Playstation 2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 31. 10. 2011 17:13

N64 pouzivalo 64 MB cartridge, 32MB melo GBA. Hry pak jsou graficky samozrejme o neco dale nez u PSX, to snad nemusime resit. Nevyhodou bylo jiz zminovane medium (videa, dabing).
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 11. 2011 13:31

Tak jsem zkoušel emulátor PS2 a docela to šlo. Asi jsem měl moc slabou grafiku, ale herní se mi nechtělo vytahovat z krabice. I tak to zabralo tolik času, že jsem si to všechno rozmyslel :D Spíše si říkám, že bych zkusil něco na PC s DS3. On asi ale funguje daleko lépe Xboxový ovladač, co?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod StefiCZ 8. 11. 2011 16:23

To asi funguje no, já ti ale říkal že s emulátorem to za chvíly vzdáš :) Radši kup ps2ku...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 8. 11. 2011 16:32

Já osobně zkoušel PS2 emulaci, a musím říct že nelíbilo. Dokonce mám origo GT4, ale hrát na tom nešlo. Tedy na rozdíl od PS1 emulace.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 11. 2011 18:59

tdjohn píše:Asi jsem měl moc slabou grafiku, ale herní se mi nechtělo vytahovat z krabice.

rofl
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 12. 2011 13:12

Zkoušel jsem 007:Everything or Nothing a hned ze startu sfouknul pěkných pár misí, docela jsem na to vejral jak je hra rozmanitá. Zatím slovo stereotyp v podstatě nezná, absolutně nechápu proč ty dnešní ,, hry ,, s Bondem jsou takové břečky. Hru bych možná přirovnal i k Uncharted, jenže z mnohem členitějším herním obsahem. Jasně dost věcí je v Uncharted mnohem dotaženějších ale přijde mi to dosti podobné. Třeba i pěstní souboje by mi po zahrání Bonda přišli v Uncharted úplně obyčejné a to je 007 X let stará hra :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 4. 12. 2011 13:31

No já když před několika lety hrál zmiňovanou Bondovku taky sem čuměl..Pierce je dokonalej, grafika na tu dobu hodně dobrá a ta akce, to bylo tehdy něco nevídaného. Druhá nejlepší bondovka světa.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 12. 2011 14:23

Pořád jedu, nějak se od toho nemůžu odtrhnout :) Já bych si tu nej. Bondovku světa rád vyzkoušel ale nemám N64 :(
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 12. 2011 14:45

Teď vyšla na next genu v remaku. Momentálně to hraju a je to hodně dobré. Respektive - není to nejlepší současná FPS, má to přeci jenom slabší grafiku (je to remake remaku - vyšlo to na Wii) a poněkud archaickou hratelnost, ale bavím se solidně.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 12. 2011 14:49

N.Marko: Vím, psal jsem ti že tohle jsem na wii zkoušel :) Jen si myslím že je to trochu něco jiného než originál na N64.
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 12. 2011 15:12

No jen nevím, jestli by se ti ještě originál dnes líbil. Nehledě na dnešní dobu fakt blbé ovládání. Co můžu porovnat, tak to je +- stejné.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 12. 2011 16:11

Já zkousnu kde co :) Jen už si N64 asi nekoupím, ty nejlepší hry jsou předělané na DS/3DS a toho Bonda si asi dám jen v Remaku.

Tak jsem došel do 25. mise :) Vzhledem k tomu že to má mít 29 misí jsem nejspíš u konce, sice jsem četl že hra má být dlouhá +- 20 hodin ( kdežto já mám nahráto tak 10? ) ale i tak to myslím stačí. Jediné co bych vytknul jsou v některých pasážích od nikud nalétávající zástupy nepřátel ( přesně jako v Uncharted ), mise v helikoptéře taky nebyla z nejovladatelnějších, občas taky zaskřipe ovládání samotného Bonda, stealth prvky by na tom mohli být lépe, někdy mně odhalí ani vlastně netuším jak ( mimochodem jak je na tom se stelthem GE na ps3? ) Jinak bych hře snad ani nic nevytýkal a moc se bavím :) Po tomhle bych se chtěl pustit do Onimushi, no jo no rok 2012 za rohem a Playstation 2 neustále válí :D Jen teda ten Kingdom Hearts...
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mahorero 12. 1. 2013 10:32

Probírám si hry co mám a snažím se to nějak setřídit - jednoznačně parádně prožité sobodní dopolodne - a narazil jsem na starší PS2 pecky, nechal jsem si jen to nej :arrow: Black mimojiné ..

... úžasná střílečka a s velkou nostalgií jsem si prošel v hlavě pár lokací, rozdrtil jsem ji tehdy na maximum. Jedna z mála stříleček, ke které jsem neměl takřka žádnou vítku.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xb0x 12. 1. 2013 11:21

omg gravedigger.. proc pises do 2 roky staryho topiku?
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mahorero 12. 1. 2013 11:47

:?: co je ti do toho drakene 8-)

Objevil jsem i papírové Shadow of the Colossus - nádhera, ty pohlednice a Metal Gear Solid 3: Snake Eater v plechu - ale s touhle hrou je to celkem vtipný.

Nikdy jsem nehrál ani jeden díl, jen ve trojce jsem po delších útrapách dostal batoh ze stromu... ani si nejsem jistej, jetli je to tahle hra :mrgreen: Hideo Kojima na mě nemluví tím zprávným jazykem nejspíš :oops:
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka