Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod epilepticfish 14. 3. 2015 19:16

Tak já Evil Within zrovna dohrál a musím říct jak jsem se v začátku do něj nutil tak postupem času je hodně fajn a po souboji se Sentinelem je hra o hodně zábavnější + Residentovsky vyřešená znovuhratelnost. Ač to tak ze začátku nevypadalo EW doporučuji ;-)
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 3. 2015 10:08

No já se zatím nedostal přes tu počáteční nutící fázi. Už mi to leží pár měsíců doma a nějak se k tomu nemám.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 17. 3. 2015 16:38

Dej tomu poslední šanci :twisted:
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 3. 2015 17:21

Mám moc her a málo času. Zrovna mám rozjete Red Dead Redemption, Skyrim, Oreshika, Driver SF, Ys Celteaca, brzy vyjde FF Zero, pak Project Cars, Tropico 5, Wolfenstein... kde na to mám brát čas a chuť prosím tě? ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 17. 3. 2015 19:19

No hele, do toho pořadníku ještě jednu určitě vecpeš a drobnosti jako je čas a chuť neřeš :D
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 3. 2015 19:27

Kdyby jen jednu.... nenapsal jsem ještě Alien Isolation, Spec Ops the Line, Ni No Kuni, Oddworld,Sherlok Holmes....
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 18. 3. 2015 17:15

Huch tak to je docela hromádka, já se snažím mít na každé platformně maximálně rozehrané tři hry - a vůbec co používáte za systém na rozehrané hry. Nekočnou řadu jako N. Marko nebo se nějak omezujete ;-)? Já po delší době zkoušení dospěl k té trojce :hm
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 3. 2015 17:23

Jo a ještě furt mě zaměstnává Gran Turismo 6...

Hele to je krásná idea, hrát najednou jen tři věci, jenže když ony ty hry v bazaru jsou tak levné - a když už si ji do sbírky koupíš, je blbé na ni ani nesáhnout ne? :)
Navíc furt vycházejí novinky, takže tě to tlačí zhora i zdola, do toho práce, fitko, seriály, knihy... jsem rád, že jsem rád, takže nahraju sotva pár hodin týdně - a to mi lidi říkali, že pokud budu hrát hry, tak z nich zmagořím a nebudu dělat nic jiného, protože mi to vypálí mozek.... jó kéžby :D

Momentálně primární platforma je PS3 - hádám, že příští rok už budu mít za sebou většinu věcí co mě zajímá a přesunu se na PS4. Vita to prokládá před spaním.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 18. 3. 2015 21:10

No já toho mám nakoupeno taky víc jen se to snažím nerozehrávat :oops:

Koukám, že moje rozhodnutí koupit PS4 ke konci letošního roku bylo správné - přesně jak píšeš- mám taky hromadu PS3/PS2 restu a to co jde už odkládám na Ps4. Nadělá ti problém pendlovat z PS4 na PS3 ? Já Vitu používám hlavně ve vlaku denně v něm trávím cca hodinu. Vyštrachal jsem v DL demo Haze a díky tomu že teď hraju celou Crysis sérii tak musím říct rukopis FR je tam hodně znát :--
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 3. 2015 21:11

Jako primární mám PS4 a na další už není čas. Hraju jen Battlefield a občas GTA. Zatím jedny z nejlepších her na konzolích, takže spokojenost a ani není důvod hrát něco jiného. Občas bych se rád vrátil do dob, kdy jsem začínal na konzolích a zkoušel všechno možné i nemožné. Dnes už není motivace ztrácet s čas s něčím, co je jen dobré.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 3. 2015 21:25

No tak naštěstí těch her co bych na PS3 vyloženě chtěl už tolik není. Tuhle generaci jsem stíhal celkem průběžně dohrávat (byť resty tu stále jsou, to jako jo), takže se mi nestalo v tolika případech jako u PS2, že jsem hru koupil jen abych ji měl ve sbírce.

Problém mi to ani nedělá. Prostě přepnu kanál a je to. Jasně, grafika je lepší, ovladač je lepší a tak dále, ale v zásadě to jsou prostě jen hry a až tak fundamentální rozdíl to není - krom toho se tentokrát nejedná o tak skokový rozdíl jako mezi PSX a PS2. Takže pohoda.
Spíš mám ten problém s tím, že se mi kvůli dlouhodobým projektům na PS3 (Skyrim, RDR a pod) zbržďuje dohrávání PS4 her a dost se děsím toho dilema, až mi přijdou ty velké dlouhé hry jako Project Cars, nebo No Man Sky či přislíbený Elite Dangerous, nebo Metal Gear Solid - v tom zaručeně skejsnu strašně moc hodin a přitom svět se točí dál = vychází spousta nových her. Jinými slovy, bojím se, že v generaci PS3 mi zase zbude hromada nedohraných věcí.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 3. 2015 16:33

Rozjel jsem Final Fantasy Type 0 a... je mi to líto, ale vzhledem k tomu na čem to hraju, ta hra je prostě hnusná. Neříkám to proto, že upřednostňuji grafiku nad hratelností nebo tak něco, ale jako s prominutím dát na PS4 hru s decentně vylepšenou grafikou z PSP, které notabene nebylo ani zdaleka tak silné jako svého času PS2, to je na přesdržku.

Všechno tu je chudičké na polygony, sledovat rozhovory ve utrpení, protože postavy mají mimiku řeči složenou ze dvou fází (otevřená/zavřená huba), některé postavy nejsou snad ani vylepšené, města jsou jedno jako druhé, ošklivé a nudné, práce kamery je něco neuvěřitelně amatérského (halóóó, S-E, jak se ovládá kamera druhým analogem víme už od roku 97!). Kdyby ta hra v téhle podobě vyšla na PSV, byl bych se hrou jako remakem spokojený, ale na PS4? To prostě není adekvátní a i mnohé indie věci vypadají lépe. Myšlenkové pochody Square Enixu mi naprosto unikají.

Jinak jako hra sama o sobě to zatím nevypadá špatně, strategická vložka se jeví zajímavě, jen ten souboják je na mě zase málo taktický a je to v podstatě buttonmashing.

Tady bude docela problém hodnotit hru v recenzi, protože hra jako taková je v pořádku, jen prostě ten nápad vydat ji po tolika letech, v takovém stavu a na takovém hardwaru... to je prostě špatné.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 3. 2015 18:07

Final Fantasy XV - demo
Jako jo, grafika je prostě uchvacující a hrozně hezky se na hru kouká. Veliké prostory, pěkná vegetace a tak dále. Jelikož to je demo, tak autoři neodkryli skoro nic z managmentu, levelování a učení, ale osazování zbraní a tím výsledná kombinace efektů během útoku vypadají slibně komplexně. Ještě jak na tom bude magie, skilltree a item.
Jenže - je to fakt zase ten zas*aný butonmashing. Drtíte útok, sem tam provedete speciálku, nebo se teleportujete a musíte si dávat bacha na oznámení "bacha blíží se útok na tebe" kdy musíte zmáčknout jiný čudlík a ideálně udělat parry. Ne, v tomhle taktika nehraje ani tu nejmenší roli. Jenom postřeh a superrychlé reakce, respektive nekonečná trpělivost na nabiflování sekvencí útoku. Souboj s Behemotem je jeden veliký nepřehledný bordel, který mě deptá, vytáčí a nutí hodit ovladač do obrazovky, protože to spíše připomíná Ninja Gaiden, než nějaké regulérní FF s ATB systémem.

Mám sto chutí být dlouho a vydatně sprostý a fakt nevím, jestli si hru koupím, protože a se mi líbí setting, technologie a příslib příběhu, ale nechci se mučit herním systémem, který vyloženě nesnáším. No, uvidíme.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 23. 3. 2015 20:47

Tak ty si ten FF Type 0, muzes dat pres remote play na Vite, ne?

Final Fantasy XV - No tak tohle me netankuje vubec, jezdit se ctyrma nagelovanejma buznama autem, tohle nebude pro me :-l
Mozna kdybych byl, zenska a mel tak o 15 let min :lol:
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 3. 2015 21:15

Jo můžu, ale přijde mi to stejně na hlavu, když si chci pustiti hru tak jak by měla být, ale jedině za pomocí HW, který je výkonem někde naprosto jinde.
Imho je to k ničemu, pokud si Vitu vezmu ven, tam to prostě nepojede :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků