Playstation 2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 2. 2011 21:54

S konzolemi jsem začínal předloni no :) A zlatou éru mám opravdu na PC, ale to už je dost dávno :-) Kromě toho zrovna God of War 3 je něco, co jsem do té doby nezažil :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 2. 2011 12:04

Přesně o tomhle jsme přemýšleli včera s kámošem ve vlaku když jsme jeli z 3DS představení v Praze...dnešní hry jsou skvělé, pěkné, prostě super, ale ten feeling už není takový jako jsme kdysi měli u PS1 her, těšili se na každou novou pecku jako malí, hráli dema z PSN magazínu a byli ze všeho tak nadšeni...asi je to tím že opravdu stárneme a už nás jen tak něco nepřekvapí když toho máme tolik nahráno
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 2. 2011 12:21

Já myslím, že pořád je co objevovat :-) Akorát se člověk nesmí soustředit jen na novinky... I když u těch konzolí je tohle zrovna složitější...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 2. 2011 13:25

Peter S. Kenedy píše:dnešní hry jsou skvělé, pěkné, prostě super, ale ten feeling už není takový jako jsme kdysi měli u PS1 her, těšili se na každou novou pecku jako malí, hráli dema z PSN magazínu a byli ze všeho tak nadšeni...


No ze me se to nevytratilo ani v teto generaci :-) , mozna trochu, ale i tak o poznani mene nez z ostatnich, ktere uz obtezuje si i zdarma stahnout demo :-l
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 2. 2011 13:33

Stáhnu demo a kolikrát mi na disku leží i několik měsíců než se obtěžuji zahrát a smazat. Stejně tak trialovky plných her. Nevím proč tomu tak je. Dřív jsem byl do demíček jako žhavý. Asi proto, že mne už skoro nedovedou překvapit a zajímají mne jen dlouhodobě sledované tituly.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rgnatro 24. 2. 2011 11:43

K čemu připojujete PS2 (slim)? Já zatím hraju na normální CRT televizi, ale to blikání je zátěž na oči. Tudíž jsem chtěl LCD televizi. Mám Samsung 940MW. Obraz vypadá dobře (s použitím komponentního kabelu), ALE! tento monitor má velmi vysoký input lag, který u videa a televize nevadí, ale hry se kvalitně hrát nedají. Tudíž žádám o radu zkušenější: Kterou televizi nebo LCD monitor s komponentním vstupem si mám koupit (velikostně max. 19 palců, větší kvůli nízkému rozlišení PS2 nemá smysl)? Jde mi v první řadě o co nejnižší input lag.
Díky!
PS: Nenávidím Sony za to, že PS2 hry nepodporují VGA výstup (přestože technicky by to šlo, jak ukázal PS2 linux).
rgnatro
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 2. 2011 12:23

Rekl bych, ze dneska uz maji vsechny TV optimalne nizky lag.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rgnatro 24. 2. 2011 12:39

Z testů konkrétních TV vím, že tomu tak není (jinak bych se tu neptal).
rgnatro
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 2. 2011 13:18

Input lag je ovlivněný asi tak miliardou různých věcí a navíc se liší kus od kusu. Tohle nevyřešíš.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rgnatro 24. 2. 2011 13:40

Kus od kusu se nemůže lišit. Liší se mezi typy a revizemi, a proto by mě zajímaly uživatelské zkušenosti s konkrétními typy. Proč sem prostě nenapíšeš typ tvého televizoru, na kterém hraješ na PS2 a jak jsi s ním spokojený?
rgnatro
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 2. 2011 14:47

SAMSUNG LE32B550, žádný lag jsem nepozoroval.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 10. 4. 2011 19:21

Zdravim k cemu myslite ze je lepsi pripojit ps2 lcd nebo crt?Konkretne 82cm LCD 1366x768 pres komponent/55cm crt 50Hz.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 4. 2011 19:26

V pohodě, já to tak mám. Budeš překvapenej jak dobře ty hry i dnes vypadají.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 10. 4. 2011 19:55

Jo ale jak to mas? :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2011 20:16

Na LCDčko ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků