HDTV - otázky a odpovědi

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod DarthRu 13. 3. 2007 19:53

Tak Mican mi doporucil tohle http://www.televize-lcd.cz/sony-kdl-26s ... 403-p.html sracka to urcite nebude, ma to taky, akorat ze vetsi uhlopricku, radsi tuhle nez Samsunga
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 13. 3. 2007 19:56

Jo a ten kontrast 1300:1 je dynamicky kontrast, navic ma uz zabudovany i digitalni tuner a narozdil od samsungu je lehoucka
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 3. 2007 20:01

Digitální tunner Ti je ve městě na nic, páč většina lidí tam má kabelovku a v kabelových sítích pojede standart DVB-C, narozdíl od zabudovaného v tomto DVB-T... Kontrastně je na tom lépe. Mám vyhlídnutý model 3000:1, naprosto dokonalým game modem, PNIe... Nic proti Sony, je dobrá ale já raději koupím Samsunga... :-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 13. 3. 2007 20:07

no ja nevim, ale stojim za tim co mi k tomu rikal Mican - ze do roka tu bude vsude digital, to je pravda, kabelovky pudou do haje, jako v nemecku, atd... Jinak sem se docetl u vlastnosti teto televize ze kontrastni pomer je 5 nebo 6000:1, takze slusne... ale uvidim, pokud budu tu TV kupovat az pred/po Vanocich/i tak koupim fulll HD, kazdopadne tuhle ma v planu kamos, a pokud ji koupi a bude dobra, tak ji beru taky
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 3. 2007 20:10

nechápu, proč by měly jít kabelovky do háje... pokud někdo doufá, že digitál vystřídá kabelovky a spol., tak je na omylu, páč v čr jsi v kocourkově... už jen zavádění bylo více než komické... :-) celkem se rím zabívám... :-) věř, že dneska nemá jakýkoliv integrovaný tunner,pokud jedeš na kabelu budoucnost... :-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 13. 3. 2007 20:16

No reknu ti to takhle, v Nemecku je full digitalni vysilani... kabelovky uz tam neznaj, navic digitalni vysilani nabizi skvele moznosti, ktere budou v pristich letech "online" napriklad kazda tv by mela mit pres den svou "knihovnu" filmu (teba 15 denne) na ktere se kdyz chces podivas, proste moznost vyberu a ne cumet jen bezprostredne na to co je v programu... Tohle pokud vim s kabelovkou neni mozne... aspon mi to tak nejak vysvetloval bratranek pracujici v elektroworldu
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 3. 2007 20:53

No jako my máme kabelovku a podle mě je blbost že by ji rušili a přešlo by se na digitál...už jen proto že na kabelovce máme 43 programů a na digitálu ted zbožím darem chytneš 4

Jinak za 20 000,- si pořídím samsunga LCD s 81cm uhlopříčkou...podle mě lepší kup než dávat o 5000 víc za sony a ještě mít menší uhlopříčku...zas o tolik lepší nebude ta sony
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tragedy 13. 3. 2007 20:59

Peter S. Kenedy píše:zas o tolik lepší nebude ta sonyn/quote]


Obzvlášť, když se to dělá v jedný fabrice :)
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lomenej 13. 3. 2007 21:23

Logan007 píše:tak někde v předchozích příspěvcích tu byl proklamovanej samsung a ten je na hry jak dělanej... PC napojíš normálně skrze d-sub/DVI a pak záleží jak si to napojíš do karty. Dneska většina karet má výstup na 2 monitory a to většinou 2x DVI a neboD-SUB a DVI....I/quote]

okej..no budu stejne muset koupit novou kartu do kompu,takze co je lepsi d-sub /dvi? bude se moc sehnat kabel na propojeni na tech 10metru? a bude se moci nastavit tech 1366x768? a jak pripojit ten box nejlip?
lomenej
First Blood

Odeslat příspěvekod DarthRu 13. 3. 2007 21:52

To PSK - ty delas jako kdyby sel cas dal a na digi tv si porad chytal 4 tv... casem se to tam presune vsechno
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 3. 2007 22:33

Jenže ten čas bude sakra dlouho trvat a nevidím důvod proč by se třeba zrovna Třinecká kabelovka kvůli tomu rušila...naopak se budou snažit nabídnout lepší služby aby lidi u nich zůstali
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 14. 3. 2007 08:12

no tak kabelové vysílání jede zatím v analogu, ale pokud se přepne do formátu DVB-C (obdopa pozemního tv vysílání), bude umožňovat stejné, snad i rozšířené funkce, plus budeš mít stálou přenosovou rychlost, velký výběr programů, velký výběr filmů (takhle to zase funguje v USA)..... a u nás než se rozjede digi tv vysílání, tak to bude takovejch 6 let... a pak stejně bude formát mpeg4 a ne mpeg2 jako je většina tunnerů...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 14. 3. 2007 22:25

C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 14. 3. 2007 22:35

nema to nejak nizkou spotrebu? Jinak celkem na nic rozliseni, chce to min 1366x...
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 15. 3. 2007 08:21

tak tohle není HD ready.

Jinak DarthRu, kdyby jsi pořádně četl, je tam standBy spotřeba! :-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků