Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Torham 28. 12. 2008 15:40

N.Marko: Mne učarovalo už to intro, je prostě über :love: Vůbec nechápu, jak si s tím Square Soft mohli tenkrát poradit...konzoli to samozřejmě problém nedělalo, byl to filmeček :) A už jsem viděl pár cutscene filmečků, jsou anime (nikoliv rendery) a mají hafo do sebe. Battle systém je, ano, takový slabší proti tomu, co od Square už známe. Uvidíme, co dál. Ano, Laughing Man tuším na tom překladu dělá...mají nějakejch 25 % hotovo (otázka je, jestli s tím pohli od doby, kdy Laughing Man tady na foru na ten překlad upozorňoval). Ale uznávám, že to musí být překladatelské peklo..jak jsi psal, ta hra je sakra hodně ukecaná.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Daemon666 29. 12. 2008 00:01

Stale Uncharted, na nejtezsi obtiznost. Na Hard je to dojety, tak jeste dokoncit tuhle a prvni platinovka je doma 8-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 29. 12. 2008 20:54

Take hraji Uncharted.

Nevite nekdo, kolik to ma epizod / kapitol?
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 30. 12. 2008 02:36

CISI: Malo :)

Inak MGS4 na Solid Normal 26h 39m 24s a stale ohromeny...Je vidiet,ze ked sa chce,da sa spravit ultimatna hra,ktora NEMA konkurenciu.PS3 owns :love: Can i get aaamen! :D

//Je tu niekto,kto presiel celu hru MGS4 na Big Boss Extreme with no kills/no alarms/no healing items?Co zato dostanem?Skoda,ze nemame trofeje...tu bych sa vysantil :)

Idem to skusit na BBE no alarms/no healing items...zabijat budem.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Daemon666 30. 12. 2008 10:59

C.I.S.I.: Ted jsi me dostal... na to ze ho hraji ponekolikate si nejsem jisty jestli 20, nebo 21 "spise opravdu 21";-) Pro me delka naprosto idealni. :-) Ta nej obtiznost celkem masaker... :D

EDIT: Tak nakonec 22 :D
Naposledy upravil Daemon666 dne 30. 12. 2008 15:50, celkově upraveno 1
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 12. 2008 15:01

Hej hej hééj, ten Uncharted má sakra styl! Moc pěkná kamera při animačkách, pěkná hudba, pacifik (což v téhle sibérii ještě více oceňuji). Ještě jsem to ani nedohrál a už se těším na dvojku :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 30. 12. 2008 15:43

N.Marko: Tak to jsme na tom uplne stejne :-)
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod Nintendoman 30. 12. 2008 21:52

Tak teraz som zacal hrat Dark Sector,je to uplne vykradacka Gears of War a Resident Evil 4,ten Black Market dost pripomina obchodnika v RE4 a este trochu mi to pripomina grafikou a robotmi MGS4.
Mali to nechat ako planovali-sci-fi Splinter Cella,urcite by to bolo zaujimavejsie.Nebyt glave a tych fatalitiek co sa s tym da robit tak to asi ani nedohram.
I AM MARIO FOOTBALL GOD
Nintendoman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Catch1707 30. 12. 2008 22:15

Uff, tak ted pro zmenu zatinam zuby pri Ninja Gaiden Sigma a opakuji nektere casti tak desetkrat :))
PS3, X360, Wii, PS2, PSP - ma konzolova rodina :-)

+ 1 PC Core2Duo, 4 GB RAM, GeForce 9600 - z her prakticky jen pro WoW
Catch1707
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 12. 2008 01:28

Takže Uncharted dohrané. Přišel mi dnes kolem 11 h. a ve 24 h. hotové (s přestávkami cca 8 hodin). To myslím svědčí o jisté síle hry. Co můžu pochválit: Hudba. Tohle se zase jednou povedlo, po celou dobu hry se mi všechny melodie moc líbili a perfektně sednou ke hře a žánru (řekl bych že je to hodně Idniana Jones- like).
Animace postav. Jedničková. Vzhledem k nerovnostem povrchů na kterých se hraje se sice občas vyskytnou chybičky, ale to je jen minoritní problémeček a jako celek naprosto nadprůměrné. Akrobatické prvky které Nathan předvádí jsou velmi uvěřitelné.
Animace během cutscén. Heawenli Sword sice zase jednou nebyl překonán, ale co se obličejů týče je to mnohem lepší než MGS4. Zbytek těla je klasický mo-camp, tady už nejde asi nic zlepšovat.
Inteligence nepřátel. Hrál jsem na normal a kdyby tam nebylo to krytí nešlo by to dohrát. Nepřátelé házejí granáty, schovávají se, útočí koordinovaně, a jsou obecně velmi nebezpeční, na nejvyšší obtížnost to musí být pěkná soda.
Grafika. Ne, není to Crisis, ale jinak je velmi detailní, krásná práce se světlem a stíny. Postavy mají hodně poligonů a oběkty v okolí též. Hra je sice v podstatě (jako vždy) tunel, ale není to zase tak moc vidět. I dnes po dvou letech od launche konzole jde o jednu z nejlépe vypadajících her.
Příběh. Zajímavý, má spád, příjemě graduje a zakončení (byť předvídatelné) má styl a není blbé (což je hodně důležité a málokdy viděné). Hlavní postavy jsou dobře napsané.
Chyby:
Neustálí tearing, mám pocit že ve Far Cry byl horší, ale i tak je ho tam dost.
Občas je trochu špatně udělané krytí za překážkami.
Ke konci je pár míst kde jsem umřel snad dvacetkrát než jsem se dostal dál, naštěstí jsou ta rozumné checkpointy.
Sumasumárum jde o epesní kousek který chytne a nepustí. Tahle hra si dvojku rozhodně zaslouží, a jestli se povede udržet laťku, bude to naprostý mazec! 9,1/10
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 31. 12. 2008 02:26

Tiez som za Uncharted sadol a dohral :) tearing?ani sa mi nezdalo...skor pri nacitani levelu na zaciatku doskakovali textury,ale tearing :hm inak suhlas...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 12. 2008 02:38

Je ho dost. Já si obvykle moc nevšímám, jsem k takovím věcem dost slepý, ale tady ho prostě bylo tak moc že nešlo si nevšimnout.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 31. 12. 2008 03:07

dnes som hral 3 zapasy v NHL09
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 31. 12. 2008 03:10

Midnight Club Los Angeles (proc musi byt v kazdych zavodech nigga hudba ? hnus at zije metal ehmm)
Resistance 2
Savage Moon (tower defense na ps3)
Titan quest + datadisk (te cene 120kc za oboji se nedalo odolat)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 12. 2008 03:13

Písni něco o tom Savage Moonu, recenze ještě nejsou a mě strategie zajímají, jenže nevím jestli koupit či ne. Je to jako Warcraft nebo Comanďáci?
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka