Málo známé a zapomenuté hry

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 1. 2007 14:36

nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 5. 1. 2007 15:27

AlienX: no jo, ale to je na PC, tady sme v konzolové sekci :wink:
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cobrax 5. 1. 2007 15:55

Skvela dnes uz skoro neznama klasika je Herzog Zwei na Mega Drive, dost mozna prvni RTS v tomhle stylu vubec. Kdysi jsem dokonce sehnal originalku, uplnou nahodou...

Summoner jsem hral na Gamecubu, je to Goddess Reborn, zrejme predelavka dvojky - skvela hra, s Darkem nesouhlasim :-)
Wii friend code 8714-6838-0977-5469
Mario Strikers Friend code 184784 397113
Cobrax
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 5. 1. 2007 17:17

Hele a něco na GC mi doporučte.. Co bych ještě mohl sehnat někde v bazaru. Jo a podle mě je naprosto dokonalá hra Mischief Makers na N64 - shake shake nemá naprostou chybu!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayTee 6. 1. 2007 01:11

N64 - Banjo Kazooie, GC - Starfox Adventures
PC Engine - CD32 - N64 - GBC -GC - NDS - Wii - DSi-LL
JayTee
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xena 6. 1. 2007 01:50

Vagrant Story (PSX1)
Cry soldier , cry ...
Xena
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 1. 2007 07:10

Tak nerekl bych, ze Vagrant Story je nejak nezmana a zapomenuta hra...je ale fakt, ze oproti FF je znama malo.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tragedy 6. 1. 2007 08:47

Dark_one píše:Tak nerekl bych, ze Vagrant Story je nejak nezmana a zapomenuta hra...je ale fakt, ze oproti FF je znama malo.


Málo? Já neznám člověka, kterej by ji nehrál :)
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 1. 2007 11:31

Vagrant mi ukázal že i akční RPG může být něco jiného než diablo-clicfest. Nehledě na to, že to má story jako prase a těžko se od toho odchází. Ne, tohle opravdu do tohodle topicu nepatří, není známá jako FF, ale není to hra tipu třeba ICO- kteá se slávy dočkala až několik let po svém vydání.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 6. 1. 2007 11:37

Sparkster na SNES a rocket knight na SEGa mega drive to boli hry
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 6. 1. 2007 13:52

Nevím jak moc bylo známé, ale Story of Thor se mi líbilo. Měl jsem ho orig. na megadrive. Tady je taková retro-recenze http://bonusweb.idnes.cz/konzole/kklasi ... fthor.html

Story of Thor vedle půvabně kreslené 2.5D grafiky nabízí také mimořádně propracovaný soubojový systém, před nímž se sklání dosud všechny mě známá konzolová RPG a to včetně Zeldy pro N64, a v této souvislosti zajímavou kooperaci hlavního hrdiny se čtyřmi mocnými duchy, s jejichž pomocí tu bojujete proti temným silám. /quote]
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 6. 1. 2007 14:48

Co Seiken 3? Hra nebyla oficialne lokalizovana, takze si ji na Zapade zahrajeme jen pres emulator.
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 6. 1. 2007 16:41

Eso Rimmer:Vypadá to dobře, ale pro mě jsou skoro všechny hry na Mega drive neznámé, jelikož sem se na něho chodil dívat jen do obchodu :? :)

Vagrant story podle mě je celkem zapomenutá hra a to v tom smyslu, že hodně lidí jí zná, ale hráli ji hlavně RPG fans. Něco jako ICO, když vyšlo tak ho všichni ignorovali a po nějaké době se o něm začalo všude psát a kažý najednou věděl, že to byla asi vážně dobrá hra, jenže už nešla sehnat, takže si ji vréalu málo kdo zahrál, dokud nevyšla reedice.
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 6. 1. 2007 16:45

Me na ps2 celkem bavila plosinovka Whiplash. Taky uz celkem upadla do zapomneni, coz je ale skoda.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 6. 1. 2007 16:57

davee: o té sem taky jednu dobu uvažoval, to je s tou dvojicí, kde jedna postava je králík?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků