Málo známé a zapomenuté hry

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kirby64 23. 1. 2009 12:29

ja mám tiež jet force gemini na n64 a tiež som ju kúpil hned ked vyšla bolo to tesne ppred vianocmi ale neviem už ktoý rok za nekresťanských ešte vtedy 70 DM bola to super hra hral som to aj dvojhru kde druhý hral za toho robota čo okolo teba lietal a hrozne ma bavila až do momentu ked mi povedali že posledný diel do lodi dostanim až ked zachránim všetkých tých gremlinov v hre tak som sa nakoniec k tomu odhodlal ale dosť dlho mi to trvalo škoda že to bolo povinné
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 1. 2009 12:42

Vim ze tady resite spis konzolovky, vcera se mi podarilo sehnat Lands of Lore2 original. Coz tedy je celkem zapomenuta hra, to hlavne z duvodu ze vysla presne s 3Dfx boomem a jak na tu sfinu temer nesla predelat do akcelerovane grafiky. Tudis se stala velmi rychle zastaralou.

Mam to spise do sbirky, trochu sbiram starsi RPG hry.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod kirby64 23. 1. 2009 13:46

no ono ked si v konzolovej časti fóra tak sa nečuduj :-)
kirby64
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 1. 2009 14:38

njn, tohle melo spis byt v "hraci sobe"... Mit zapomenute hry v kazdem kasliku je takove dost matouci.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod dr.miša 24. 1. 2009 10:44

kirby64 píše:ja mám tiež jet force gemini na n64 a tiež som ju kúpil hned ked vyšla bolo to tesne ppred vianocmi ale neviem už ktoý rok za nekresťanských ešte vtedy 70 DM bola to super hra hral som to aj dvojhru kde druhý hral za toho robota čo okolo teba lietal a hrozne ma bavila až do momentu ked mi povedali že posledný diel do lodi dostanim až ked zachránim všetkých tých gremlinov v hre tak som sa nakoniec k tomu odhodlal ale dosť dlho mi to trvalo škoda že to bolo povinné

Obrázek

hustě hustě kirby64 drtil jsi taky ty největší pekla, už jsem ani nedoufal, že se tady taky v dobách N64 pořádně hrálo :-) a taky koukám, že jsi nakupoval předevšim hry z Německa, ale čtu, že jsi ze Slovenska, tos měl trochu z ruky, ne?
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod kirby64 24. 1. 2009 18:54

mal som a ešte mám dáke kontakty v nemecku a potom som ešte dosť často chodil do viedne to mám dake 3,5 hodinky autom tam je to skoro to isté lebo tu na sr porpípade ešte za čias ČSFR nebolo o konzolách moc počuť až kým neprišlo psx a trochu to konzolové hrnie skomerčnelo
kirby64
Rampage

Odeslat příspěvekod Lepus 24. 1. 2009 23:49

ma tady někdo expy z hrou Genma Onimusha ?? nikdy sem o tom neslyšel ale viděl jsem ji v bazaru cena 500 a co jsem se dival na videa tak to vypada dobře
trolling is a art
Lepus
Rampage

Odeslat příspěvekod Majklbig 25. 1. 2009 09:56

Lepus: je to vlastně předělávka Onimushy s PS2 s pár nepodstatnýma novinkama. Na PS2 sem hrál a bavilo mě to. Je to styl jako Resident evil z PSX (2D pozadí, 3D postavy), řešíš puzzle a bojuješ s nepřáteli. Graficky velmi pěkné, taková fajn oddychovka.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 1. 2009 10:00

Majklbig píše:Dnes přibyla další raritka: Dr Muto. U nás prakticky nesehnatelná plošinovka, kterou se u nás ani po vydání neprodávala. A při tom není vůbec špatná, spíše naopak, poslední dobou kupuju hlavně takovéto hry.
Obrázek
Obrázek

Jsi mi připoměl hru (stejný výrobce), která původně arkádovka, vyšla v r.1995 na PSX o něco později (r.97) na N64 :arrow: War Gods, naprosto zapomenutá 3D bojovka.

Když byla aktualní tak jsem ji drtil na N64 a zapadla celkem po právu :D

EDIT: na N64 byla celkem "špatná" skoro se děsim si ji představit na PSX - v Japanu vůbec nevyšla!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Tuuurek 27. 1. 2009 12:22

Dr Muto vyšel tuším i na GC, ale jenom v USA... :hm
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod Majklbig 27. 1. 2009 15:33

Tuuurek: Dr Muto vyšel i na Gamecube i na Xbox a obojí i v Evropě. Akorát sehnat dnes kteroukoliv verzi i na Ebay není snadné
Právě hraju:
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod papucek 27. 1. 2009 15:45

Majklbig-ty budes asi velky gurman ;-) Myslim,ze mam docela prehled,co se tyce her na playstationy ale treba o tom Dr.Muto,slysim ted poprve.
Ted parim:
papucek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 27. 1. 2009 16:06

Majklbig: gurmán ani ne, spíš mě lákají takové méně známé, ale přesto výborné hry. GTAčko nebo Ratchet & Clank zná každy, na netu jsou tuny obrázků, videí a českých recenzí, ale když člověk vsune disk s hrou o které téměř nic neví,, jen to, že by to mělo být velmi zajímavé, tak je to monhem lepší pocit.Nedávno tu dával AlienX skvělou stránku se seznamem takovýchto her: http://www.racketboy.com/retro/sony/ps2 ... games.html

Malý článek na to téma, jsem k tomu už psal vloni na blogu: http://majklonline.blogspot.com/2008/06 ... nanho.html
Právě hraju:
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod papucek 27. 1. 2009 16:12

Majklbig-jo,na tvojem blogu uz jsem byl,pekny :-) Zvlast tvoje cestovatelske pribehy,nemaji chybu :D aneb putovani do Monte Negra,sorry za ot ;-)
Ted parim:
papucek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 27. 1. 2009 16:24

papucek:diky, ale poslednich par mesicu jsem ho pekne zanedbal, budu muset oprášit klávesnici :)
Právě hraju:
Majklbig
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka