Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 15. 6. 2009 12:26

N: jako nic v zlom, ale :arrow: :lol: jak keby si o tom nevedel,, netrafil som dvere :mrgreen: mno ale tak sme sa aspom vsetci co sme tu pekne vynadavali :mrgreen:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 6. 2009 12:32

spajza: Samozřejmě jsem o tom věděl, ale jak je mím dobrým zvykem blbě jsem se ukliknul. Poté co jsem prošel futrama a jak jsem viděl tu přechodovou komoru tak jsem si řek "Aha, to bude ono jak chlapi říkali abych si dal majzla, než tam vlezu, musím si sejfnout.". No a teť mi pověz, jak jsem kua měl vědět, že se už předtím za mnou ty dveře zamkli? Provar. Jasně, je to k smíchu a já to beru sportovně (za pár měsíců až trochu vychladnu to dám k dobru u táboráku (tyhle historky jsou vůbec nejoblíbenější)), ale zrovna nyní to spíš štve.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 15. 6. 2009 12:35

.. vsetci sme pohoreli PRESNE na tom, ze sa zabuchli dvere a amen-tma :) viem ako sa citis a preto sme aj vsetci nadavali.. vytaj v klube.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 6. 2009 12:41

A to jsem si myslel jak nejsem informovanej a chytrej :( no nic, bude hůř, usmívejte se...
Naštěstí her které dělají takové podrazy není zase tolik. Můj hlavní problém je v tom, že jsem vyrůstal na PSX a PS2 kde je opravdu nouze o úložné místo, takže když mám udělat save. nemívám nikdy více než dvě pozice- což je v době kdy mám 320G HDD naprostá pitomost. Holt starého psa novím kouskům nenaučíš :(
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 15. 6. 2009 13:02

ja to robim presne tak isto, mam v tom rad poriadok,, najviac sejvov v poslednej dobe som mal hadam v dead space, kde som sejvoval kazdy kapitolu solo, inak to iste ..
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 6. 2009 14:01

Já většinou sejvuju v každý lokaci na zvláštní save (nebo dva). Pak se můžu vždycky vrátit k východu z předchozí lokace :-)
Bethesda je kapitola sama pro sebe... Oni prostě neumí. Všechny jejich hry vyůadají na první pohled profesionálně, ale když se do nich člověk pokusí ponořit zjistí, že i ti modaři zvládají tu práci líp.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 6. 2009 23:29

Ja ja Borci?! Né , že bych byl škodolibá,,ŠKLÍBA,,ale , chí chí CHEcht...kiš,kiš, já vím jsem srab, sejvuju před vším důležitým , radši vypálím Fajrbol či pecku z kuše,či longrifle než bych Mečel rovnou na férofku, utíkám na Skálu, jsem hnusnej Bukař,...atd. prostě když je ouvejs z Ogdena se stává děsná mrrrrcha a sviňa, :,,Oučel světí veškeré prostředky...,,. a SAVE...no z donucení, jak od Autorů , tak skrze Starýho Psa Rolfa, novejm kouskům Starce nenaučíš...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 16. 6. 2009 02:09

Daemon666 píše:No zrovna Uncharted jsem dohral taky min.4x "na silenou obtiznost to byl na nekterych mistech celkem zahul..." :-) Ja vetsinou hru napoprve projdu s tim ze nehledam kazdou vec, apod. Proste si ji uzivam a az pote ji hraju na trofeje ;-)
Pokracuji v DS - zatim 7 level. Hraji jen s plazmovou rezackou a stale ne e ne se leknout :-( Takze ani na Hard se u me zadne mrazeni nedostavilo - hrano i vcera vecer po tme ! :-)
Apropo sego. Mas uz pristup k netu na PS3 ? Ze bych si te rad pridal do pratel :-) Pokud ano, tak nick stejny jako tady ?

JJ uz nejaky tyden jedu online, ale zatim jsem hral jen ty EA Formulky v Home :-) nick mam stejny jen Sony nepovoluje mezery ani tecku, tedy: sega_maniac.

S tim prvnim dohranim jen tak a pak podruhe na trofeje to dela hodne lidi, je to tak lepsi nebo jeste taky napoprve uplne easy obtiznost a napodruhe zas tu nejtezsi. Prave jsem ted dohral podruhe Uncharted a jedu to zase, tentokrat na Hard. Udelal jsem tu lamerskou chybu, ze jsem to tak nedal hned napodruhe, jelikoz mod "Crushing" se vam pres nej neodemkne a musite to jet jeste jednou.

Je to ale prekrasna hra, hlavne ty leskle textury apod. Po celou dobu hrani parada, ale do pameti se mi vrylo par konkretnich momentu a to Kapitola 3 (vrak te lodi, cesta k nemu je vazne PASTVA pro oci, pak 12 (ale celkove vsechny pasaze s vodnim skutrem) a nakonec 21 (hodne kratka, ale na efekt uzasna). Pokud chcete nekomu prezentovat vykon PS3 ci jen ukazat Uncharted, tak tyhle tri opravdu presvedci 8-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 16. 6. 2009 04:22

Marcel: tak pri Falloute3 trebalo sejvovat non-stop, pretoze si vysiel za roch a prask mrtvy,, lenze od polky hry sa hranie rapidne zmeni a zacnes byt silny a mat vsetkeho dostatok a tak sa mi to podaralilo tiez tak nejak, ze mi prepisalo auto save a moj save bol niekde na Lvl.14..

Sega: jo uncharted :) v bete je jedna "mokra" mapa, ktora je tibetske mesto s peknym nasvietenim.. tam je vidiet, ze Uncharted 2 je fakt omoc krajsi ako jednotka, vo vsetkom.. Uncharted je u mna jedna z najkrajsich hier, mno a ked je nieco krajsie ako to najkrajsie? mame sa na co tesit :love: ja sa proste neviem dockat ..
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Daemon666 16. 6. 2009 19:40

sega.maniac: Zitra se dostanu k PS3, tak si te urcite pridam ;-) :-)
Hral jsem vcera chvilku zase Unreala 3 a je to skvela zalezitost ;-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 6. 2009 20:02

sega: Jo, ten první pohled na tu ponorku opravdu vezme dech. Hezké pokochání.

Si tě přidám do friendlistu.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod K1LL 16. 6. 2009 20:20

Jak jste získali přístup k betě?
Aces High
K1LL
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 6. 2009 20:23

Kradou...
Ne vážně, jedna cesta je být zaregistrovaný na GameTrailers, EuroGamer a podobně. Další cesta je koupit si Quore. A třetí že se na tebe usměje štěstí a oni ti pošlou kód jakožto vylosovanému.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 16. 6. 2009 20:26

alebo inFAMOUS . ja som ho dostal .
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 6. 2009 20:27

sego taky si tě přidám...a nechceš si konečně vytvořit ten PSN ID a dát ho tady do příslušné sekce na forum aby všichni věděli? :-)

Jinak uncharted mám taky rozehraný podruhé na HARD a dosbírávám trofeje...je to fakt skvělá hra
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka