Málo známé a zapomenuté hry

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod papucek 5. 3. 2009 17:29

Pred chvili,jsem vydrazil Hogs of war na ps1...vyborna parba v te dobe,zvlast ve vice lidech ;-)
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 3. 2009 18:06

Joo Hogs of war...parádní gameska...ty prasata jsou super...hlavně multák stojí za to
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 5. 3. 2009 22:03

:-)) mnooo jasné, na bych málem zapoměl.

ObrázekObrázek
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NateLogan 10. 3. 2009 11:22

Nevim proč, ale tohle mi připomělo staré dobré Team Buddies :D
Obrázek
„Dobro a zlo není to, co nás dělí od našich nepřátel. Dělí nás pouze odlišné pohledy a perspektivy. Jedna strana viní druhou. Neexistuje dobro, ani zlo. Pouze dvě strany s odlišným názorem.“
Squall Leonhart, FF VIII
NateLogan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 3. 2009 11:41

Jj, tohle jsem kdysi viděl na videjku na CD co se dávalo k časákům a moc se mi to líbilo, akorát, že jsem se k tomu nikdy nedostal :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarafak 21. 4. 2009 23:09

Vzpomene si ještě někdo na akční záležitost jménem Oni? Komerčně neúspěšná, ale dle mýho dost povedená hra - kombinace bojovky a akční hry, vyvedená ve stylu anime. Fakt originálně vymyšlený střelný zbraně, kdy hlavní hrdinka mohla mít u sebe jenom jednu a kolikrát bylo třeba volit, jestli vzít sapík, odstřelovačku, nebo pulzní pušku. No a nemůžu nezmínit velice sympatickou Konoko v hlavní roli - škoda, přeškoda, že žádný druhý díl asi nebude :-|

Obrázek
Jarafak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 4. 2009 08:31

Já jsem to chvíli hrál a moc se mi to nelíbilo- asi se mi netrefili do vkusu, nevím.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 22. 4. 2009 09:15

Co hra Z, jak ta vám utkvěla v paměti? Parádní, ikdyž místy dost obtížná real-time strategie s narvanýma videíčkama za rachotu vesmírného rocku.
Obrázek

... a pak Syndicate Wars
Obrázek
Pro mě naprosto nezapomenutelná hra pro svou potemělou náladu a ponurost, skoro bych řekl až syrovost v barvách. Naprosto mě tehdy odzbrojilo úvodní intro a pak lítání po městě za doprovodu hodně zlé muziky, konvertování lidí, vylepšování kyborgů a jejich částí, prostě sci-fi mazec jak prase.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 4. 2009 10:49

Z mám pálené ( :( ) a medá se to sehnat. Upřímě přiznávám že jsem to nedohrál, ona ta strategie je i na PC pekelně těžká a na gamepadu to prostě nejde uklikat.

Syndicate Wars jsem si koupil pod dojmem pozitivních ohlasů, ale hratelnost se mi vůbec nelíbí. Udělal jsem dvě mise a skončilo to ve kříni. Jednička je prý čistě izometrická- to by se mi asi líbilo víc.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 22. 4. 2009 15:33

N.Marko píše:Z mám pálené ( :( ) a medá se to sehnat. Upřímě přiznávám že jsem to nedohrál, ona ta strategie je i na PC pekelně těžká a na gamepadu to prostě nejde uklikat.

Syndicate Wars jsem si koupil pod dojmem pozitivních ohlasů, ale hratelnost se mi vůbec nelíbí. Udělal jsem dvě mise a skončilo to ve kříni. Jednička je prý čistě izometrická- to by se mi asi líbilo víc.
Ano, jednička je zcela izometrická, sám jsem ji smažil na PC. Výborná věc, tuny možností vylepšení agentů i možností v mísích. Moc se mi to líbilo :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 4. 2009 19:21

Ale u nás řeklbych docela nesehnatelná. Kdyby mi ji někdo nabídnul (asi tak do 600kč) tak neváhám a beru.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarafak 22. 4. 2009 22:55

Urban chaos na PS1- vlastně první 3D městská akce, ještě před GTA. Začínající policistka Darcy Stern likviduje zločin v ulicích města. Mise byly dost různorodý a celá hra příjemně dlouhá. Pohled na akci byl ala Tomb raider, akorát Darcy uměla používat i pěsťovky a kopy v boji zblízka. Zpacifikovaný gaunery nebylo nutný zabíjet, protože jakmile se je povedlo dostat na zem, stačilo jim nasadit pouta a byl klid. Bohužel, opět komerční propadák......

Obrázek
Jarafak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 22. 4. 2009 23:02

to som hraval ... celkom dobra vecicka, aj ked som to nikdy neprisiel.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kainis 22. 4. 2009 23:05

JJ, Urban Chaos je úplně skvělá hra :love: Hrála jsem ji 2x teda jen na PC (a ani jednou nedohrála :-/ ) ale je to jedna z mých nej! Příjemná byla volnost při pobíhání městem, "RPG" prvky ve formě bonusů vylepšujících Darciny statistiky, které byly poschovávané různě v uličkách a po střechách a na svou dobu super grafika s detaily, jak např. lítající lístečky, nakopnutelné odpadky a plechovky. Ani nevím, že to byl komerční propadák, škoda :-(
kainis
Killing Spree
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků