Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 18. 8. 2010 09:56

Jo v resistance jdou všichni proti tobě a ostatních si nevšímaj. :D A tu pasáž, co jsi zminil mi přišla asi jako ta nějtěžší za celou hru. Jestli si to pamatuju dobře, tak by tam měl ze začátku lokace být takový ten kulomet se štítem. Ten by ti mohl pomoct. Ještě lepší když máš sebou takovou tu pušku, která dokáže vytvořit stacionární štíty. Drž si od nich hodně odstup. Zaměř se jen na jednoho. Kdykoliv tě zasáhnou na pokraj smrti, běhej okolo toho parku dokud se ti nedoplní zdraví, sesbíráš tak i spoustu nábojů okolo a zase střílej v malých dávkách. Až zbudou jen dva, tak se postav k tomu altánku, co je uprostřed parku. Nedokážou těma bombama prostřelit zábradlí, takže je to dobrej kryt. Vystřílej do nich všechno, co máš.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 18. 8. 2010 20:07

Začal jsem Xenogears CZ ^^ To intro ani po těch letech od vydání nemá chybu :love:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Hurricane 18. 8. 2010 20:22

Fallout 3 - Mothership Zeta prejdene, trosku nieco ine ako sedy Wasteland, miestami az moc akcne, ale dalo sa... :)
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod SmartinS 18. 8. 2010 23:14

Rozehrál jsem Burnout paradise.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod mtmccox2 18. 8. 2010 23:28

Dohrál jsem znova HL2 i s Epizodami. Holt kvalitka.
Teď přemejšlím, co dál, možná zkusím demo novejch Mafijánů.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hurricane 19. 8. 2010 14:14

pokracujem vo Fallout 3. Ale akosi ma to prestava bavit. Ako hra samotna nie je zla, ale to vandrovanie po neskutocne nudnom sedom svete ma moc nebavi.
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod Daemon666 19. 8. 2010 16:35

Okami dohrane. Jednim slovem skvele, akorat na me uz celkem dlouheee "coz neni vytka" :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 8. 2010 16:36

Hurricane píše:pokracujem vo Fallout 3. Ale akosi ma to prestava bavit. Ako hra samotna nie je zla, ale to vandrovanie po neskutocne nudnom sedom svete ma moc nebavi.

Tak co chceš když je to vlastně země zasažena atomovkou? Aby tam rostly stromy a proháněl ses po paloučku plném květin? :-D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hurricane 19. 8. 2010 18:33

da sa to spravit aj krajsie ... pozi ake pekne wastelands su v Borderlands alebo Rage.
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod mtmccox2 19. 8. 2010 18:40

V F3 je Capital Wasteland neuvěřitelně atmosferické "místo". Podle mě by to bez těch pustin nebylo ono. Doufám, že v New Vegas bude taky nějaký prostor pro bloudění a ne jen města..

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hurricane 19. 8. 2010 18:49

mtmccox2: neviem mozno sa to robehne, ale mna to zatial dost nudi ... nejaka motorecka na rychlejsi prechod ruinami DC by nebola od veci ... Ano viem, ze je tam fast travel, ale to neni ono, a navyse sa mozete dostat len do uz pristupnych lokacii. (diky bohu aspon zato)
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod mtmccox2 19. 8. 2010 18:58

Hurricane píše: motorecka na rychlejsi prechod

A tak tohle je super nápad ;-)
Hlavně když člověk hledá novou lokaci, a rychle se tam přemístit nemůže, ta by to asi pomohlo. Stejně tak při úniku mouchám a jinejm hnusnejm zrůdám :D

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hurricane 19. 8. 2010 22:20

Fallout 3 - The Pitt . Zvlastne ale tie DLCka ma bavia viac ako hlavny quest :D
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 8. 2010 11:51

Daemon666 píše:Okami dohrane. Jednim slovem skvele, akorat na me uz celkem dlouheee "coz neni vytka" :-)

Mnooo mám tam nějakých 20h (Moon Cave) a nechal jsem to na pár dní být ... taky mě často napadá během hraní, jak se ta která část řeší na PS2 - především práce ze štětcem ... nechci prudit, ale myslim, že až s Wiičkem má hra opravdu grády.

Něco podobného se stalo s Bully (tu jsem měl možnost hrát i na PS2)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Jarafak 20. 8. 2010 12:55

Z malování štětcem jsem měl největší obavu, ale dost rychle to přejde do krve i na PSkovým gamepadu, každopádně to musí být při hraní na Wii asi lepší ;-)
Jarafak
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka