PS3 vs X360 vs Wii_zamceno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Ke které konzoli máte nejblíže?
Wii 38 %  33%  [ 38 ]
Xbox360 35 %  30%  [ 35 ]
Playstation3 42 %  36%  [ 42 ]
Celkem hlasů : 115

Odeslat příspěvekod mr_wawra 25. 3. 2007 17:48

Presne tak, parada to je litat po pokoji jako blb. (sice je to tak jak rika davee, ale to je fuk)

Co nabizi PS3 novyho a zajimavyho, krome spousty vselijakejch technickejch vychytavek, ktery ale nemaj primej vliv na hratelnost?
Naposledy upravil mr_wawra dne 25. 3. 2007 17:49, celkově upraveno 1
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 25. 3. 2007 17:48

No počkat ten BR je pravda :wink:

Peter Moore, jeden z hlavních představitelů Microsoftu a herní divize pro Xbox360, se již dávno zmiňoval o tom, že Blue Ray mechanika pro Xbox360 není vyloučena.

V podstatě to samé včera zopakoval Neil Thomson, senior regional director Microsoftu, a potvrdil, že pokud Blue Ray válku v ovládnutí trhu s novým formáty HDDVD a Blue Ray vyhraje, nikdo z Microsoftu se nebude bránit externí BlR mechanice. A jelikož BlR momentálně v boji vede, dá se očekávat, že již brzy BlR na Xbox360 budeme mít!z/quote]


Pokud to tu ještě nebylo
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 25. 3. 2007 17:50

PC: neco jako PSP x DS? vykon se samozrejme nahradit da, napriklad zabavnymi hrami...
(ostatne proc se asi prodava PS2 stale tak dobre?)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 25. 3. 2007 17:52

Ano, Wii vydělává ale jak dlouho to ještě půjde ? Avia 534 taky nebyla sto sestřelit z oblohy Messerschmitt 262... Nintendo Wii má - ovladač - a to je vše... Ovladač a velmi nadsazenou cenu... Nic víc to neumí, má to malinkou paměť.... To vše za osm tisíc.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 25. 3. 2007 17:53

Rek bych, ze jeste dlouho.

Podstatny je, ze hrani na tom je zabava. To je to nejdulezitejsi, ne kraviny jako blu ray
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 25. 3. 2007 17:54

mr_wawra píše:Co nabizi PS3 novyho a zajimavyho, krome spousty vselijakejch technickejch vychytavek, ktery ale nemaj primej vliv na hratelnost?


Ale potíž je v tom že o tom v dnešní době jde a i vizuální stránka má vliv na hratelnost. To by jsi se stejně mohl zeptat Xboxařů co nového jim X360 nabízí.
Naposledy upravil HAck_SG dne 25. 3. 2007 17:55, celkově upraveno 1
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 25. 3. 2007 17:54

PC píše:Nemluvili jste takhle před půl rokem o X360 ?

PS-3 a X360= BMW vs. Mercedes

Wii=Dacia (Za cenu těch Mercedesů a Baworáků)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 25. 3. 2007 17:55

PC: zatim se Wii prodava 3x vic nez PS3, az to v Sony stahnou nekam 2:1, tak mozna zacnou u Nintenda uvazovat o slevach ;)

kdyz jsme u tech letadel, tak treba C-47 toho moc nesestrelila, ale vsechny je prezila...
Naposledy upravil Uživatel dne 25. 3. 2007 17:58, celkově upraveno 1
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 25. 3. 2007 17:55

jak velkej ma vizualni stranka vliv na hratelnost? muze hrani zprijemnit, ale bud je hra dobra, nebo je hra blba.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 25. 3. 2007 17:57

Čili kdyby GoW vyšel na enginu z roku 2000 tak by to byla taky taková pecka? To asi ne :wink:

Možná je to blbý příklad ale prostě Wii už je teď zastaralé
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 25. 3. 2007 17:58

HAck_SG píše:
Dnes už všetci vieme, že stratégia Microsoftu s XBOX 360 bola chybná. Z jednej strany ho valcuje inovatívne nintendo, z tej druhej najmnohoúčelovejšia konzola v hernej histórii menom PS3 od SONY. XBOX stojí presne v strede a okrem pár mainstreamových banalít neponúka nič viac. Hra na istotu. MS sa však zjavne nepoučil a ďalej pokračuje vo svojich prešlapoch. Po vzore "herného" PC, produkuje jednu verziu XBOX 360 za druhou, a hovorí tomu "sloboda výberu". Takže v priebehu tohto roka si budete môcť kúpiť XBOX bez HDD , s HDD, bez HDMI, s HDMI, bez HD DVD s HD DVD atd. atd. Zákazníci sa im poďakujú. Už nám to chýba len varianta s BR mechanikou. Vlastne, čo to kecám, ani to už neplatí.

Microsoft, ktorý spolu s Toshibou stojí za HD DVD formátom, odsúdeným na neúspech prehlásil: "Ak túto vojnu o budúci DVD fomát vyhraje Blue-ray .. poskytneme majiteľom XBOXov aj toto riešenie". Skvelé. Je dobre vedieť, že si tí chudáci, ktorý uverili MS formátu budú môcť kúpiť aj konkurečný výrobok.
Najvyšší čas naskočiť na rozbiehajúci sa vlak, ktorý ide správny smerom. PS3.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 25. 3. 2007 18:01

to asi ne, protoze mi pripada, ze UE3 je na ty hre to nejzajimavejsi.

Wii je zastaraly, to je mi teda novinka. ;)

dojed jsem a du delat zajimavejsi veci nez probirat stokrat probrany cancy. Treba lestit podlahu kartackem na zuby.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 25. 3. 2007 18:02

mr_wawra píše:Vykon nicim nenahradis?

nj, uz je to tak, zatimco Xbox 360 a PS3 si vyvojari teprve osahavaji a hry na ne zatim vyuzivaji jen cast jejich vykonu, u Wii se dotykaji jeho dna. Hry na X360 a PS3 budou vypadat za par let o poznani lepe, hry na Wii se za par let budou leda tak ukazovat v muzeu :D

A ta "uzasna Nintendo hratelnost" neni a nebude schopna pokryt ten propastny rozdil ve vykonu...imho je dost nesmysl tohle davat do prime souvislosti.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 25. 3. 2007 18:03

Máš výkonnou X360
máš výkonnou PS-3
a oproti nim - Wii...

Navíc se chystá PSP lite. A spekuluje se i o tom že by mohlo mít dotykový displej. Bum. A DS může být rázem kde ??? Navíc tyhle dva handheldy od sebe nedělí zas tak velká techno propast jako Wii a zbylé dvě velké konzole. Cenově - výkonově - jsou si podobné. Ale wii má jenom to ovládání... Nemá žádnou rezervu výkonu. Neumí ani přehrávat DVD... A je drahýý...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 3. 2007 18:04

PC píše:V Praze už nejspíš X360°nikde v Tescu v akci nejsou...


Sere mě že mi ta akce utekla - za čtyři litry bych si core koupil klidně znova (za ty prachy se to už vyplatí)...

Jen se bojím že to takhle může dopadnout stejně s PS-3 - koupím si ji za 17 000 a v Tescu pak bude za 8500. Nejhloupější je že ty konzole vykoupili spekulanti. Tesco prokázalo MS medvědí službu... Docela by mě zajímalo jestli o tom MS Czech ví. Nedivil bych se kdyby potom už Tescu nedodali ani jeden kousek. (Vesměs platilo že Wokna a konzole se NIKDY nezlevňují, pokud to nechce výrobce - tím myslím jak ixkrabky tak Sony... ) Podle mě byla ta akce (navíc blbě propagovaná) pěknej podraz na kterém vydělali opravdu jenom šmelináři... Fuj...

Nebo jste snad někdy viděli PS-2 v normálním obchodě třeba za 2000 ? Nebo PSP za 3000 ?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků