Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 10. 2015 22:17

No takže se mi povedlo zlikvidovat 50% své party a místo ní se mi naverbovaly tři maňasové s nizoučkým levelem a skilly rozhozenými tak, jak bych to patrně já neudělal, potřebuji zoufale nalevelovat a taky nějaké ty zásoby medicíny, jo a jen tak mimochodem jsem vyatombobmoval svoji citadelu, takže game over - Wasteland 2 je luxusní hra :D Taková mi už dlouho chyběla.
(ale chtělo by to hodně vyleštět a zabrousit hrany, protože dost padá, blbnou textury, framerate kolísá atd.)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majdanek 24. 10. 2015 08:19

Právě hraju strategie Blitzkrieg 1 a Blitzkrieg 2.
majdanek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 10. 2015 10:21

....nejsem si jist, jestli jsi ve správném vláknu :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 4. 11. 2015 16:14

N.Marko píše:No tak to máš splněno. Jdi do svého bytu.


To mám už dávno za sebou a stále se hooodně zvolna dostávám do hry, mě tak napadá, jak jsem za ta léta postiženej Nintendem a jejich stylem, rukopisem, "žánrovostí", a nebo je to hrou :nenapadne ... první Deus Ex, který hraju a je to dost zajímavej kus, tak uvidíme co bude dál, plním vedlejší úkoly, sbírám zkušenosti a tunim sám sebe .-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 11. 2015 18:28

Myslím, že je to tvým "Nintendo postižením". Mě Deus Ex přišel docela čitelnej, což naznačuje, že v rámci mého "žánrového postižení" jde o normu - nejsi zvyklý, toť vše. Já momentálně tak trochu plavu v Divinity Original Sin a to hlavně proto, že podobné hry jsou na konzolích sakra vzácné. Principy mi jsou jasné, ale samotné provedení potřebuji dostat do ruky.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 11. 2015 14:19

Fallout 4

Já vám nějak nevím, ale hraji F4 a mám u toho stejný pocit, jako když jsem hrál F3 - je to veliký, dá se tu dělat spousta věcí, něco mě neustále nutí jít dál a trávit u něj nekonečné hodiny, ale.... ale prostě se nebavím.

Když jsem hrál Zaklínače, tak jsem to hrál protože jsem CHTĚL vědět co se vyvrbí z dalšího mini-questu, koho potkám dál, jakou novou potvoru uvidím, jak bude vypadat další část mapy (tedy až na Skelligské lootování na moři, to byl hrozný opruz), ale tady ve Falloutu? Tady mě žene jen můj "budovatelský" instinkt, který mě obsesivně nutí mít nejlepší zbroj/zbraň a kvůli tomu musím prolézat sto a jednu stále stejně vypadající továrny, ruiny a bunkry (i když nalezení dvě stě let fungujícího Vaultu bylo milé překvapení - ale zase, co myslíte, že jsem tam dostal za úkol? Správně, dramatická zápletka se sestávala z "mohl by jsi prosím pro nás nalootovat v Commonvealthu nářadí/zeleninu? Za každý kus zaplatíme" - jako tohle je vo ničem) i když by se teoreticky dala celá hra dojet jen se základní 10mm pistolí. Questy jsou vo ničem, všechno je strašně nahňácané dohromady, nesmysl na denním pořádku, V.A.T.S. funguje divně, bugy, osekání rozhovorů až na dřeň a zatím jsem narazil na jeden jediný opravdu černohumorný vtip. Nuda - klasický produkt Bethesdy. Už aby někdo jiný udělal pořádný spin-off.

Sumasumárum - Fallout 4 mě baví stejně jako Fallout 3, tedy vůbec a nebýt mé obsese, vyprdnul bych se na něj a dorazil Wasteland 2....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 11. 2015 14:47

Ahoj N.Marko, tuná se schovali a ,,věšej záclony,,...Souhlas asi tak, I ten Stalker ma svá kouzla a Atmošku(u všech třech!), a byl to akčí počin s RPG prvky, a bavili ma všechny 3. Tohle je jen šílená jízda peklem, plným hnusu, teda, když se nevěnuješ kraftu a domorodcům, ale na to jsou jiné hry, že...Ale pařím jak za mlada, ehm v 40.letech na Atari, že. Jedu 12. i 24, hodinovky no jiná hra nevyšla, hecht... turch und durch, ale nemá to konec, možná ani začátek jak v Samech, jen ten ,,Brutus,,prostředek. Navíc bez manuálu, mapy na papíře(aspoň tu mohli do tej prázdnej škatule dát), o aspoň engliš man jako v F3 škatuli!? Za Ty peníze, he mou ,,Massabob engliš, Yéés sé-r, nés- er Bethesda. Takhle si to mne rozlejt! Zatím při 60 hod./23 levl/ komplet Odemyky a střelné zbraně a stále Prázdná kapsa, ten Stalingrad žere Munici a Flašky jak zjednanej. Vzal jsem nejdříve všechny čtverce na průzkum bojem a teď od Jižního okraje jedu CLEAR,( hehe složil jsem tam Bemonta hubou do močálu, srabácky z věže kostela cca 3O x Head vkleče), je to alá DOOM a Diíablo, hehe. Nej weapony, Brok D 99, Ele Gama 110, Sniperka 66, Bnčo komplet70, Šafle hore a provázej Vás Síla, Tulák Ogden, cave Zvon, Máca.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 11. 2015 21:09

No já letos nemám problém najít co hrát. Wastelad, Divinity, Tropico 5, Sherlock Holmes, South Park, Wolfenstein: The Old Blood, Metal Gear 5, Zaklínač (ještě jsem ani nesáhl na DLC), koupil jsem si Sleeping Dogs, a taky by bylo fajn trochu provětrat Project Cars - jako jo, fakt dobrej rok, alespoň co se mě týče. To, že Fallout 4 je společně (v jistém ohledu) s Project Cars pro mne nejslabším článkem docela vypovídá o celkové úrovni her :)

Jinak hodiny nevím, já to tam ve statistikách nemám, ale 28 lvl. :D

Nejlepší zbraň pro mne zatím je jedna speciálka automatická puška z teď už nevím jakého Vaultu. Sakra dyk dává 80dmg a kadence ta ta ta ta taaa... a možná i rychleji ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 11. 2015 09:10

Ahoj N.Marko, aspoň někdo,,Má mňa rááád a chce si se mnou hrát,, jo toť od Nerudy Otázka, otázek: Zaklínač 2+3, Stalker pripjať, pro mne Nej! I když na jedničku nemaj, podobná problema jako mezi F3 a 4, a jiná,,vylepšení,, u dílu legend, Gothic, že. Šópnul jsem pár svých,,smrťáků,,- komentů,,z boje,, a odrovnalo je to: na Tiscali a cool.i prima, a v v Zingu, jediné fórum o F4 co na netu funguje, to je situace?! a 3.den jim tam už nikdo nevlez?! ŽE BY MÁCOVA SLOVANŠTINA S PŘEKLEPY ČI STYL É GRAMATIKA, NO TADY TO PÁR LIDÍ TAKY CHVILU NEMOHLO VYDEJCHAT, HEHE. HELE CAPS...Jo pochlapil, místo Pumpíka - Bubenbrok za D:99 a Sniper D:90, Gama žárič za D:110, RAD 100% a je z něj popol, najde se, že když sa Túlá, ale to střelivo a flašky mi to kazí, bééé Bes, proč Ty nesmyslný kursy?! na Trgovině, vždyť se to ani nevyplatí se tam s tím táhnou, vzácnost za Tác, he koupěj za stovku, jinde bylo aspoň 1:3, že. 3afle hore, a Dobré ranko přeji, díky Tulák Ogden, Máca, vault Zvon. No den a hodina je u SEjvů...Jak se dělá sken u F4?!
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 11. 2015 17:12

No... jako Rainbow 6 beta překvapila. Mnohem taktičtější a usedlejší akce, než třeba takový Metal Gear Online, který teda jako pohořel na celé čáře. Osobně si R6 kupovat nebudu, anžto multiplayer není moje káva, ale pro ty kdo se těšili na MGO a jsou zklamaní, tak tohle může být zajímavá alternativa. :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 1. 12. 2015 15:43

Bloodborne - Se zpozděním jsem si pořídil Bloodborne. Moc jsem nevěřil tomu, že se FromSoftware podaří vytvořit další kvalitní titul. Přece jenom Dark Souls II nebylo tak dobré, jako DS I nebo Demon´s Souls. Jsem rád, že jsem se spletl. A v prvních pár hodinách je to stejně tak těžké, rafinované a zajímavé. Každá další smrt vede blíž a blíž k cíli. Každá další otevřená zkratka napříč levelem neuvěřitelné potěší a chvíle, kdy padne (mini) boss po opakovaných pokusech ve mě zanechává chtíč pokračovat dál.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 12. 2015 13:22

A co teprve DLC, to je ještě náročnější než původní hra ;) Navíc mi dokonce z bloodbornu už padla platinka, tak se musím pochlubit ;)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 12. 2015 16:43

Rick: Je hrozně fajn, když se člověk může takhle jednou za čas "mýlit" co? :D

Jinak já stále jedu Fallouta a vidím docela průšvih na obzoru. Jde mi o to, že mám X1 armor a díky perkům Science, Armorer a GUn Nut na max levelu jsem si vytunil oblíbené zbraně na max, takže až si vytuním zbroj, nebudu prakticky mít co dělat... krom ě průzkumu wastelandu. Navíc co jsem tak nakoukl jaké má F4 příběhové zakončené, tak si jako říkám, jestli to Bugthesda s tím příběhem sakra jako myslí vážně, protože jednak je patrně nekanonický, pak také nesmyslný a v konečné řadě se mi nechce jít do ani jednoho vyústění, protože vždycky někdo zařve nehledě na to, jak moc se snažíte. Prostě haluz. Tak nějak nevím, co mě u téhle hry bude za pár hodin držet. Zlaté Nové Vegas....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 5. 12. 2015 08:26

Batman: Arkham City - koupil jsem si ji tak před rokem, zapnul ji a odložil, vůbec mě to nevzalo. Nedávno jsem si říkal co s tím, tak jsem ji zapnul po druhé a cca. po hodině jsem ji znova vypnul, vůbec mě to nebavilo, možná dostane ještě třetí šanci, nerad nechávám nedohrané hry.

PS: Tsííí volečku vdolečku, ta hra posbírala kde co a ta hodnocení ... pod 90% šla jen na Nintendu :oops:

The Wonderful 101 - podobnost s legendárním Tajfunem Džouem není náhodná (Hideki Kamiya - mimojiné série Viewtiful Joe) a tento styl se mi celkem zamlouvá. Hra docela táhne, i když mám pocit, že by si zasloužila víc variability, včera jsem získal zeleného hrdinu (pistol) a drtím své nepřátelé svou nekompromisní bandičkou dál. Často se zmiňuje ve spojitosti s touto hrou vyšší obtížnost ... museli to recenzovat nějací kauzálové 8-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 12. 2015 13:29

Tak to mám stejně :D Arkham asylum jsem dojel, ale moc jsem se nebavil. I když bylo vidět, že je to vychytané. Arkham city jsem hrál tak max 2 hodiny a stačilo mi to. Je to fajn, ale ne tak, abych to hrál. Možná to chce více umět.

Ale hraju Uncharted remaster a když se to hraje COD stylem, tak je to super. 60 FPS s vsync jako COD :D Takže se to nesmí hrát jako adventura, ale jen jako akční hra, která je víc akční než nejakčnější věci. Fakt pecka! Hlavně neřešit odkud běhají hejna vojáků, protože to se ani u COD neřeší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků