Málo známé a zapomenuté hry

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod papucek 27. 1. 2009 20:03

Kdyz uz jsme u tech mene znamych a zapomenutych hrach,rika vam neco Gregory horror show?
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 27. 1. 2009 20:08

papucek:říká, plánuji koupit. Taky docela raritka, ale vypadá to hodně zajímavě.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 27. 1. 2009 20:23

JJ,pred chvili jsem na ni narazil na aukru,je tam v aukci ale jen samotne dvd bez krabicky.Koukal jsem se na videa a vypada to hodne ulitle,myslim v pozitivnim slova smyslu ;-)
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cucunu 17. 2. 2009 14:13

A co System Shock 2 ... nedoceněná hra
cucunu
First Blood

Odeslat příspěvekod USER47 17. 2. 2009 14:27

No nevím, zda bych takovou pecku zařadil mezi málo známé a zapomenuté hry:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nano 17. 2. 2009 14:54

Pecka to byla a je, ale ani dlouho po svém vydání se oni moc nevědělo a ani se moc neprodávala na ukor primitivním unreálům a quakům, že. Pouze labužníci ji dokázali ocenit. I dnes o ni ještě spousta lidí neví.
nano
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 17. 2. 2009 15:33

SS2 mel v dobe kdy vysel uz ponekud zastaralejsi grafiku nez ostatni, hlavne tedy Unrealy. Navic to nebyla jen cista 3D akce, to ji odsunulo ze skatulky komercne uspesnych..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 21. 2. 2009 18:05

ShadowMan...Nikdo ho moc nehrál, ale já ho mám v mysli napořád...Kvůli tý hře sem chodil dokonce za školu:D...Totální psycho s nářezovou hudbou..

Sacrifice: To už je známnější, ale moc lidí to taky nehrálo...Přitom hodně návyková věc od Shiny..

Outcast: defakto vyšel stejně jako Shadowman, strašně pohodová a originální hra s neskutečnou grafikou na svojí dobu

Expendable: vyšlo to kdysi na Scorku, neskutečně nářezová střílečka v nejstaršim stylu, ale na svojí dobu modernim hávu)

Battle Isle: Incubation: Jedna z nejlepších tahovek všech dob, ale pamětníci by jí znát měli

atd.
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 21. 2. 2009 18:15

Terry.Cooper píše:Battle Isle: Incubation: Jedna z nejlepších tahovek všech dob, ale pamětníci by jí znát měli

Výborná, leč pekelně těžká hra. Jedna z mála her, co jsem nebyl schopen dohrát.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 21. 2. 2009 18:15

Terry.Cooper píše:ShadowMan...Nikdo ho moc nehrál, ale já ho mám v mysli napořád...Kvůli tý hře sem chodil dokonce za školu:D...Totální psycho s nářezovou hudbou..


Jasná věc Shadowmana jsem hrál na 3 systémy, čtvrtý je PC - PSX (tam je samo nejhorší - grafika, celkem utrpení! jinak jsou všechny verze na chlup stejné!) následovala N64 (je možné využít hi-res grafiku, nutno vlastnit expanzi) a pak na DreamCast

K té hře mám zváštní vztah.

EDIT: na co jsi ji drtil?
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 21. 2. 2009 21:23

dr.miša: já jí dojel normoš na kompu..Pamatuju si recenzi od Anastasova ve Score:D...Tenkrát mi učarovaly ty pictures, nasvícení a černoch v zaprášený košili...Pak sem to viděl v obchodě a řek sem si "tak to koštnu, uvidíme"...Vyklubala se z toho jedna z nejlepších her co sem kdy hrál napříč všema platformama...ShadowMan je neuvěřitelnej zážitek...Pamatuju si dotedka jak se mi zatajil dech, když sem konečně našel tu nádobu s duší nebo co to bylo..Byla skvěle schovaná, ale já pak mohl konečně dál..Bože..To byla vážně ultimátní hra...A ta hudba, jak sem běhal přes ty pasti a do toho dunily africký bubny..brrr no nářez prostě:D..

USER47: Incubation byl příšerně těžkej, ale nakonec sem ho s maximálnim sebezapřenim dojel taky...Pořád sem loadoval, šlo fakt o každý políčko..Ale byla to libice...Fantastický zbraně na ty si pamatuju o pravidlech ani nemluvě..
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 2. 2009 21:50

Ty sis tedy dal zalezet na vypisu sveho majetku, to ti povim. :-)) Ten stolni vetrak je best.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 21. 2. 2009 23:25

To jo, ale daleko větší práci mi dalo na to všechno vydělat :-))
(jestli to teda bylo na mě)
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 22. 2. 2009 10:09

Terry.Cooper píše:ShadowMan...Nikdo ho moc nehrál, ale já ho mám v mysli napořád...Kvůli tý hře sem chodil dokonce za školu:D...Totální psycho s nářezovou hudbou..

Sacrifice: To už je známnější, ale moc lidí to taky nehrálo...Přitom hodně návyková věc od Shiny..

Outcast: defakto vyšel stejně jako Shadowman, strašně pohodová a originální hra s neskutečnou grafikou na svojí dobu

Expendable: vyšlo to kdysi na Scorku, neskutečně nářezová střílečka v nejstaršim stylu, ale na svojí dobu modernim hávu)

Battle Isle: Incubation: Jedna z nejlepších tahovek všech dob, ale pamětníci by jí znát měli

atd.

ShadowMan je nejlepší verze na Dreamcast (z konzolových verzí), já ho taky pořádně nehrál, ale má své kouzlo. Na PS2 pak vyšla dvojka, která taky není špatná.

Outcast jsem nedávno koupil a pořád se na něho chystám. Skvělá je u něho i grafika, hodně netradiční (i díky použité technologii)

Expendapble jsem měl kdysi taky ze Score a ve dvou je to skvělá řežba. Ale docela těžká. Vyšla taky na konzole, na PSX nedopadla moc dobře (grafika už v té době za PC verzi hodně zaostávala), ale DC verze dopadla už mnohem lépe.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 22. 2. 2009 14:32

Pod vlivem nadšení z prvního dílu jsem si Shadow Man: 2econd Coming pořídil, ale už jsem nebyl schopnej ho nikdy dohrát, chyběla vůle.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků