PS3 vs X360 vs Wii_zamceno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Ke které konzoli máte nejblíže?
Wii 38 %  33%  [ 38 ]
Xbox360 35 %  30%  [ 35 ]
Playstation3 42 %  36%  [ 42 ]
Celkem hlasů : 115

Odeslat příspěvekod AlienX 26. 5. 2007 12:24

kedy zahlasujem ani sam neviem
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 5. 2007 12:46

5 nejlepších ovladačů pro konzole http://crave.cnet.co.uk/gamesgear/0,390 ... 8-1,00.htm
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlienX 26. 5. 2007 12:48

prekvapive, i ked ano - ten ovladac je skvely
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 5. 2007 12:57

NA který ted narážíš??X360??I doupě ho označilo za nejlepší gamepad současnosti...čekám až příjde dark a napíše: KDe je ten váš slavný Wiiremote?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Coft 26. 5. 2007 13:18

Jo jak znám darka tak to udělá. Jinak se divím proč tam není wiimote a nebo GC controler
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Dark_one 26. 5. 2007 18:46

Peter S. Kenedy píše:NA který ted narážíš??X360??I doupě ho označilo za nejlepší gamepad současnosti...čekám až příjde dark a napíše: KDe je ten váš slavný Wiiremote?
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod AlienX 26. 5. 2007 19:05

Peter S. Kenedy píše:NA který ted narážíš??X360??I doupě ho označilo za nejlepší gamepad současnosti...čekám až příjde dark a napíše: KDe je ten váš slavný Wiiremote?
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Coft 26. 5. 2007 19:58

Dark_one píše:Eh...KDE je ten vas slavny Wiiremote? :D

No jo Dark sem dal originální otázku. Prosím, řekni mi jak by si popsalten ovladač k x360?? a navíc jak bys ho charakterizoval. Jsem zvědav protože to může ovlivnit některé majitele Wii a navíc jak bys vůbec celou tuhle konzoli popsal,
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod srato 26. 5. 2007 20:08

Coft píše:
Dark_one píše:Eh...KDE je ten vas slavny Wiiremote? :D

No jo Dark sem dal originální otázku. Prosím, řekni mi jak by si popsalten ovladač k x360?? a navíc jak bys ho charakterizoval. Jsem zvědav protože to může ovlivnit některé majitele Wii a navíc jak bys vůbec celou tuhle konzoli popsal,k/quote]
ze by ho treba popsal takhle?
Dark_one píše:Jinak musim uznat, ze ovladac Xboxu 360 je super. V ruce sedi krasne, na vsechna tlacitka dosahnu bez problemu, analogy maji spravnou tuhost. Jeste ten DEBILNI D-pad kdyby odstranili a dali misto nej ten z Dualshocku, byl by na svete dokonaly ovladac.

jen tipuju :D
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Coft 26. 5. 2007 20:14

Já myslel jako kompletně i s konzolí jak to on vidí
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Dark_one 27. 5. 2007 02:06

Coft píše:Já myslel jako kompletně i s konzolí jak to on vidíi/quote]

To tak uplne nechapu. Jak i s konzoli? Ovladac Xboxu 360 je skvely nezavisle na konzoli.

Nebo se ptas na cely Xbox 360? O tom jsem psal uz mockrat, design se mi moc nelibi, barvy ano. Externi zdroj je sileny mamut, mechanika je pri hrani priserne hlucna. Jinak bez vytek, po hardwarove strance rozhodne velky krok ke skutecne konzoli od lehce upraveneho PC (puvodni Xbox). Nejvetsi HW chyba je absence HDD u Core verze.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 5. 2007 19:50

Darku a kterou hru ovládáš místo analogu na Dpadu??Já teda vše ovládám analogovou páčkou..nikdy jsem Dpad nepoužil na X360 takže mi je to jedno
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 27. 5. 2007 20:21

D pad výhradně na bojovky....
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 5. 2007 20:22

Aha já zapoměl že Dark je vyloženy na bojovky..to já zas ne a proto je mi to jedno :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sidka 27. 5. 2007 20:44

chci se vratit k tematu hratelnost.Kdo hral GoW na xbox 360 tak vi ze ta hratelnost je neuveritelna proste me t ovtahlo a nepustilo.A ted ruku na srdce kdyby GoW nemelo UE3 engine myslite ze by to byl takovej filomovej zazitek.Osobne s imysli ze kdyby jel god of war 2 bylo na UE3 enginu dostalo by 10 z 10.proto kdo tvrdi ze o grafiku vuuuubec nejde je magor.Je i neni dulezita napriklad dead rising skvela zabava dal bych ji aspon 9.2 z 10.pritom to nema na GoW nebo Lost Planet.dovedu si to predstavit i na Wii.
sidka
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka