PS3 vs X360 vs Wii_zamceno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Ke které konzoli máte nejblíže?
Wii 38 %  33%  [ 38 ]
Xbox360 35 %  30%  [ 35 ]
Playstation3 42 %  36%  [ 42 ]
Celkem hlasů : 115

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 5. 2007 20:12

mr_wawra píše:
Dark_one píše:btw. hratelnost 2D a 3D hopsacek se neda vubec srovnavat...je to imho uplne jiny zanr vyuzivajici naprosto odlisne principy...

No ale dyk v základu je ta hratelnost stejná - nejaky to zrucny skakani pres plosinky a prekazky, potykani se s neprateli a mnohdy i peclivy zkoumani herniho sveta ;)-/quote]

ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, musim trvat na tom, ze 2D a 3D skakacky se hraji jinak. Samozrejme, u obou jde o skakani a vsechny ty veci kolem, jde ale o to, JAK se to hraje.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 3. 5. 2007 20:16

Proc si to myslis, v cem je teda ten hlavni rozdil? Mne to v tom zakladnim principu prijde podobny, ba stejny.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 3. 5. 2007 20:17

PC: tím, že napíšeš "Souhlas?" nebo "Pravda?" z toho univerzálně platné tvrzení neuděláš. Nejsi starý ani zkušený. Akční hry jsou doménou konzolí a ne PC.
A je to ten nejdivněji napsaný příspěvek. Některé věty vůbec nemají smysl.
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 3. 5. 2007 20:20

Ukaž mi prosím na konzolích FPS... Vyvíjenou primárně na konzole - ovšem v dávnověku... Akční hry - v podstatě máš částečně pravdu-ano-bojovky to byla doména konzolí a jsou to akční hry. Dobře upravím specifikaci. Tedy mínil jsem hlavně FPS a 3rd akce, nikoliv mlátičky. FPS na konzolích v minulosti moc nebylo... Proč by jinak byl takový humbuk s Blackem před dvěma lety ??? Dokonce ani ty slavné Gírsy nejsou klasická střílečka ale 3rd akce a klasická střílečka - rozuměj Resistance se hraje - strašně....
Naposledy upravil PC dne 3. 5. 2007 20:32, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 3. 5. 2007 20:23

Majklbig píše:
Lloyd.Irving píše:No je pravda že ta grafika už je tak trochu next-gen.. Ikdyž, proč se tomu pořád říká next-gen? No a pak samozřejmě Metroid Prime 3 bude graficka bomba, už na GC byl Metroid jednou z her, které měli nejlepší grafiku co jsem kdy viděl (pak to ještě byly Starfox Adventures, SM Sunshine nebo Resident Evil Remake, Zero, 4) Kupodivu vše na GC :)m/quote]
Ne že by ty hry nebyla graficky hezké (hlavně RE), ale asi si toho moc neviděl.... :)

>b]sidka[/b]: vysmíváš se PCmu a při tom se vyjadřuješ stejně jako on?....o/quote]


Myslím že jsem toho viděl celkem dost...
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 3. 5. 2007 20:23

PC: Cos to napsal? 3rd stealth akce že jsou doménou PC? Si děláš srandu?
Metal gear solid, Splinter Cell, Tenchu, vše konzolové.
A co je pro tebe herní dávnověk?
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 5. 2007 20:25

->PC: dobre, ale prilis dlouhe...setri radeji energii na Gears of War deathmatch (od 11ti, prijdes? :))
K tomu tvurci Final Fantasy - on nebude muset delat na PS3, uz davno odesel ze Square-Enixu a ma vlastni studio, ktere dela napr. Blue Dragon. Btw. myslim, ze "tvurce" Final Fantasy je trochu zavadejici oznaceni, FF, ktere zname my (FF VII a dal) byly predevsim praci obrovskeho tymu lidi a jak jsme mohli videt, jeho absence v radach tvurciho tymu FF serii nijak zvlast neublizila.

btw. Gloom - hra z herniho PRAVEKU, ktera nikdy nevysla na PC a presto bombasticky uspesny FPS :)Obrázek
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 3. 5. 2007 20:31

Alcil: tak treba Thief je v podstate PC serie, Splinter Cell je multi, stejne tak starsi dily MGS
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alcil 3. 5. 2007 20:33

Uživatel: Thief 3 byl myslím i pro Xbox dělaný. První dva díly jsou pouze pro PC, ale nejsou 3rd stealth akce, nýbrž 1st stealth akce :-) 3rd stealth akce prostě nejsou doménou PC, když jich je na konzolích víc :-)
Naposledy upravil Alcil dne 3. 5. 2007 20:34, celkově upraveno 1
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 5. 2007 20:33

Lloyd.Irving píše:
Majklbig píše:
Lloyd.Irving píše:No je pravda že ta grafika už je tak trochu next-gen.. Ikdyž, proč se tomu pořád říká next-gen? No a pak samozřejmě Metroid Prime 3 bude graficka bomba, už na GC byl Metroid jednou z her, které měli nejlepší grafiku co jsem kdy viděl (pak to ještě byly Starfox Adventures, SM Sunshine nebo Resident Evil Remake, Zero, 4) Kupodivu vše na GC :)m/quote]
Ne že by ty hry nebyla graficky hezké (hlavně RE), ale asi si toho moc neviděl.... :)

>b]sidka[/b]: vysmíváš se PCmu a při tom se vyjadřuješ stejně jako on?....o/quote]

Myslím že jsem toho viděl celkem dost..../quote]

Ok neříkám, že ty hry co si napsal nevypadají skvěle, ale IMHO na minulé generaci byly i lépe vypadající hry ...
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 3. 5. 2007 20:34

Alcil: nojo, 3rd jsem prehledl (ale kdo potrebuje 3rd?)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alcil 3. 5. 2007 20:34

Majklig: lépe vypadající než Resident evil 4?
Uživatel: PC ho potřebuje :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 5. 2007 20:36

->Uzivatel: nevim, jestli je uplne koser napsat, ze starsi dily MGS byly multi (jako vysly i na PC, ale byla to tragedie, navic vysly s obrovskym spozdenim a vubec bylo videt, ze byly primarne pro konzole - podle tve terminologie v podstate konzolove serie :))
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 5. 2007 20:38

Alcil: čekal sem, že na to někdo zareaguje :)
ano RE4 je jednou z nejlépe vypadajících her, to beru, ale mě osobně se ještě o něco více líbí graficky God of war, ačkoliv je jasné, že je těžké ty dvě hry porovnat, protože každá exceluje v něčem jiném
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 5. 2007 20:40

Alcil píše:Majklig: lépe vypadající než Resident evil 4?
/quote]

Doom 3 za vsechny...a doufam, ze zase nepribehne Paar a nezacne do me kerovat, jak je RE 4 hezci svym designem :)
Nic tak graficky dokonaleho, jako kdyz se po mistnosti i monstrech v realnem case rozlevy prouzky svetla z lucernicky na strope, kterou jsem rozkyval, jsem na last-gen nevidel. A nebyt Unreal 3 enginu, tak ani na next-gen :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků