PS3 vs X360 vs Wii_zamceno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Ke které konzoli máte nejblíže?
Wii 38 %  33%  [ 38 ]
Xbox360 35 %  30%  [ 35 ]
Playstation3 42 %  36%  [ 42 ]
Celkem hlasů : 115

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 5. 2007 18:48

Lloyd.Irving píše:No je pravda že ta grafika už je tak trochu next-gen.. Ikdyž, proč se tomu pořád říká next-gen? No a pak samozřejmě Metroid Prime 3 bude graficka bomba, už na GC byl Metroid jednou z her, které měli nejlepší grafiku co jsem kdy viděl (pak to ještě byly Starfox Adventures, SM Sunshine nebo Resident Evil Remake, Zero, 4) Kupodivu vše na GC :)m/quote]

Ne že by ty hry nebyla graficky hezké (hlavně RE), ale asi si toho moc neviděl.... :)

sidka: vysmíváš se PCmu a při tom se vyjadřuješ stejně jako on?....
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 3. 5. 2007 18:49

Majklbig píše:
sidka: vysmíváš se PCmu a při tom se vyjadřuješ stejně jako on?....o/quote]


Tomu se říká vrána k vráně :mrgreen:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 3. 5. 2007 18:49

Von ji ale má doma ! Aspoň to tu tvrdil před pár dny.... Dokonce psal že fandí Xboxu ale PS-3 mu nevadí a teď je pro dementy... Hehe.

Já jsem někde psal že Wii je pro dementy ? Že o tom newiim...

On se nevyjadřuje jako já - koukněte se na ty šílený pravopisný chyby... LOL....

Není špatné být proti něčemu, to si pamatujte, ovšem pozor - pokud už proti něčemu jste musíte si za tím stát a nedat soupeři šanci aby vám to vyvrátil. Ještě bych rád řekl - Já nejsem Joe...
Naposledy upravil PC dne 3. 5. 2007 18:52, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 5. 2007 18:51

PC píše:Von ji ale má doma ! Aspoň to tu tvrdil před pár dny.... Dokonce psal že fandí Xboxu ale PS-3 mu nevadí a teď je pro dementy... Hehe.
./quote]


ano PC stejne nepochopitelne prispevky jako pises ty...
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 5. 2007 19:13

sidka píše:LOL nechte PC ma trapne jmeno a vyziva PS3 tak to je opravdu OMG :D.Tobe se musim smat doufam ze dostanes infarkt lamo a chcipnes protoze mas vysokej tlak.No a ted k tomu co chci rict proste PS3 je pro dementy co vedej ze koupili kus srotu a tak to obhajuji at nemaj trapas a Wii je pro mazaky co si chceji hrat jen proste ***** s kamosy a Xbox 360 je pro fajnsmekry co maji radi parby atd.Navic ta cerna rakev PS3 je opravdu macek a rozhodne bych se s ni nevitahoval pred xbox 360 nebo wii jsou proste hezci jinak me je u ***** jestli ma PS3 lepsi grafiku hlavne ze na mojim PC si zahraju crysis a ten strci do kapsi i xbox 360 jinak mam doma PS3 a nechlubym se tim protoze se mi akorat smejou ze je to kus srotu takze to rikam jen abyste vedeli ze nejsem zaujatej.Ale Xbox 360 a wii se chlubym :D.

Myslim, ze jsi prave dost jasne ukazal, co presne jsi zac.

->moderatori: jen, kdyby vas zajimal muj humble opinion, tak TOHLE je prispevek, ktery by si zalouzil smazat. Je nesmyslne vulgarni a posouva uroven celeho fora smerem dolu.

PS: pokud cely svuj prispevek sidka myslel jako vtip, tak se omlouvam...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 3. 5. 2007 19:15

Dark_one píše:PS: pokud cely svuj prispevek sidka myslel jako vtip, tak se omlouvam...

Mně smazali i vtipnější příspěvky :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 5. 2007 19:29

nic se mazat asi nebude moderatori hrajou Wii.. :)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 3. 5. 2007 19:37

Dark_one píše:
Paar píše:mozna to bude vyznivat upjate, ale opravdu to JE hezci nez SMS.

nejsem si jisty, ze to je dobry priklad, me SMG nepripada jako graficky zajimava hra ani po strance stylu (nekteri hrdinove by mezi zustat 2D :)) a uz vubec ne po strance technologie...jako dukaz, ze Wii zvlada narocnejsi grafiku u me tenhle argument rozhodne neobstal


od tebe me to vubec neprekvapuje, uz kdyz jsi grafiku SMG prirovnal k SM64, udelal sis tim u me urcity obrazek o tvem vkusu.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 3. 5. 2007 19:41

Dark_one píše:->moderatori: jen, kdyby vas zajimal muj humble opinion, tak TOHLE je prispevek, ktery by si zalouzil smazat. Je nesmyslne vulgarni a posouva uroven celeho fora smerem dolu.

Mas pravdu - uz jsem mu to odstranil, protoze tohle snad nikdo ani jako legraci brat nemuze. Bohuzel jsem na to prisel az ted.
A omlouvam se za to moje extempore - uz jsem trochu prehodnotil svuj pohled na vec :oops:
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 5. 2007 19:50

->Paar: muj vztah k postavicce Mario byl az do jisteho okamziku vice nez kladny. Jeho prechod do 3D jsem ale nerozdychal.

Jinymi slovy:
ANO
Obrázek
NE!!! (ugh)
Obrázek
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 3. 5. 2007 19:54

Muzu se zeptat proc "Ano" a proc "Ne"? Hratelnostne mi prijdou 2D i 3D podobne.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 5. 2007 19:56

to je jasne Dark ma rad cernobile hry... 8)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 5. 2007 20:02

nevim...mozna s tim ma co delat fakt, ze mezi hranim posledniho 2D Maria a prvniho 3D Maria u me ubehlo asi 6 let (10 - 16 let :)), mezi tim jsem prosel obdobim zaryteho PCckare, behem ktereho jsem pravdepodobne ziskal k cemukoliv i castecne infantilnimu neprekonatelny odpor...co se da delat? :)

btw. hratelnost 2D a 3D hopsacek se neda vubec srovnavat...je to imho uplne jiny zanr vyuzivajici naprosto odlisne principy...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 3. 5. 2007 20:06

Dark_one píše:btw. hratelnost 2D a 3D hopsacek se neda vubec srovnavat...je to imho uplne jiny zanr vyuzivajici naprosto odlisne principy...

No ale dyk v základu je ta hratelnost stejná - nejaky to zrucny skakani pres plosinky a prekazky, potykani se s neprateli a mnohdy i peclivy zkoumani herniho sveta ;)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 3. 5. 2007 20:08

Pánové (dámy se asi kamsi ztratily, nevadí) tak naposled. Je to trapné ale nebudu to opakovat, už mě to opravdu nebaví.

Tohle je téma Xbox 360 vs. PS-3 vs. Wii - takže flejmovat se tu může, že jo...

Jsem starej a mám pomálu pocit že všechno už se dobrý už jsem hrál a taková hra jakou bych chtěl není. No, sice je to přehnané a pár her se mi líbí ale jinak je to to samé. Pravda, třeba Deus ex jsem nehrál... Ani Fallouta... Takže...

Nikdy ve svých šestadvaceti letech (už se to pomalu chýlí k té sedmičce) jsem neměl konzoli. Buď jsme na ně neměli, a taky proto že na nich nebyly, nejsou a v nejbližší době asi nebudou bojové simulátory. Ovšem ano já mám rád FPS a 3rd stealth akce, ty byly dosud doménou PC - konzole na to byly slabé. Pravda ?

Nové konzole - tedy dnešní generace - prosím dbejte na to že tím míním-xbox 360° a PS-3 jsou výkonem někde úplně jinde... Ale úplně... Oproti PC disponují dvěma výhodami - jsou stále plně kompatibilní (tedy každá je jako druhá) a mají v sobě pokročilejší technologie za budgetovou cenu. (Což platí o obou, o PS-3 však nyní trochu víc.) Konečně také nabízejí multiplayer a to prosím bez hnusných lagů (aspoň co jsem zkoušel).

Poprvé mohu přijít ke stroji vložit do něj disk a ono to funguje hned - teď - ano to je to co mi schází na PC ! "Instantní hraní" ! Je to zázrak skoro jako granko.

Vývojáři jsou stále tlačeni k tomu aby hry na konzole měli jakous takous kvalitu, a jsou z nich schopni vypresovat výkon do poslední špetky - ale přiznejme si že to platí hlavně o PS-2, MS svůj starý Xbox 1 pohřbil záhy. Udělal asi dobře. To že přesně tohle neuměla udělat i Sony s PS-2 je podle mého názoru jeden z nedobrých kroků. God of War 2 by PS-3 potřebovala jako sůl.

Wii mi nic neříká, je to - jak to vypadá je to konzole hlavně na minihry, leckdy minihry pospojované do jakéhos takéhos příběhu. To že mi vadí stálé omílání "nintendovin" je snad pochopitelné. I z tohoto důvodu mám raději PS i Xbox že nemají žádného hlavního maskota jako Nintendo. Je to ovšem i tím že to nejsou JENOM herní firmy. Souhlas ? Mají své vlajkové tituly ale...

Zpočátku jsem fandil - z těch samých důvodů jako vy - tedy hlavně - a to prosím nepopírejte ceny Xboxu 360. Až do té doby co jsem si ho pořídil a zklamal mne - ano byla to core verze a ta prostě byla nepoužitelná. Také přístup (0% podpora ze strany výrobce stylem - koupil jste to v zahraničí tak to reklamujte tam, kdyžtak budete opravu muset u nás zaplatit-což dnes neplatí.) Podrápané DVD mne také nepotěšilo a Oblivion bez HDD se nedal prostě hrát... Předražená paměťovka mne nelákala...

Ken Kutaragi chtěl PS-3 a dostal ji. Šéf Volkswagenu chtěl Buggati Veyrona a taky ho dostal. Megakonzole vs. Megaauto. Kutaragi si prosadil BR mechaniku. Má ji. BR se uchytil na trhu - jeho vize byla tedy asi správná. Kutaragi se ale tak soustředil na to aby měl PS-3 takovou jakou ji chtěl - a co se nestalo ? Uniklo mu to že MS mu vyfoukl spoustu titulů... Kvůli jeho velikášství. Jenže to nesnižuje nijak samotnou konzoli (rozumějte HW)ta je prostě skvělá ! Je to top produkt ze kterého by si MS měl vzít příklad. Vždyť Xbox 360 je bohužel poruchový a to dost... I na xbox foru psali - ještě jednou a už ho nechci ani vidět.

Ostatně přečtěte si jak recenzi na technetu tak recenzi ve stereu a videu (třebas v knihovně, nemusíte to hned kupovat) oba články se shodují že PS-3 je špička. Tichá, dobře vybavená, sice má taky mouchy - neumí prý MPEG 4 (což mě osobně nevadí, protože mám doma jenom legální DVD ale kvalitou zpracování nad MS boduje-třeba má BT ovládač BR který je prý zcela srovnatelný s běžným ovladačem k normálnímu přehrávači - což mohu potvrdit, je super a stojí míň než pouhé IR ovládání na XB... Bohužel MS neumí ani skoro dva roky udělat bezchybnou konzoli - stačí se podívat na ohlasy na Elite... To je už neomluvitelné.

MS je díky budgetovosti výroby (rozuměj - je to sice možná skoro tak silný jako PS-3 ale kdo ví co v tom je... a jak to tam je...) levnější jenže taky poruchovější... Jasně, Bill nezaspal ve hrách ale... Kromě Gears of Wars není žádná Killer hra kvůli které by stálo Xbox mít... Piňata je hezká ale Killer titul to není, Zombíci jsou trochu nedomyšlení... Jestli je pravda to co se špitá o GT IV (Nevejde se na DVD a nelze počítat u všech konzolí s HDD není asi fér...)Tohle se MS nepovedlo. Ptáte se a co Elite ??? No, nějak nechápu proč tam to HDMI není od začátku a větší disk taky - aspoň 40GB tam mohli dát, ne ???

Samozřejmě můžete oponovat vyjádřním onoho vývojáře Final Fantasy - ovšem jak si to vyložit ? PS-3 je na vývoj složitá. Nejsem vývojář možná je. Nemám rád Kena Kutaragiho. Což se dá vyložit opět dvojsmyslně - nemám rád Kutaragiho protože udělal PS-3 složitou nebo ho prostě nemá rád ? Ostatně, čtenářům může být jedno jestli ho má rád nebo ne-oni chtějí FF XIII !

Blue Dragon má mizernou reklamu - asi je MS realista. Japonci si nikdy nekoupí americkou konzoli. Mají Sony,měli Segu, samozřejmě i Nintendo... Penetrace trhu v Japonsku Xboxem je nemožná... Není japonský.

Wii je dobré ale nebude na něj nic dělat... Super. Je to pěkný ale nebaví mě to. Nevím jak vy ale jestli to ten chlapík řekl tak jak nám to na doupátku vyložili tak z něj mám nedobrý pocit - na PS-3 dělat nechce (jen on sám ví proč )ovšem bude muset protože FF XIII je trhák a peníze *****í, o Wii si asi myslí něco podobného jako já a Xbox má sice rád ale má smůlu...

Vývoj na trhu s konzolemi je složitý - nevěřím že Wii bude stále tak úspěšné, xbox bude king a PS-3 černý vzadu. Na to je první konzole moc slabá, druhá poruchová a managment moc seběvědomá a třetí dobrá.... Ovšem mohu se taky mýlit. Jsem jen člověk... Pokud se tak stane - zůstane mi jeden docela slušný BR přehrávač, jedna ne tak zcela ideální konzole a rozhodnutí že příště zůstanu tam kde jsem byl po celý život - na PC... Protože toho BoB a Silent Huntera IV mi na konzole beztak nikdo nepředělá.

Jo a k tomu Máriovi... Pánové, já si pamatuju reklamy na OK3 via RTL kde dva kluci pařili na starým dobrým Gameboyi Tetris po LAN ! Popravdě - kdyby nebylo Wii tak obskurní ale i výkonem srovnatelné s konkurencí a ne tam miniherní (tzn. ovládání bylo trochu koncipované jako šestioska - senzory tam jsou ale nehrají nutně prim asi bych měl k této značce jiný vztah, ale bohužel Wii je orientované tak jak je a mně nevyhovuje. Naopak DS má u mě plus za Nintendo dogs...) DS je pro mě Dog Shock ! Haf, haf, ňu, ňu, ňu, pojď Kokinko pro míček, pojď, no tak ! Zatracená potvoro... Hm, může mi někdo vysvětlit proč se nepřevedlo na Wii tohle a nechystá se dvojka ??? )

Howk !
Naposledy upravil PC dne 3. 5. 2007 20:21, celkově upraveno 2
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků