Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 9. 2010 17:45

Pokud to ovšem nejsou epizody, což by se dalo ještě chápat. Akorátže to se moc nechytlo a drží se toho snad jen Sam & Max...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 7. 9. 2010 10:27

Dohral som druhýkrát Singularity, posledné 2r ma málo ktorá hra ma zaujme - nie to ešte aby som ju hral 2x - dokonca ani God of War 3 som nehral 2x - ale Singularity je jednoducho parádna hra po všetkých stránkach podľa mňa.

Zo začiatku sa zdá byť ťažšia, ale postupne budete získavať bio formule, weapon tech packy a s jednu veľmi dobrú vecičku na ruku.

Sumár

+ príbeh
+ atmosféra
+ prostredie
+ časové zvraty
+ upgrady ( nie sú ale tak prepracované ako u Bioshocku )
+ efekty a brutalita
+ absencia nudných pasáži a zdĺhavého vykecávania

- pre niekoho dĺžka

Toto bude hra roka pre mňa pravdepodobne. :mrgreen:

menší spoiler
Hra má 4 konce, všetky až na jeden sa mi páčili. Koniec ovlyvňuje posledná časť hry.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod SmartinS 8. 9. 2010 14:43

Pořád Mafia 2, docela jsem se seknul, když jsem měl zabít Dereka, tak v té hale. Nakonec jsem vylezl po schodech do kanceláře a odtud je postřílel. Už mě čeká jen observatoř (poslední mise).
PS: Až dokončím příběh (poslední misi), budu moc hrát dál jako v GTA 4 nebo jen znovu příběh od začátku?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 8. 9. 2010 15:43

No jediny co se v Mafii da delat je zajit si na kafe, a to mas celkem fuk jestli to budes hrat od zacatku nebo ne :)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 9. 2010 21:07

Jedu Scott Pilgrim Vs. The World, jsem u posledniho bosse a je fakt vytuhlej. Zda se ze hru budu muset jeste parkrat projit, nasbirat prachy a koupit si za ne statistiky. Repleyabilita te hry je uzasna. Ze zacatku je to sice nudna rubacka ale kdyz se clovek dostane tak na 10. level a odemkne s emu par komb a specialnich pohybu tak to dostane jinej rozmer. :) No a to to hraju zatim jen za jednu postavu. :))
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SmartinS 8. 9. 2010 21:14

Mafia 2 dohrána na střední obtížnost za 14:30 hod. Ten konec je vážně divnej. Jen se zeptám: Zabili ho podle vás? Víte koho myslim, ne?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 8. 9. 2010 21:21

Uncharted 2 - meli ste pravdu, je to hit
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod SmartinS 8. 9. 2010 21:26

Tom: koupil jsis ho? :)
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 8. 9. 2010 21:35

tome: A kde jsou ty slibované dojmy z prvního dílu? :)
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 9. 2010 21:44

Tom: Jsem rád, že se líbí, výtej do klubu :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 8. 9. 2010 21:56

dojmy budou az dojedu U2 , tak abych mohl obe hry pekne srovnat.

Smartin: Ja uz to mel koupene davno, jen sem to jeste nerozehral .
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod SmartinS 8. 9. 2010 22:02

Poraďte jakou hru mám dohrát:Bf: Bc 2, Burnout paradise+dlc´s, GTA 4+dlc´s, Just Cause 2, Littlebigplanet, MW2, Dirt 2, Nfs Shift, U1, U 2, Midnight club: LA, Rdr? Vůbec nevim. Formule vycházej až za 3 týdny Mafii 2 na hard (kvůli platině) se mi zatim nechce.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 9. 2010 22:15

SmartinS píše:Mafia 2 dohrána na střední obtížnost za 14:30 hod. Ten konec je vážně divnej. Jen se zeptám: Zabili ho podle vás? Víte koho myslim, ne?

Bacha na to, ne všichni mafii už dohráli...já si to třeba schválně kouskuji abych to měl na delší dobu
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SmartinS 8. 9. 2010 22:18

Ok, dík...
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Hurricane 9. 9. 2010 17:29

DiRT 2 - presiel som cele DiRT Tour, dam si este trochu multiplayer :D
PSN ID: EazySK
Hurricane