Málo známé a zapomenuté hry

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 6. 1. 2007 17:00

jo, to je ona.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majklbig 7. 1. 2007 11:42

Tak tady dávám další hry, které už zapadly, ne že by byly vyloženě neznámé, ale vyšly většinou při launchi, a tak byly pozdějšími hity převálcované:
Headhunter: odpověď na MGS od Segy, grafika je na dnešní dobu už slabá, ale ta hra má něco do sebe
Extermination: tak trochu něco jako The Thing, jedna z vůbec prvních PS2 her, dělali na ni i tvůrci RE
Shadow of memories: adventura od Konami, někde chválena, jinde kritizována, pokud někdo hrál, může napsat jestli by to doporučil
Frequency, Amplitude: výborné hudební hry, po prvotní nedůvěře, že by mě něco takového mohlo bavit, sem se nakonec skvěle bavil
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 7. 1. 2007 19:33

hodně dobrá je taky Power Stone od Capcomu. Vyšlo to na automaty a Dreamcast. Má to pěknou kreslenou grafiku a je to ve dvou super chaos (ve dvojce jde hrát ve čtyřech!). Máte arénu ve které pobíháte a likvidujete jeden druhého ať už holýma rukama nebo po sobě hážete a kopete různé bedny, židle, stoly apod. a k tomu se tam ještě objevují bonusy typu raketomet, pistol, samopal, bomba, meč, kladivo atd. Za chodu je to chaost jak blázen, protože jde i vyšplhat na sloupy a řezat se tak u stropu. :)
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 7. 1. 2007 19:36

To zni celkem zajimave!
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 7. 1. 2007 20:39

Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Arašíd 7. 1. 2007 20:57

Za sebe bych doporucil paradni taktickou hru na PS2 Ring of Red, tak zabavne a dynamicke souboje se u tohoto druhu casto nevidi. Grafika je docela uchazejici, kdyz cek vezme v potaz, ze se jedna o nizkorozpoctovku. Pribehove mi pripada lepsi nez treba FF Tactics.

Dokonce se nad ni sveho casu rozplyval jisty slovensky herni guru, bydlistem na playstation3.cz :)

recenze BW - http://bonusweb.idnes.cz/konzole/ps2/ps ... 40221.html
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 7. 1. 2007 21:05

Kdyz uz jsme vytahli strategie, tak na PS2 je megaprehlizena hra Fron Mission 4. Absolutne nejstrategictejsi strategie, co znam 8)

Potom na GC hra Fire Emblem: Path of Radiance, velice povedena a velice prehlizena strategie. Asi nejlepsi hra, co jsem na GC hral.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Majklbig 7. 1. 2007 21:19

Eso Rimmer: tak o té hře sem kdysi četl a připadalo mi, že by to mohlo být dobré, ale teď už to půjde asi těžko sehnat

Arašíd: to zní zajímavě, mě strategie (aspoň všechny na PC co sem zkoušel) nikdy nechytly, takže to by možná stálo za pokus

Dark_one: jenže ten FM4 nevyšel v Palu
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 7. 1. 2007 23:44

Majklbig:
originálku asi leda z ebay. Jinak DC+iso to jistí. Jestli to jede v chankastu nevím, protože mě to stačí na DC. :)
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 1. 2007 13:58

Front mission 4 bych si nechal líbit...já si musím vystačit s front mission 3 :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 1. 2007 16:59

Arašíd: já ji mám, a nepřijde mi to jako nějaký zázrak a to mám SRPG rád, ale tohle mě prostě nebavilo.

PSK+Dark: Těžce ale přeci jsem sehnal FM3- fakt super věc (hlavně možnost po dohrání si to dát znovu ale s poněkud jinou příběhovou linií), ale než FFT to lepší není- holt je to král a s tím se něco dělá jen těžko. Moc se těším na port na PSP.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 1. 2007 17:00

On bude port FM na PSP??Co já vím tak ted se chystá FM na NDS
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 1. 2007 17:17

eee, tady došlo k informačnímu šumu- myslel jsem FFT
sry
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Arašíd 8. 1. 2007 18:09

Majklbig píše:Arašíd: to zní zajímavě, mě strategie (aspoň všechny na PC co sem zkoušel) nikdy nechytly, takže to by možná stálo za pokus.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 8. 1. 2007 18:57

btw na PSP má vyjít nebo už vyšla Power Stone Collection. Jestli je to stejně dobré jako originál na DC, tak to určitě vyzkoušejte, pokud PSP máte.
Eso Rimmer
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka