Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 12. 2014 15:13

Zatím jsem nezkoušel. Nevím.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Daemon666 4. 12. 2014 17:12

Už to jede, ale pro změnu mně to hází error u Tinan Attack! :oboze Zlatá éra starých PS, po měsíci pustím PS4 a místo hraní řeším blbosti. Taky jsem zjistil, že to teď najednou po mně chce verifikovat e-mail, když to odkliknu (i na stránkách SEN), tak mi stejně verifikace nepřijde. Bych do toho... :twisted: Už jsem psal na podporu, tak jsem zvědav, co mi páníček zase poradí. :hm
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 12. 2014 19:49

Nevím proč, ale opět, znovu, zase a tudíž opakovaně mám problém s trofejemi ve Far Cry. Minule tu byly asi dvě trofeje, co ani po vykonání požadovaného úkonu prostě nepadly a nepadly. Nakonec se sice podařilo, ale prostě to není pěkné. No a teď mám problém s poslední trofejí - odlákat 15 vojáků pomocí hozeného kamene. Přísahám bohu, odlákal jsem minimálně třicet nepřátel, ale stále nic. Tak nevím, co dělám špatně. Jinak díky PSK za pomoc :)

Pustil jsem se do Assasin Creed Unity. Tak nějak mě to nechytá, ale jsem sotva na začátku a nechci rozjíždět Evil Within když mám tohle rozjeté.

ÁÁÁÁ mám rozjetý (už po čtvrté) Wolfenstein New Order. Jako nemůžu si pomoci, ale tahle jednoduchá, přímočará a naprosto neobjevná střílečka je moje hra roku :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Cru4l 16. 12. 2014 11:31

Já celkem frčim v Destiny na PS4, takže kdybyste někdo ještě hrál a měl chuť, můžem dát nějaký strike nebo raid ;)
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 12. 2014 11:34

Twe Destiny jsem nezapl snad už šest týdnů...
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 12. 2014 12:50

Nápodobně, nějak mě destiny přestalo bavit. Myslel jsem, že mě k tomu přilákají po té době nové DLC, ale platit za 3 mise a 2 striky 570 Kč, tak to ne, díky.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cru4l 16. 12. 2014 16:14

škoda.. kdybyste si to rozmysleli, tak dejte echo - jsem ještě schopnej sehnat další 2 hráče na raidy
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 16. 12. 2014 23:22

Destiny? To jeste nekdo hraje? :-D

Ted bude trochu volna tak zacinam s Dragon Age Inqusition a Far Cry 4.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 12. 2014 00:11

Zrovna včera jsem dojel Evil within a dnes ho vyměnil za driveclub, zatím se to hraje moc dobře.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 12. 2014 00:47

Dal jsem zatím první level v Shadow Warriorovi. Pěkná sranda tohleto :) Ale musím se krotit a hrát ty hry trochu podle pořadí v jakém si je kupuji, jinak mi to skončí hromadou věcí, na které jsem nesáhl a asi ani nikdy nesáhnu. PS3 věci mi tu leží na hromadě a fakt nevím, kdy se k nim dostanu. ;)
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 12. 2014 19:40

Zase jsem dohrál Wolfensteina.
Jedna věc mne opravdu mrzí. Vzhledem k tomu, že hra vyšla docela z kraje tohoto roku, tak na konci se patrně nedostane do mnoha top ten žebříčků o hru roku. Zasloužila by si to.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 12. 2014 15:38

Dorazil jsem Shadow Wariorra
Taková milá, suprová střílečka z roku 96... v moderním kabátku. Jinými slovy - jdete dopředu, po kolena v krvi a vnitřních orgánech (alespoň není zima na nohy), vaše postava neustále hláškuje a je to celé tak strašně pitomé a over the top, až to člověka prostě musí bavit. Opravdu slušná délka, pěkná a rychlá grafika, lehký RPG systém a místy opravdu nechutně obrovské vlny nepřátel, přičemž někteří jsou ku*evsky tuhý - obzvláště když jsou nakombinováni jako třeba v předposledním levelu v jedné aréně. V jeden moment po tuhém Stalingradském souboji s dvacítkou démonů přijde další vlna tak hustá, že prostě člověk lítá ode zdi ke zdi, jako hadr na podlahu. Tohle bylo jediné místo, kde v zájmu zachování svého zdravého rozumu a nábytku, jsem si snížil obtížnost.
Takže doporučuji. Tak hra si na nic nehraje a opravdu zabaví.

8,3/10
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 12. 2014 17:42

Rozjel jsem The Evil Within - ta hra se mi nelíbí.
asi takhle: Zatím třetí kapitola a přijde mi to jako variace na Resident Evil 4 mixnutý s Outlastem. Při vší úctě k Mikamimu - mě se čtvrtý RE až tak skvělý nezdál, byť mu své kvality neupírám, jenže mě zkrátka přišlo, že v tom okamžiku brutálně slevil z byť béčkového, tak stále docela logického směru Rezidentu k naprosté fantasmagorii, z čehož se série nevzpamatovala dodnes. No a Outlast jsem ani nedojel, protože mi přišel prvoplánově schématický a nudný.
No a teď The Evil Within - grafika je, já nevím, taková Rezident Evilovsky čtvrtá. Hrozně to tu hru připomíná i přes ten oceán času. Naprosto nechápu ten naprosto dementní nápad dát do hry pruh nahoru a dolu. Díky tomu vím ještě větší kulový, co se sakra děje. No a pohyb postavy... hmm, já nevím, nesedí mi rychlost a její otáčení vzhledem ke kameře. Nemám moc chuť ve hře pokračovat, ale uvidíme co dál. Zítra by mi měl přijít Alien, tak si snad zpravím chuť.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 12. 2014 23:32

Dohrál jsem Fallout New Vegas

Tak nějak musím říct, že opravdu jde o lepší hru, než F3. Grafika je dneska už vyloženě humusácká, animace stojí za prd, je to celé tak trochu monotónní, hra je tak trochu neobratná co se týče vyjádření aktivit (většinou když něco uděláte, tak vám to akorát napíše, že jste něco udělali a je to celé tak trochu jen v symbolické rovině) a naprosto směšná, pokud dojde na otázku davu - deset osob na place a systém kolabuje. Krom toho z nějakého důvodu mi hra dost často zamrzala až na hranici třiceti snímků za minutu (!!! to není překlep. fakt myslím minuty), za což možná může můj přeplněný starý disk, ale co nadělám.
Jenže na druhou stranu je ta hra fakt veliká a nápaditá. Oceňuji, že se autoři vyhnuly takovému tomu pocitu stereotypu, jaký jsem měl z F3, protože tam bylo ono klonování/lego stavebnice vidět na každém rohu a vzhledem k tomu, že se člověk většinou coural v metru, nebo po rozbombardovaných ulicích, bylo to dost nezáživné a repetetivní. Naopak Vegas, roztažené do pouště nakonec působilo mnohem organičtěji a reálněji.
Tak trochu mě zaskočilo, že jsem se skoro ani nedostal k misím pro Legii. Jak jsem totiž vymetal mapu z jedné strany na druhou a plnil jednotlivé mise, stal jsem se u Legie tak nenáviděným, až po mě útočily už jen když mě viděly, takže například s Cézarem jsem nedal ani jedno slovo, protože když jsem v rámci questu přišel do jeho tábora, hned se na mě všichni vyhrnuly. Tak jsem je zmasil.
Mimochodem tohle je problém jednoho DLC, kdy se dostanete do opravdu pěkné krajiny, ale místní na vás neustále útočí a když se konečně dostanete na konec lokace a v (jejich) zápalu boje zabijete klíčové osoby a úkoly se vám odškrtnou jako nesplněné, je to dost blbé, protože mi hra ani nedala šanci se k těm misím dostat vzhledem k samotné agresivitě domorodců.
Jinak už mi zbývá vlastně jen poslední DLC Divide a mám hru komplet hotovou. Dal jsem do ní zatím 92 hodin a za ty peníze jde o perfektní kus softwaru.
9/10

Další projekt - podruhé zkusím, jestli se mi bude Red Dead Redemption líbit.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 1. 2015 17:55

Rozjel jsem Alien Isolation
Oproti The Evil Within - tohle je prostě jiná třída a to snad ve všech směrech.
Je to chytlavé už od prvního momentu a atmosféra filmu by se dala krájet jak je hustá. Grafika, nebo lépe řečeno její stylovost opět o světelné roky dál a člověka ty osmdesátky doslova udeří do očí. Tady kdo má rád první film s vetřelcem, ten si hru bude užívat. Zvuk - maso! Je plný, sytý a i když se na obrazovce neděje v zásadě nic akčního, umí pracovat s emocemi. Navíc hudba je tu vzácná (což je jenom dobře) a spoléhá se na zvuky prostředí.
Zatím se mi Vetřelec objevil na place jen dvakrát, ale je to na hnědý poplach. Ono stačí si vytáhnout detektor pohybu (mimochodem skvělá práce s ostřením), snažit se nedělat hluk a klepat se při poslechu pípání/dupotu xenomorfa pobíhajícího ve ventilačkách. Hukot vážení, hukot.
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka