PS3 vs X360 vs Wii_zamceno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Ke které konzoli máte nejblíže?
Wii 38 %  33%  [ 38 ]
Xbox360 35 %  30%  [ 35 ]
Playstation3 42 %  36%  [ 42 ]
Celkem hlasů : 115

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 5. 2007 17:16

sega.maniac: jj, stará informace :)
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 5. 2007 17:17

jasny tak to sem prehlid... jen si vzpominam ze kdysy PS3 mela plno "only" titulu... 8)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 5. 2007 17:22

sega.maniac: neboj to ještě přijde...
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 3. 5. 2007 17:50

Hádejte o čem je šestistránkové téma v docela prestižnímmagazinu T-3 ? Ano, samozřejmě o PS-3 a to i ve společnosti velmi spoře oděných modelek. V snad nejvíce prestižním evropském magazinu o Hi-fi technice Stereo a Video je porovnání PS-3 a Xboxu 360° jakožto přehrávačů. Wii tam porovnáváno není. Je mi líto.

PSK-přesně ! Bingo ! Pochopil B) Není důležité zda máš na PS-3 teď co hrát. Důležité je ji mít ! Hrát na ni bude co vždycky. Ale až ji bude mít každej (jako má každej xbox a to vaše tamto) a bude stát deset litrů tak už to nebude tak cool !

PSK upřímě gratuluji - konečně někdo pochopil o co mi jde !

Je mi fuk jestli jsou na PS-3 hry. PS-3 je COOL ! PS-3 je hi-tech ! PS-3 je ikona ! PS-3 je drahá !!! BMW je drahé a vo vo vo tom to je!Já si ji nekoupil abych měl na ni hry - teď hned. Koupil jsem si ji abych ji měl ! Proč bych ji jinak musel JUST mít 23.3.2007 v 12:00 ???? No abych mohl všude psát - lidi - mám ji - huráá !

Ok, jdu makat, enjoy !

PS-3 je na tom ve světě konzolí podobně jako ty snobská a nepotřebná auta ve kterýh se producirujou miliardáři v Canonballu 3000. K čemu je Veyron za 30 000 000Kč ? No k ničemu, na machrování... K čemu je Ferrari ? K ničemu - na machrování...

K čemu je PS-3 ? No, skoro taky k ničemu...
Naposledy upravil PC dne 3. 5. 2007 18:40, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 5. 2007 17:58

Paar píše:mozna to bude vyznivat upjate, ale opravdu to JE hezci nez SMS.

nejsem si jisty, ze to je dobry priklad, me SMG nepripada jako graficky zajimava hra ani po strance stylu (nekteri hrdinove by mezi zustat 2D :)) a uz vubec ne po strance technologie...jako dukaz, ze Wii zvlada narocnejsi grafiku u me tenhle argument rozhodne neobstal
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PC 3. 5. 2007 18:40

Ve Stereu a Videu nazvali Wii obskurním ;)
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod davee 3. 5. 2007 18:46

Jiste, casopisy jako T3 ci Stereo Video jsou pro kazdeho hrace modla :-) Mimochodem, co Zena a zivot - mlci nebo se taky nejak k dane problematice vyjadrila?
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 3. 5. 2007 18:49

Mě se Mario Galaxy hodně líbí a minimálně 2x předčí Sunshine, samozřejmě Gears to není ale má to něco do sebe.

EDIT- Nevíte jestli někdy v brzké době slevní PS3 na cenu Xboxu 360?
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Smoke 3. 5. 2007 18:59

Hlavně kvůli toho jsem si koupil Wii, ale když mi ho dvakrát odložili :(
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 3. 5. 2007 19:01

No je pravda že ta grafika už je tak trochu next-gen.. Ikdyž, proč se tomu pořád říká next-gen? No a pak samozřejmě Metroid Prime 3 bude graficka bomba, už na GC byl Metroid jednou z her, které měli nejlepší grafiku co jsem kdy viděl (pak to ještě byly Starfox Adventures, SM Sunshine nebo Resident Evil Remake, Zero, 4) Kupodivu vše na GC :)
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 5. 2007 19:04

PC: ty uz ses snad docista pomatl! :shock: stim svym poslednim prispevkem to myslis vazne ??

Jinak na netu jsou uz prvni dojmy hracu z Next-gen Spidermana a pry to vazne bere dech..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Alcil 3. 5. 2007 19:09

sega.maniac píše:PC: ty uz ses snad docista pomatl! :shock: stim svym poslednim prispevkem to myslis vazne ??

Jinak na netu jsou uz prvni dojmy hracu z Next-gen Spidermana a pry to vazne bere dech..

To já jsem hlavně zvědavý na Wii verzi...další výborné využití wiimotu?
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod sidka 3. 5. 2007 19:14

Tak tyhle vyblitky tu opravdu nemaji co delat. -davee
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 3. 5. 2007 19:39

Hlavně že tu černou hnusnou rakev,ten šrot máš doma jak ses tu nedávno chlubil. Takže paradoxně nadáváš sám sobě. Což je opravdu dementní. No ale když ti to udělá radost že se nevitahuješ před kámošy..... Lamko ! Tvoje čeština je na pětku s hvězdičkou !

Sorry ale já nemoh !
Naposledy upravil PC dne 3. 5. 2007 19:47, celkově upraveno 1
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 5. 2007 19:47

sidka píše:... doufam ze dostanes infarkt lamo a chcipnes protoze mas vysokej tlak.No a ted k tomu co chci rict proste PS3 je pro dementy...

no taky zajimavej nazor...
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka