Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Hurricane 3. 11. 2009 21:03

to neviem presne ja to nekupoval :D ale je tam jeden basic a potom Solo, ale myslim ze sa oplati zobrat Complete pack :-)
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 4. 11. 2009 19:57

Momentalne nic.. musel som vratit ten Crysis max. co som zadelil, bo jeden disk nesiel nainstalovat a k tretej hre chybal kod.. nemali dalsiu, tak mi vratil tuke na gamestop kartu.. neva,, aspom usetrim na utorkovom MW2 :love:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 11. 2009 20:05

Udělal jsem další misi v Red Alertu: CC
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Torham 4. 11. 2009 20:31

spajza X píše:Momentalne nic.. musel som vratit ten Crysis max. co som zadelil, bo jeden disk nesiel nainstalovat a k tretej hre chybal kod.. nemali dalsiu, tak mi vratil tuke na gamestop kartu.. neva,, aspom usetrim na utorkovom MW2 :love:
:shock: To se mi u koupené hry ještě nestalo. Je možné, že jsi narazil na ojedinělý kousek :hm
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 11. 2009 20:34

Mě jo, A.I.M se po instalaci vůbec nespustí :-) Ale nechtělo se mi to reklamovat (stál stovku v Kauflandu).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 4. 11. 2009 20:35

mne uz po druhy krat.. prvy bol Witcher .. to DVD proste len vrcalo v mechanike a nic. vymenili mi ho a v pohode. toto (crysis 1) to iste. neva nic sa nedeje :))
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Daemon666 5. 11. 2009 11:49

Na DSku Kirbyho. Na X360 treti sezonu ve Forza 3 ;-)

A zitra doufam Eye Pet :D
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lepus 7. 11. 2009 10:20

NGS 2 hard zrovna odemčená trophy za 1000 killu z dragon swordem 8-)
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod nox111 7. 11. 2009 11:19

Na pc hram DA:O.Zatial mam odohranych zhruba 22h.Na x360 GTA4 a datadisky.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 11. 2009 11:49

Tak. Je nejvyssi cas se mrknout poradne na zoubek tomu Tekkenovi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 7. 11. 2009 13:59

DEVIL MAY CRY na PS2, odehrána asi hodinka, učím se komba a pokouším se složit prvního bosse - ohnivého pavouka PHANTOMa. Paráda. Nasbíral jsem celou sérii, tak začínám pěkně od prvního dílu...
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 7. 11. 2009 14:12

Mr.Lister:a taky od nejlepšího dílu (aspoň na PS2, DMC4 jsem nehrál). Dvojka akčkoliv byla mnoha zatracována není vůbec špatná, ale přesto hlavně hororová atmosféra (a taky hudba) je podle mě v tomto díle nejlepší.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 11. 2009 15:47

Asi po hodine tvrdeho boje se mi podarilo porazit Azazela s Lili. Doufam ze brzo vydaji patch aby Easy bylo opravdu Easy, protoze tohle se neda. Kdyz si chci dokazat ze Tekkena umim, tak jdu bojovat online proti zivym lidem a nemam chut se parat hodinu s blbym cheaterskym AI ktery si blokuje jak se mu zachce.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Hurricane 7. 11. 2009 16:19

Lojza:

toto na Tekkene nenavidim, zadrbu tak posledneho bossa s nejakym super abilities a ty sa mozes *****.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 7. 11. 2009 16:20

Lojza: No pamatuju jak jsem v únoru koupil TEKKENA 5 na PS2 a hrál to jako blázen za toho čínskýho kuchaře. Pak jsem se poměrně lehce probil až k Jinpachimu nebo jak se ten šmejd jmenuje a málem jsem vzteky rozlámal DVD a PS2 vyhodil z okna. Už jenom proto mám obavy si koupit novýho Tekkena, protože mám svou novou PS3 Slim vcelku rád ^_^
Majklbig: Jo jo atmosféra je výborná a strašně se mi líbí styl hlavního hrdiny, je to takovej správnej frajer. PHANTOM poražen.
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka