem v depresi. Nemam moc naboju a vsude samej respawn lickeru . Opravdu z te hry nemam dobrej pocit , dlouho sem ji nehral . Jaksi me to prijde i obtizne (hraju normal) .

Edit: Tak sem se unahlil. Kriticke to bylo pouze u konce policejni stanice. Pote sem nasel tolik naboju a zbrani , ze sem je ani nevyuzil :( Skoda, lekaren sem mel tolik, ze by jeste na dva speedruny stačili. RE2 dohran , vrhnu se na scenar B za leona .)

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 6. 2011 03:29

Jakmile člověk alespoň trochu ví co a jak a umí šetřit municí, nemá problém. Já obvykle RE2 končil s 250 náboji do pistole a podobně. Ovšem jak píši, musíš to mít v paži :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka