Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 6. 2014 10:40

PSK - docela si protiřečíš ... Nadával jsi na recenzenty u Knacka, ale tady se jima hájíš ... :) Já jen, že prostě každému sedne něco jiného :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 6. 2014 11:29

Ale u Knacka je obrovský rozptyl mezi recenzemi od 30% do 85%, tam jde vidět, že ta hra jen prostě někomu nesedla a proto ji zbytečně dal tak málo, ale obecně to špatná hra není. U TLOU ale převládá 90-100%
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 6. 2014 12:12

Ten rozptyl tam je, ale je to to stejné. Prostě pokud někomu nesedne hra (ať je to recenzent či hráč), tak má právo to kritizovat.

U toho LoU je problém pak ještě ve velikosti releasu atp., kde ty tlaky na recenzenty jsou trochu jinde (především u světových médií, tady to neřeším).
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 6. 2014 18:01

StefiCZ píše:No právě to nechápu.. ale nikomu neberu jestli se mu to líbí :) Ale z těch extra hodnocených her nějak nepobírám ani třeba GTA IV ( i když 5ka se mi líbila strašně ) nebo Bioshocky.. TLOU nejspíš taky pak ve slevě vezmu do sbírky na ps4 no a ps3kovou už konečně vrátím kámošovi.. :D

Jsem to tušil, že je to ****** :D Bioshock také dodnes nechápu, i když se snažím. GTA IV má plno chyb, ale zase když se podíváš na konkurenci, tak dodnes žádná není v mnoha ohledech. Takže srážet v mnoha ohledech nejlepší hru vůbec jen kvůli maličkostem nemá zase tak smysl. Ale chápu, že jako zahraj a užívej to není. To bylo třeba u pětky, ale zase tam nebylo pár věcí ze 4.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 14. 6. 2014 21:02

No jako já rozhodně netvrdím, že by byla TLOU sra*ka nebo tak.. jako celek mě to v podstatě bavilo, jenom už mi prostě leze krkem, když se ze mě vývojaři snaží udělat až moc velkýho blbce ( viz třeba poslední Uncharted )
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 6. 2014 21:40

Ono je to od ND, proto se toho bojím. Tam je to vždycky špatné. Tu PS4 verzi ale asi vemu hned... pokud nenajdu něco lepšího na PS4.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 14. 6. 2014 22:40

Já bych zase netvrdil, že u ND je to vždycky špatný.. původní Crash Bandicoot trilogie na ps1 byla a jea budě boží! Trilogie Jaka na ps2 ( potažmo remaster na 3ce ) je taky super, navíc je to takovej malej sandbox. První Uncharted se mi taky strašně líbil, i když tam to možná bylo daný tím, že nic podobnýho prostě nebylo.. ale pak už mi to přijde všechno stejný a když jsou tu hry jako GTA V, tak prostě jenom čumím jak je možný, že na sebe dokáže něco podobnýho strhnout takovou pozornost.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod boonno 14. 6. 2014 22:45

Tak ono jak uncharted tak last of us jsou hodně postavený na příběhu. Uncharted je brána humorně a s nadhledem a last of us zase hodně útočí na emoce. A hlavně způsob vyprávění last of us je udělán šikovně a funguje. Jinak je jsou si ty hry hodně podobný.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 6. 2014 23:00

Na jakém příběhu? Kdyby tam byl příběh, tak samozřejmě nic neřeknu. TLOU jsem ještě nehrál.

StefiCZ, Crash jsem nehrál, Jak mě nebavil. U Jaka je to styl hry. Nemám rád skákání ve 3D prostoru, nevidím v tom smysl. Ze stejného důvodu nemám rád 3D Maria. První Uncharted se mi líbil, ale bylo vidět, že moc nápadů nemají, ale příběhově a atmosférou to bylo docela super.

To s tím GTA ale vidím stejně :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Daemon666 16. 6. 2014 14:44

Momentálně PixelJunk Shooter Ultimate na PS4 a na PS3 jsem zatím lehce rozjel Gran Turismo 6.
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 6. 2014 18:59

Beyond a InFamous 3.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 16. 6. 2014 20:42

co říkáš na InFamous?
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 6. 2014 20:48

Tam se to dá docela dobře odhadnout :D Což mě ale i mrzí, protože jedničku jsem měl hodně rád. Stejně jako Uncharted. Všechno se nějak časem kazí :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 6. 2014 22:50

Zatím jsem tomu dal sotva hodinku nebo dvě. Grafika samozřejmě skvělá, to se musí nechat. Zdá se mi ale, že tak nějak mi schopnosti přibývají nějak moc rychle. A taky bych uvítal nějaké tlačítko nebo systém pro krytí.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 6. 2014 22:56

Na začátku to jde rychle, aby jsi měl s čím bojovat. Ale neboj, těch schopností je tentokrát dost, takže to pak půjde pomaleji.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka