Playstation 2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 26. 2. 2007 19:14

ve tvaru reditky? vyfoť...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Dark_one 26. 2. 2007 19:33

spajdr píše:Taky jste měli u origoše FF XII takové bonus cdčko ovšem ve tvaru kreditky co i tak jde dát do mechaniky na PC, kde jsou nějaké bonusy a možnost vyhrát něco? Ta hra je fakt bez chybičky :)

celkem dlouho mi trvalo, nez jsem se odvazil to strcit do mechaniky :D
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod davee 26. 2. 2007 19:37

je fakt, ze tyhle patvary mechanikam moc dobre nedelaji...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dark_one 26. 2. 2007 20:15

Fotka :D
Obrázek

(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod AlienX 26. 2. 2007 20:16

ta verzia s bonus cd je o nieco drahsia, tie bonusy nic moc
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Majorus 26. 2. 2007 20:17

waw, co na té kreditce je? :D
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod AlienX 26. 2. 2007 20:26

screensaver, wallpapery a hlavne kód umožňujúci vyhrať originálny plagát a figúrky Final Fantasy.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod spajdr 27. 2. 2007 20:02

AlienX : No mě to stálo 1448Kč, takže mi to drahé nepřijde :D
Tež tě tak bolí hlava Waltr? ... :D
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajdr 27. 2. 2007 20:07

MajorShitus píše:jo, co ten LCD jak se tá na PStwo připojit? je to dobrý? napájí se to zvlášť, nebo z konzole?
díkye/quote]

Ono nakonec to mělo vadný pixel skoro uprostřed a bylo to bez záruky, tak jsem to vrátil, ono bylo vidět že se předchozí majitel k tomu moc slušně nechoval :roll: plejka nevyjímaje, takže jsem si pořídil radši rovnou i silver PS2. Ale škoda toho LCD, nové stojí přes 4000Kč.
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 28. 2. 2007 09:22

Tak to bonis CD je hodně drsný... :-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod spajdr 28. 2. 2007 09:23

Chlopi nemáte někdo toto LCD na PS Two? Nemůžu k tomu najít žádné recenze, má to navíc zajímavé rozlišení 800x400, chápu že to je 16:9 ale i tak klasické rozlišení je 640x480, tak jak se to pak srazí, dá se na to koukat? Nemůžu najít ani domovskou stránku Draxteru, přitom jde vidět že toho dělají celkem dost.
http://www.gamehouse.cz/playstation-2/d ... n-4180.php

Na gamehouse mi řeknou zatím prd, ještě tam vyspávají až do jedenácti :)
spajdr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 28. 2. 2007 11:03

spajdr píše:Chlopi nemáte někdo toto LCD na PS Two? Nemůžu k tomu najít žádné recenze, má to navíc zajímavé rozlišení 800x400, chápu že to je 16:9 ale i tak klasické rozlišení je 640x480, tak jak se to pak srazí, dá se na to koukat? Nemůžu najít ani domovskou stránku Draxteru, přitom jde vidět že toho dělají celkem dost.
http://www.gamehouse.cz/playstation-2/d ... n-4180.php

Na gamehouse mi řeknou zatím prd, ještě tam vyspávají až do jedenácti :) /quote]

o tom do budoucna také uvažuju, ale taky nevím jestli je to dobrá koupě...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod spajdr 28. 2. 2007 12:23

MajorShitus : Risknul jsem to a objednal, tak zítra poreferuju. Zajímalo by mě jestli to umí i NTSC, joytech to umí, ale tady, kdo ví.
spajdr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajdr 1. 3. 2007 11:19

takže max rozlišení je 800x480, né 800x400. Kvalita obrazu je podobná jako když se zapojí přes RGB nebo SVHS, nějaké mírné rušení tam je vidět, stejně jako flicker, který se ale dá pokud hra to umí (FF X II) úplně eliminovat. LCD má rozměr 15x9cm. Na LCD se dá nastavit Volume, Brightness, Colour, výstupy na dva stereo jacky, přepínání AV (DVD filmy) a na GAME. Bedničky postrádají nějaké hlubší basy, ale sluchátka je zase naopak mají relativně dobré, taška je taky kvalitní, instalace je otázka pár sekund. LCD má ochrannou fólii proti poškrábání, jediné co vypadá divně je vlastně když se LCD zaklapne, tak tlačítka na přepínání AV GAME a zapnutí/vypnutí LCD může poškrábat vrch plejka, takže jsem tu část kde se to plejka dotýká radši přelepil ochrannou průhlednou páskou, pro jistotu.

EDIT.: taška ještě má dva popruhy na nošení přes rameno, slabší a silnější s vycpávkou, sluchátka jsou skládají a má to i nabíječku do auta.
spajdr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 1. 3. 2007 12:06

->spajdr: vypada to jako dobry kauf 8)

Dark_one
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka