Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod panTadeas 18. 9. 2009 13:52

Ja se kdysi v FF7 dostal na druhe CD, ktere ale bylo poskrabane, takze jsem ji taky nikdy nedohral.
Kez by to dali na XBLA...
XBox Live: TadeasCZ
panTadeas
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 9. 2009 13:56

Hurricane: Přesně s tím :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 18. 9. 2009 14:00

Cobra: Akorát má civilní barvu... ale je to on, jistě. Ten meďour jede super, ano. Ale je náchylnej na zatáčení s plynem...snadno ho rozkejveš a ještě snadněji ho pošleš do smyku :-/ Sice jsou auta, se kterejma chytíš šmejra snáze, ale tohle na Norschleife stačí, aby tě to nas*alo...

BTW: V posledním testu IA licence se jede s 900+ koňovým speciálem Nissan :twisted: Jako poslat to do šmejru je lehoučký...na konci druhé (té kratší) rovinky před zatáčkou jsem jedním kolem vyjel na trávu, zabrzdil a chystal se na zatáčení...najednou to kolo na trávě ujelo, šmejr a bylo to v ****** :-/
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 18. 9. 2009 14:00

podla mna je to super auto ... :-) povedal by som ze presne sadne na Nordschleife ;-]

pockat, ked to ma "civilnu farbu" tak to je slabsia verzia... toto co som postol je racing modified . Oproti obycajnej verzii s 231 HP ma 372 HP a myslim ze aj tuhsie ovladanie ...
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 9. 2009 14:10

A já myslel, že je to tenhle... Tak nic :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 9. 2009 14:20

Tenhle závodní je super, civilní naopak strasnej.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 18. 9. 2009 14:28

N.Marko píše:Tenhle závodní je super, civilní naopak strasnej.


presne presne :-]
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 9. 2009 18:51

AlienX píše:normalne ti zavidim, ze si to este nikdy nehral :)

Ja sobe ne, pak si clovek pripada mezi hraci jako bez nohy. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 19. 9. 2009 06:34

Včera jsem otestoval MOTORSTORM a musím se přiznat, že jsem maximálně nadšený. Výborné grafické zpracování, skvělý zvuk a exceletní hudební soundtrack. Zatím jsem projel jenom první trať ale vidět, že tahle hra byla dělaná skutečně tak, aby první dojem byl co nejlepší. Prohánět se na zapraseném a polorozpadlém ATV zběsilou rychostí mezi trucky za doprovodu Nirvany či Primal Scream je nářez jako prase. Potěšila mne také skladba od The Curve, která se objevila už u Gran Turisma 4. Jednoznačně palec nahoru :-)
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 9. 2009 09:24

Mr.Lister píše:Včera jsem otestoval MOTORSTORM a musím se přiznat, že jsem maximálně nadšený. Výborné grafické zpracování, skvělý zvuk a exceletní hudební soundtrack. Zatím jsem projel jenom první trať ale vidět, že tahle hra byla dělaná skutečně tak, aby první dojem byl co nejlepší. Prohánět se na zapraseném a polorozpadlém ATV zběsilou rychostí mezi trucky za doprovodu Nirvany či Primal Scream je nářez jako prase. Potěšila mne také skladba od The Curve, která se objevila už u Gran Turisma 4. Jednoznačně palec nahoru :-)

Prave si mne na to pekne navnadil. :hm
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 19. 9. 2009 10:30

Mr.Lister - motorstorm sa aj mne velmi pacil
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 9. 2009 11:46

Mno, takže mě zrovna někdo přehodil na Aukru = nebude Alone In the Drak, tudíž se mi uvolnili finance na DLC k C&C, paráda, možná zbude i na DLC k Falloutu 3, no a do výplaty to už nějak doklepu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 9. 2009 12:41

Na Xzone je novy za 549Kc, ale bazar jsem videl mnohem levneji, tedy cena pro tebe asi nezajimava. http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=106

//Alza pak jeste levneji, ale nema skladem.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 9. 2009 12:47

sega: Z toho Aukra to bylo za 300. Zase tak moc to nehrotím, mám toho i tak dost :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 19. 9. 2009 13:16

dnes zlahka burnout dominator
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků